Şimdi Ara

Dvd writer okuma hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    geçenlerde uif uzantılı bir image dosyasını okumak için indirdiğim magic iso programını sildikten sonra dvd writer'ım bütün dvd ve cdleri boş disk olarak görmeye başladı, üstelik aynı şeyi daemon tools vs. gibi image dosyası okuma programları da yapıyor, mount ettiğim iso dosyaları bile boş disk olarak görünüyor. dvd driverlarını yeniden yüklemekten ide kablolarını kontrol etmeye denemediğim şey kalmadı ama bir çözüm bulamadım aranızda aynı problemle karşılaşan ya da çözüm için bir önerisi olan var mı? bu arada writer yeni ve iso pogramları da aynı hatayı veriyor yani sorunun fiziksel olduğunu sanmıyorum :)

• daha ömce denemiştim ama sorunum çözülmedi yine de teşekkürler
    edit: bu arada iso busterla tüm cdleri ve imageleri okuyabiliyorum ama hiçbirini normal olarak windows üzerinden göremiyorum iyice kafam karıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arch Stanton -- 26 Şubat 2009; 16:11:58 >
  • Kusura bakmayın ama kendimi enayi gibi hissediyorum bazen..Birisi bir sorun yazıyor çözüm söylüyoruz, ben yaptım onu,ben denedim onu,onu biliyom....
    Yani sorununuzu anlatırken bunu da belirtiverin,hem bizim emeğimize yazık hem de sizin vaktinize..

Benim fikrim şudur ki;magic isoyu kaldırırken virtual drive sayısı sıfırda idi,sen onu uninstall ettin sistemde öyle bir ayar yapışık kaldı..
    Magic isoyu tekrar kur,bir de your uninstaller 2008 ile kaldırmayı dene.
  • malesef işe yaramadı mesuthaksoy, yine de teşekürler. bu arada o registry kayıtlarını silmeyi daha önce denediğimi söylemediğim için özür dilerim ama o kadar çok şey denedim ki hepsimni hatırlamam mümkün olmuyor işte, yardımınız için çok sağolun
  • sistem geri yüklemeyi de denedin mi?
  • evet şimdi sistemi bir iki geri tarihe aldım ama gelişme yok şimdi dvd writerı söktüm ve ide kanallarını kaldırdım mount programlarına dair bütün kayıları da sildim yeniden tekrar tanıtmayı deneyeceğim bakalım ne olacak
  • hala hiç bir sonuç alamadım :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.