Şimdi Ara

Dvd-BluRay film-dizi cover tasarım ve basım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.000
Cevap
28
Favori
438.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Dvd-BluRay film-dizi cover tasarım ve basım

Bende dizileri Orjinal DVD ve 720p olarak arşivliyorum vakit buldukça. Bi bu kadar dizi daha var harddiskde arşivlenmeyi bekleyen. Gerçekten emek ve zaman isteyen bir iş. Ne harddisk ne dvd-rw ne bağlantı hızı, hiçbiri yeterli değil bu devirde. HD filmleri harddiskte tutuyorum. Oyunlar ise dvdlerde duruyor. Hepsini kutulamaya kalkarsam bizim alt kattaki boş daireyi kiralamam gerekecek.
  • bende 1tb hdd var tüm arşiv ne var ne yok orda biriktiriyorum. bu arşiv işi aslında kolay gibi görünüyor ama cidden çok zor. yani işlemler basit ama çok işlem var. benim size 2 sorum olacak. 1. si bu kapakları yazdırdığınız kağıt nedir a4 gibi kodu ne yani. eğer yazıyorsa başlıkta kusura bakmayın pek bakamadım. 2. si ise şimdi artık dizilerin 720p halleri çıkıyor. eski bölümler 350mb iken uzun olanlar şimdi 1gb üstüne çıktı. kalitesi tartışılmaz ama siz tercihinizi ne yönde yapıyorsunuz? benim garibime gidiyor şimdi yarısı divx yarısı mkv olunca. birde mkvlerle yer açısından başa çıkması zor oluyor. çok masraflı. ayırca divxplayer da izlemesi de zor. benimki açmıyor mesela
  • Yeni kapakları çıkardım HD'lerin çok iyi duruyolar.
    Hepsi 200gr kuşe kağıda çıkarıldı...

Dvd-BluRay film-dizi cover tasarım ve basım

• kendi arşivimden bir foto, kapak vs herşey manual

• quote:

Orjinalden alıntı: ExECaLiBuR

Bende dizileri Orjinal DVD ve 720p olarak arşivliyorum vakit buldukça. Bi bu kadar dizi daha var harddiskde arşivlenmeyi bekleyen. Gerçekten emek ve zaman isteyen bir iş. Ne harddisk ne dvd-rw ne bağlantı hızı, hiçbiri yeterli değil bu devirde. HD filmleri harddiskte tutuyorum. Oyunlar ise dvdlerde duruyor. Hepsini kutulamaya kalkarsam bizim alt kattaki boş daireyi kiralamam gerekecek.

Lost sanırım dvd-r sürümü. Bende arıyorum kaç haftadır doğru düzgün bulamadım. Tek lost kaldı.

• @gD

Genelde DVD-R oluyor hep.
  • Bnm amatör boxlar

cep tel ile bu kadar çekildi.

• burdaki xp cover denedim pc resmi kaydetmiyor yazıcı olup illa cıkartmanmı lazım bana resmi kaydedip gidip dükkada bastıracağım bir program lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blue Fox

burdaki xp cover denedim pc resmi kaydetmiyor yazıcı olup illa cıkartmanmı lazım bana resmi kaydedip gidip dükkada bastıracağım bir program lazım

bak 2li kutuda freecovers.net den indir direk dükkanda ebatlarını ver 2li kutu 276.5 mm yükseklik 184mm

en iyi ve standartı bu

boyut büyürse onu mutlaka evde sırt kısmını arka kapak ön kapak ayırarak çalış cetvelle ölç adam senden boyut istio sende sölüosun .

ben gittim matbaadan bi cover yazdırdm görüntü dehşet

a4 160 gr kuşe kalın kağıda bastırdım az sonra ss alırım

1 ytl aldı tanesinden a3 kalın kağıttanda 1 ytl aldı

ama görüntü süper 12 milyarlık makinaydı yani sağlam kalitede bastır daha güzel görünüyor.

YENİ YAPTIM KAPAKLARI RESMİNİ AYRI Bİ CİHAZLA ÇEKİP KOYCAM GÖRÜRÜSN O ZMN KALİTEYİ

• Önemli olan sırtı . 2li kutularda zaten coversitelernde 2li sırtlar hazır ayarlanmş..

ama 12li 10lularda sırtını ayrıyetten geldm evdeki yazıcıdan basıp monte ettim. coreldraw kullanıolar genelde.

sen programını falanı resimlerini götür matbaaya yada kırtasiye bul sağlam makinası olan orda pcnin başına sen geç hallet . izin veriolar . flash belleiğini götür.
  • aslında ben yabancı diziler için yapmıyorum kore dizileri için yapıyporum arşivde güzel dursun diye mesela dün yaptım ama çok amatörce oldu tabii ama o vediğin programla yapmaya alıştım esmi pc ye kaydetmedi yaptığım cover ise aşağıda

