Şimdi Ara

Dying Light (2015) [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.941
Cevap
42
Favori
127.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyun firmalarının işleri güçleri palavra. İddia ediyorum isteseler şu oyunu 5850 falan medium oynatır 7850 gtx 660 ultrada açar ama işlerine gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

quote:

Orijinalden alıntı: deathness666

Kafayı yemişler yemin ederim. Oyun çıkınca belli olur herşey. Donanım sattırma stratejisi gibime geliyor.

Bu firmaların belliki donanım firmalarıyla anlaşmaları var, donanım sattırmak için uğraşıyorlar, yoksa böyle yüksek sistem gösterip milleti oyuna uzaklaştırarak ancak kendi ayaklarına sıkarlar.Ortada bayağı büyük bir para dönüyorki adamlar güvenerek böyle saçmalık yapmışlar.Taa 6-7 sene önce çıkan Crysis kadar grafikleri yok oyun 3-4 katı sistem istiyor.Birde bilerek optimizasyonu kötü yapacaklar millet gtx 770-780lerle düşük fps aldığında ''sistem değiştirme zamanı geldi'' diyecekler Daha GTX 780 alalı 1 sene ya oldu ya olmadı ama ben bu oyunu Ultrada oynayamaycan öyle mi?5 bin lira para döktüm ben sisteme. Benzin döküp yakalım o zaman sistemleri bilseydim konsol alırdım bıktım bu saçmalıklardan.

@Kvothé

konsolda aynı hesap assassın creed 20 fps de gezınıyor

• Çok yüksek gpu ve cpu gücü var fakat yazılım bunu engelliyor bunun yanı sıra özellikle donanım satan firmaların alicengiz oyunları yüzünden bir buçuk milyar verdiğim kartla ultra açar mı diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Bu oyun firmalarının işleri güçleri palavra. İddia ediyorum isteseler şu oyunu 5850 falan medium oynatır 7850 gtx 660 ultrada açar ama işlerine gelmiyor.

Hem uğraşmak istemiyorlar (para gitmesin aman diyim) hem de ekran kartı firmalarının da işine gelmiyor iyi optimizasyon. Nasıl satılacak yoksa yeni ekran kartları?
  • İlk 30 dakika Türkçe altyazı ile.

http://tr.ign.com/dying-light/69903/preview/dying-light-gazinin-gorevialtyazili-ign-first?watch

İstanbul'dan ilham almışlar ''Harran'' şehrini tasarlarken
  • ooo ilk gameplay ler düşmüş bile. Bu sistem ile nasıl olsa çıksa da uzaktan izleyebilecegim için gameplaylerden dizi şeklinde takip ederim artık bu oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Bu oyun firmalarının işleri güçleri palavra. İddia ediyorum isteseler şu oyunu 5850 falan medium oynatır 7850 gtx 660 ultrada açar ama işlerine gelmiyor.

Hem uğraşmak istemiyorlar (para gitmesin aman diyim) hem de ekran kartı firmalarının da işine gelmiyor iyi optimizasyon. Nasıl satılacak yoksa yeni ekran kartları?

Bende daha 1.5 yıl önce kart aldım, 2 senede nasıl kart alayım?

