Şimdi Ara

Dyatlov Geçidi'nin Esrarı(18+) UFO (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
51
Favori
27.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba kitap (Sırların bedeli dokuz yaşam) Türkçe'ye çevrildi mi bulabilir miyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Rotaları dağcılıkta en zor kategori olarak bilinen "Kategori 3" sınıfındaydı

alpin tırmanışta yok böyle bi kategori

fırtınada çadır paramparça olabilir, patlayabilir, tamamen uçup gidebilir. toz çığın çarpma gücü 80-100 ton arasıdır ki bu da betonarme bi binayı yıkabilir. o yükseklikte canlı olmaz. çok çok az çeşitte bitki filan olur anca. kuş bile çıkamaz o yüksekliklere. olayda psişik güç aramak saçma ( ya da öyle olmasını umuyorum. ben de dağcıyım zaten bi ton hikaye anlatılıyor bu tipte dağlarda geçen insan tırsıyo) doğa olayları sonucudur ölümler

edit: niye çıplaklardı derseniz eğer dağ kaza raporlarını okuyun. en basitinden, bi düşüşte insanın başına neler gelir bunu öğrenmek için Kazbek dağı kaza raporu yazın gugıla onu bi okuyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtillaHuN -- 25 Ocak 2012; 23:32:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RAMPAG£

pff özek geç be

10 adam vardı. 10 u öldü kaç kaldı?...
  • saçmalık ya. durduk yere niye deliliğin sınırlarını zorlasınlar yaev. çok saçma haber gördüm de, bu ultra saçma yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07BLueDeViL07

quote:

Orijinalden alıntı: AtillaHuN

quote:

fırtınada çadır paramparça olabilir, patlayabilir, tamamen uçup gidebilir. toz çığın çarpma gücü 80-100 ton arasıdır ki bu da betonarme bi binayı yıkabilir. o yükseklikte canlı olmaz. çok çok az çeşitte bitki filan olur anca. kuş bile çıkamaz o yüksekliklere. olayda psişik güç aramak saçma ( ya da öyle olmasını umuyorum. ben de dağcıyım zaten bi ton hikaye anlatılıyor bu tipte dağlarda geçen insan tırsıyo) doğa olayları sonucudur ölümler

edit: niye çıplaklardı derseniz eğer dağ kaza raporlarını okuyun. en basitinden, bi düşüşte insanın başına neler gelir bunu öğrenmek için Kazbek dağı kaza raporu yazın gugıla onu bi okuyun

Hocam peki radyasyon neden olabilir ?

su kaynağına sızmış veya havada radyasyon varsa yağan kar radyasyonu tutmuş olabilir. dağcılıkta da su kar eritilerek veya su kaynaklarından sağlanır. olsa olsa ordan olur. fazla kurcuklamayın

• dilinin olmaması ilginç , açıklaması zor
  • Rezerve , sabah okurum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam peki radyasyon neden olabilir ?

su kaynağına sızmış veya havada radyasyon varsa yağan kar radyasyonu tutmuş olabilir. dağcılıkta da su kar eritilerek veya su kaynaklarından sağlanır. olsa olsa ordan olur. fazla kurcuklamayın

• ruslar geçende tavuk parçasından uzaylı yapmamışmıydı
  • quote:

Peki dilinin olmaması ?

hocam yüksek irtifada insanlar şehirde olduğu kişiden farklı kişi olurlar. eğer ki irtifa sebebiyle sara krizi filan geçirmiş biri varsa bilirsin çene kitlendiğinde dil aradaysa kopar. böyle bi durum olmuş olabilir. hatta insanlar ondan korkmuşta olabilir

çözdüm lan olayı

• quote:

quote:

Peki dilinin olmaması ?

hocam yüksek irtifada insanlar şehirde olduğu kişiden farklı kişi olurlar. eğer ki irtifa sebebiyle sara krizi filan geçirmiş biri varsa bilirsin çene kitlendiğinde dil aradaysa kopar. böyle bi durum olmuş olabilir. hatta insanlar ondan korkmuşta olabilir

çözdüm lan olayı

/>

• Şuracıkta dolansın sabaha kontrol ederim
  • Birisi özet geçsin üşendim takipteyim.
  • quote:

quote:

Peki dilinin olmaması ?

çözdüm lan olayı

Valla hocam ne desem az.Olayı yaşamışsın gibi her soruya cevabın var.

• quote:

quote:

quote:

Peki dilinin olmaması ?

çözdüm lan olayı

Valla hocam ne desem az.Olayı yaşamışsın gibi her soruya cevabın var.

dağcı olsaydın sen de korkudan olaydaki her şeye kılıf uydururdun hocam

zaten türkiyedeki baba dağların sağı solu önü arkası hatta bazen zirvesi (hasan dağı) mezarlık-türbe. zaten tırsıyom. bi de böyle şeyler çıkıyo soğutacak beni

• bu olayı sadece s.holmes çözer.
  • Galiba altıma mıçtım.gif
  • OLAY GECE RÜYAMA GİRDİ

TAM FİLM SENARYOLUĞU
  • işin içinden çıkamadım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.