• İŞTE ÇEKTİM TABİ GRÜNTÜ TATMİN ETMİCEK

1.5 MEGAPİXEL GÖRNTÜ

http://img220.imageshack.us/my.php?image=20090508822.jpg
    http://img22.imageshack.us/my.php?image=20090508828.jpg
    http://img10.imageshack.us/my.php?image=20090508823.jpg

KUSRA BAKMAYIN KOTALILAR ÇOK KÜFÜR ETÇEK AMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A ®h Pozitif -- 10 Mayıs 2009; 20:32:11 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Blue Fox

aslında ben yabancı diziler için yapmıyorum kore dizileri için yapıyporum arşivde güzel dursun diye mesela dün yaptım ama çok amatörce oldu tabii ama o vediğin programla yapmaya alıştım esmi pc ye kaydetmedi yaptığım cover ise aşağıda

UnderCover xp programı kesme çizgilerini bile yapan bir programdır . Çok Kullanışlı ve kaliteli pcye kaydetmesine gerek yok tercihler/format editor var ordan ebatlarını kendin gir kağıt tipini falan de yazdır .

Matbaaya gittim ve pc başına geçtim bu programdan yazdırdım coverleri çok kaliteli oldu ama tel kötü çekio naprsn

2Lİ KUTULAR FREECOVERS.NET COVERS.CC GİBİ SİTELERDEN DİREK İNDİR . YAZDIR EBATLAR 276.5MM - 184MM ŞEKLİNDE DİREK YAZDIR KUTUNA TAM OTURACAK .

AMA SORUN 4-5-6-7-8-9 VE ÖZELLİKLE 10 12 14

4-5-6-7-8-9 2 TANE A4 KAĞIDA EKLEMELİ YAPILARAK KUTUYA YERLEŞTİRİLEBİLİR BEN KURTLAR VADİSİNİ ÖLE YAPTIM GAYETTE GÜZEL OLDU

12 VE 14LÜ KUTULARDA EKLEMELİ OLUYOR AMA 3 TANE A4 KAĞIT FALAN GİDER

BÜYÜK KUTULARDA SIRTINI BİRAZ GENİŞLETİP ÖLE VERİN EBATLARINI YOKSA YAZICIDA İSTEDİNİZ SONUCU VERMİYOR .

PHOTOSHOP PAİNT GİBİ PROGRAMLARDA OYNAMANIZ ŞART.

YÜKSEK BOYUTLU COVERLER İNDİRİON 5-6-7-8 MB VE ÜSTÜ GİBİ YOKSA EN KALİTELİ YAZCI BİLE İYİ YAZMIYOR ÖRNEĞİN MİRROS EDGEME BAKIN . 500 KBLİK DOSYA AMA ÇOK DANDİK BASTI .

GTA IV -CARS HEROESLER SÜPER AMA

HADİ SELAMETLE . SORUN VARSA PM AT

KAPAK ÇOK KÖTÜ OLMUŞ . ÇALIŞMAN GEREK SIRTINADA RESİM FALAN EKLE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A ®h Pozitif -- 10 Mayıs 2009; 20:38:21 >

• @honey sweety pb kapakları güzel olmuş :)
  • A ®h Pozitif,
    Kurtlar Vadisi 01-97 4 DVD
    // // 31-97 4 DVD
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hero*

A ®h Pozitif,
    Kurtlar Vadisi 01-97 4 DVD
    // // 31-97 4 DVD

GÖZLÜK TAK GÖREMİYORSAN KARDEŞİM ODA ÖLE . 01-97
    BEN ONLARI ÖZEL DVDLEDİM KUTUYA OLSUN DİYE

-------------------

WALLA MİLLET COVERLARIMI KOYDUKTAN SONRA HEYECAN YAPTIM GİTTİM MATBAAYA 30 TANE DAHA DVD COVERİ BASTIRDIM KUTU VARDI BİRSÜRÜ ZATEN

DOLAPTAKİ RAFADA DİZDİM SÜPER OLDU AZ SONRA RESİM KOYARIM İNŞALLAH DAHA İİ Bİ KAMERAYLA

• Valla bu arşivin sonu nereye gidecek bilmiyorum 1 haftada 2 tane boxset yapıorum.Allahtan şimdi 43 GB Star Trekler var 2 haftaya kadar iner.2 hafta rahatım yani...
  • Bende de 50 tane filan kutulu dvd film var.Yakında dizilerimi de kutulamayı amaçlıyorum ama bakalım ne zaman.
  • Ben sadece biten dizileri yapıcam.Şu sezonların bitmesini bekliyorum da bikaç dizi daha bitecek çünkü hepsini birden çıkarıcam ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Takao

@honey sweety pb kapakları güzel olmuş :)

eyvallah
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.