Şimdi Ara

Dx11 ve Dx10.1 sorunu! [dx11'de girmemeye başladı]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dx11'da msaa 4x ve diğer ayarlar fullde Gta5'i 1 aydır sorunsuz oynuyordum.Bugün girmeye çalıştığımda oyun modu yüklendikten sonra oyun kendini alta alıp durduruldu hatası vermeye başladı.Sonra belgelerimdeki ayarlardan dx10.1'i seçtim ve oyuna sorunsuz girdi fakat grafikler dx11'e göre kötü görünüyordu.Zaten bazı grafikleri açılmıyordu bile.

Forumlarda dolaşırken belgelerdeki Rockstar Games klasörünü silin düzelir diye bi konu görmüştüm.Yaptım düzeldi, msaa 4x açtım sorun olmadı fakat diğer ayarları fulleyince yine oyunu alta alıp durduruldu hatası vermeye başladı.

Nasıl eskisi gibi full ayarlarda oynayabilirim? Yardım etmeye çalışan herkese şimdiden sonsuz teşekkürler...

[Amd ekran kartı driveri günceldir]

• hocam sistem geri yükleme ile sorunun yaşanmadığı tarihe geri dönmeyi deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denedim yine aynı, sağ olun.
  • Sorun halen devam etmekte.Benden başka bu sorunu yaşayan kimse yok mu?
  • DaimoN001 kullanıcısına yanıt
    hocam directx silip yeniden directx 11 kurun olacak mı bakalım.

• Denedim yine düzelmedi, sağ olun.
  • DaimoN001 kullanıcısına yanıt
    çare format galiba.

• Sorunu çözdüm.Hayatımda böyle saçma bi şey görmemiştim: Konuda bahsettiğim gibi belgelerimdeki gta5 klasörünü silip tekrardan giriş yaptım.Görevin kaldığı yer çok ağır ayrıntılı ve yağmurlu bi havaydı.Dx11'de normal grafiklerde 1-2 görev yapıp başka karektere geçtim.Ve sonra grafikleri tekrardan ultraya aldım.Sorun tamamen kalkmıştı.Günlerdir denemediğim yol kalmamıştı.Resmen şaka gibi

Baya bi araştırmıştım.Bu konuda herkes farklı bi yolla çözmüş.Umarım bende bu konumla başkalarına yardımcı olabilirim
  • Bende de direct x sorunu var. Deneyim bakayım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.