Şimdi Ara

dvd rw sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi geceler arkadaşlar hp marka laptopumun dvd rw sürücüsü cd okuyor ama dvd okumuyor.Sorunum yazılımsal mı yoksa donanımla mı ilgili.yardım edebilecek arkadaşlarım varsa sevinirim.Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

• Arkadaşlar yok mu cevap verebilecek
  • saat geç mi oldu yoksa bilgisi olan mı yok bu konuda anlamadım.neyse ben araştırma yapayım
  • 1.dvd yazmayı denedinizmi?
    2.farklı dvd ler denedinizmi
    3.Gözün açısında kayma olmuş olabilir yani donanımsaldır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babacan2172

İyi geceler arkadaşlar hp marka laptopumun dvd rw sürücüsü cd okuyor ama dvd okumuyor.Sorunum yazılımsal mı yoksa donanımla mı ilgili.yardım edebilecek arkadaşlarım varsa sevinirim.Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

aynısı bende de oldu. bi kaç gün sonra cdlride okumamaya basladı. servise yolladım yenisini takıp yolladılar. anlayacağın donanaımsal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanuheax

1.dvd yazmayı denedinizmi?

dvd yazmadım okumuyor diye birçok dvd denedim okumadı okumaya çalışıyor ama okumuyor.yanlız çok güzel cd yazıyor ve okuyor.galiba sorun donanımsal biraz araştırma yaptım gsromeo arkadaşımın dediği gibi aynı sorunu yaşayanlar değiştirmiş.yanlız cd okuması çok garip bozulmuş olsa onu da yapmazdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: babacan2172

quote:

Orijinalden alıntı: sanuheax

1.dvd yazmayı denedinizmi?

dvd yazmadım okumuyor diye birçok dvd denedim okumadı okumaya çalışıyor ama okumuyor.yanlız çok güzel cd yazıyor ve okuyor.galiba sorun donanımsal biraz araştırma yaptım gsromeo arkadaşımın dediği gibi aynı sorunu yaşayanlar değiştirmiş.yanlız cd okuması çok garip bozulmuş olsa onu da yapmazdı

CD okuması gözün açısının değişmesiyle oluyor, normal bir cd readerin gözünün açısını değiştirerek dvd reader yapabilirsin

• arıza vermeye başladığı zaman ilk önce dvd okumamaya ve yazmamaya başlıyor ancak cdlerde bu durum pek olmuyor nedense
    servise göndermeniz gerekiyor donanımsal bi sorun var
  • Peki arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim servise göndermeden halledebilirim diye düşünüyordum galiba servis olmadan işin içinden çıkamayacağım sağolun yine de.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.