Şimdi Ara

Dyatlov Geçidi'nin Esrarı(18+) UFO (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
51
Favori
27.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Askeri deney olasılığı aşırı düşük vede saçma
  • hort
  • böle güzel konu yazan yok
  • ben yazacağımı yazdım. olayı uzatmaya gerek yok. doğa olaylarıdır hava muhalefetidir
  • Bu olay öncesinde derdim,uzaylılar kaçırsada tekrar seni sapasağlam yerine koyuyorlar ama ne bileyim böyle psikopat uzaylılarda var.Ne yalan söyleyeyim ilk okuduğumda baya irkilmiştim.Çünkü bu yazı ile en az 2-3 saat ordan oraya dalmış,okuya okuya iyice korkmuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Bu olay öncesinde derdim,uzaylılar kaçırsada tekrar seni sapasağlam yerine koyuyorlar ama ne bileyim böyle psikopat uzaylılarda var.Ne yalan söyleyeyim ilk okuduğumda baya irkilmiştim.Çünkü bu yazı ile en az 2-3 saat ordan oraya dalmış,okuya okuya iyice korkmuştum.

arkadaşım geçen de biri böyle bi olay paylaşmış. normalde bu akşam aladağlara gidecektik aşırı tipi varmış 3metre daha kar daha yağmış o yüzden erteledik. 1 haftalık kampta ben bunları düşünmek istemiyom lan paylaşmayın şöyle şeyler

• quote:

Orijinalden alıntı: AtillaHuN

quote:

Bu olay öncesinde derdim,uzaylılar kaçırsada tekrar seni sapasağlam yerine koyuyorlar ama ne bileyim böyle psikopat uzaylılarda var.Ne yalan söyleyeyim ilk okuduğumda baya irkilmiştim.Çünkü bu yazı ile en az 2-3 saat ordan oraya dalmış,okuya okuya iyice korkmuştum.

arkadaşım geçen de biri böyle bi olay paylaşmış. normalde bu akşam aladağlara gidecektik aşırı tipi varmış 3metre daha kar daha yağmış o yüzden erteledik. 1 haftalık kampta ben bunları düşünmek istemiyom lan paylaşmayın şöyle şeyler

İyiki gitmemişsiniz, gitseydiniz belkide sizinde başınıza gelecekti.

Aladağlar geçidi diye,Allah kurtarmış.

• quote:

quote:

quote:

çarşamba gidiyoz hacı inşallah. saolasın içime filan hep su serptin

• quote:

quote:

quote:

quote:

çarşamba gidiyoz hacı inşallah. saolasın içime filan hep su serptin

İşin şakası bana uzaylılar mantıklı gelmedi arkadaşım.Zaten uzaylılar varmı o bile daha kesin değil.Bana göre bu olay bir uzaylı olayı değil gibi benim şüpelerim ''Cinl''erin üzerinde.Yani Cin'ler ile ilgili olabilir yani korkmanızı gerektiren bir olay yok.Uzaylılar gelip sizi bulacak değil ya.

• Ne cini kardeş ya.İnançlıysan cinlerin insanlara gözükmediğini bilirsin.Şehir efsanesi anlatılan cin hikayeleri zaten.
  • Bulunsun...
  • güzel hikaye
    film falan var mı bu konuyla ilgili izlerik
  • tam film olucak senaryo
  • Bugün Kartalkaya'ya gideceğim yoldayım ve bu konuyu okuyorum Allah korusun. Ufaktan ufaktan
  • bune benzer bi film vardı

yellowbrick mi ne öle bişe
  • hort

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir hort'ta benden

Bu konuyla ilgili zamanında kitap yazılmış (Türkçe adı Sırların Bedeli Dokuz Yaşam) acaba bulabilir miyiz bilgisi olan varmı ?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zülkif gonzo -- 21 Ocak 2013; 22:30:11 >

• sinema filmide geliyomuş bu sene
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.