Tabii bu herkez için geçerli. Kartlarda sıkıntı yok oyunları iyi optimize etmiyorlar. Özellikle ne kadar fps tps varsa tamamen kart sattırmak amaçlı, oyun sattırmak değil.
  • Oyun survival-open world tarzdamı yoksa arcade- çizgisel tarzdamı. Open world gözüküyor ama bu grafiklerle open worldde çok zor olur herhalde. Açıkçası videolara bakınca beklentim çok üst düzeye çıktı. İnşallah elde patlamaz. Shadow of mordordan sonra warner brosada güvenim tam.
  • Techland Cartel'e rağmen ilk Call of Juarez , Bound in Blood ve Gunslinger'i çok sevdiğim için takip ettiğim firmalardan bu oyunu da merakla bekliyordum ama izlediğim gameplayler oyunu almak konusunda kararsız bıraktı beni. Öncelikle grafikler falan hiç öyle 780 isteyecek gibi gözükmüyor hadi bu çok önemli değil ama Dead Island da olduğu gibi saçma sapan görevler var her yeri zombi kaplamış adam bizden bakkaldan çikolata getirmemizi istiyor gibi umarım bu tarz görevler çok yoktur.
  • Oyun 30 FPS olacakmış İkinci bir Dead Rising vakası olmaz umarım.
  • bu oyun herşeyiyle çok sağlam gerçekten çok detaylı aynı zamanda grafiksel açıdan çok iyi
  • oyunda şöyle bir mod olsa efsane olabilir, örneğin insan olarak single player oynuyorsun açık dünya ve sen alışmışsın zombilerin klasik yapay zekalarına oradan gece zank diye bir zombi çıkıyor o da bir başka oyuncu oy oy oy bu olursa her daim tansiyon yüksek olabilir, anladığım kadarıyla geceleri hızlı ve güçlü zombiler çıkıyor. Oyunun teması adı bunun üstüne zaten, multiplayer modları eğer zombi yönetebileek isek sanırım hep gece olacak, onun dışında belki co-op modlar gündüz olabilir.
  • az kaldı, her türlü zombi oyununu oynarım ama umarım baya zevkli bi oyun olur
  • Gta ertelendi bu oyunun önemi dahada arttı, yapımcı ekip göbek atıyordur şimdi

Optimizasyon sıkıntısı olmazsa oyun güzel olacak gibi.
  • 4 çekirdeğe kilitli mi olacak oyun?
  • Gerçek zamanlı olmasa bile uzun süreli gece gündüz döngülerinde gündüz gece için hazırlık yapmak çok zevkli ve eğlenceli olur. Umarım beklentilerimi karşılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu uygun fiyattan temin edebileceğimiz bir yer var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOKHAN452

quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

quote:

Orijinalden alıntı: deathness666

Kafayı yemişler yemin ederim. Oyun çıkınca belli olur herşey. Donanım sattırma stratejisi gibime geliyor.

Bu firmaların belliki donanım firmalarıyla anlaşmaları var, donanım sattırmak için uğraşıyorlar, yoksa böyle yüksek sistem gösterip milleti oyuna uzaklaştırarak ancak kendi ayaklarına sıkarlar.Ortada bayağı büyük bir para dönüyorki adamlar güvenerek böyle saçmalık yapmışlar.Taa 6-7 sene önce çıkan Crysis kadar grafikleri yok oyun 3-4 katı sistem istiyor.Birde bilerek optimizasyonu kötü yapacaklar millet gtx 770-780lerle düşük fps aldığında ''sistem değiştirme zamanı geldi'' diyecekler Daha GTX 780 alalı 1 sene ya oldu ya olmadı ama ben bu oyunu Ultrada oynayamaycan öyle mi?5 bin lira para döktüm ben sisteme. Benzin döküp yakalım o zaman sistemleri bilseydim konsol alırdım bıktım bu saçmalıklardan.

@Kvothé

konsolda aynı hesap assassın creed 20 fps de gezınıyor

Unity hariç hiç bir oyunda sorun yok konsollarda. Unity de tamamen Ubisoft'un beceriksizligı yüzünden o halde. Zaten şu an 25 fps falan herhalde.
    Yani yapan yapıyor. Uc4 1080 p 60 fps geliyorsa o da çok rahat kasmadan oynanırdı ama Ubisoft işte ne yapacaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• G2A'dan pre-order'la aldım oyunu ama emaile key falan atmadılar. Keylerin oyunun resmi çıkış tarihinde dağıtılacağını söylüyor. İlk defa pre-order'la bir oyun aldım, her pre-order'da olay bu şekilde mi gerçekleşiyor? Ben sandım ki keyi alıp steam'den giricem çıkış tarihi gelince de yükleyip oynayacağım. Ayrıca şimdi ben pre-order'da olan ekstralar için aldım oyunu... Bana atacakları keyi, oyun çıktıktan sonra girince bu pre-order değil tarzında bir arıza çıkmasın?

Edit: Support'tan gelen mesajda pre-order ekstralarının olmadığı belirtildi... Standart key vereceklermiş. Ne anladık o zaman pre-order'dan. İptal ettirdim... Steam'den enpara.com'la alırız artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Likeaboss1905 -- 15 Ocak 2015; 9:55:55 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.