Şimdi Ara

DVB-T & DVB-T2 Ana Konu (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.271
Cevap
31
Favori
156.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Somut kaynak bağlamında flysat linkini sundum.

Somut kaynak dışında sahadan irtibatlı olduğum kişi de var. Zaten flysat linkinin içeriğini kaynağımdan doğrulatmasaydım, forumu bilgilendirmezdim.

Hasılı; paylaşılan bilgiler fake değil, doğrudur. Ayrıca flysat'ta paylaşan kişi pid değerlerine kadar paylaşmış.

Sorun değil, resimli ve video'lu kanıtlar da eklenir. Zaman ve hazırlık gerektiren işlerdir. Zamanı, hazırlığı olan paylaşır.

Aslolan kimin paylaştığıdır. Çok şükür bugüne kadar forumlara yanlış bilgi vermedim.

Alıntıları Göster

sahadan irtibatlı olduğun kişi de bu işten anlamıyor.. flysat da verilen bilgiler de tamamen fake elle tutulur yanı yok..kule aş veya Trt nin bu şekilde hiç bir çıkışı olmamış kesin bigidir..

• quote:

Orijinalden alıntı: zetira

sahadan irtibatlı olduğun kişi de bu işten anlamıyor.. flysat da verilen bilgiler de tamamen fake elle tutulur yanı yok..kule aş veya Trt nin bu şekilde hiç bir çıkışı olmamış kesin bigidir..

Alıntıları Göster

O takdirde, ben de aynı soruyu size sormak durumundayım. Kanıtlayın ?

• quote:

O takdirde, ben de aynı soruyu size sormak durumundayım. Kanıtlayın ?

Alıntıları Göster

olmayan birşeyi kanıtlayamam olanı kanıtlamanızı beklerim.. siz bir fake habere inandınız.. yanıldınız..

• quote:

olmayan birşeyi kanıtlayamam olanı kanıtlamanızı beklerim.. siz bir fake habere inandınız.. yanıldınız..

Alıntıları Göster

Kanıtlandığı zaman fake ithamınıza ne diyeceksiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kanıtlandığı zaman fake ithamınıza ne diyeceksiniz ?

Alıntıları Göster

bu benim biliyormusun 2 ay önce bir taş attım kuyuya hala millet bunun derdinde kanıtlayabildim mi

• quote:

bu benim biliyormusun 2 ay önce bir taş attım kuyuya hala millet bunun derdinde kanıtlayabildim mi

Alıntıları Göster

Siz hangi kuyuya hangi taşı attınız ilgilenmiyorum.

Ancak testler uhf23 'ten rahat yapılabilsin diye, bir hafta önce 23'e komşu analog kanalların yeri değiştirildi.

Herneyse... Anladığım kadarıyla polemik arama peşindesiniz. Size prim vermemek için diyaloğu şimdilik sonlandırıyorum. 50e 'den paylaşım yapanlar olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanguzel_ -- 10 Mart 2021; 1:3:4 >

• quote:

Ancak testler uhf23 'ten rahat yapılabilsin diye, bir hafta önce 23'e komşu analog kanalların yeri değiştirildi.

Herneyse... Anladığım kadarıyla polemik arama peşindesiniz. Size prim vermemek için diyaloğu şimdilik sonlandırıyorum. 50e 'den paylaşım yapanlar olacaktır.

Alıntıları Göster

ben olması gerekenleri yazdım ha benden kopya çekip aynısı yaparlar doğrusu da budur inşallah wow turkeyde yazdım

• quote:

Alıntıları Göster

sen bence tekrar nasıl beleş beinsport izlenir ona tekrar yönel prim yaparsın feed falan analıyosun bu işlerden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zetira -- 10 Mart 2021; 1:10:24 >

• quote:

ben olması gerekenleri yazdım ha benden kopya çekip aynısı yaparlar doğrusu da budur inşallah wow turkeyde yazdım

Alıntıları Göster

Yapılan testlerin kapsamı; modülasyon testleridir. Yani yayın testi değildir. Önceki mesajlarıma göz atarsanız, özümsemenize yardımcı olacaktır.

Modülasyon testleri neredeyse 7 aydır yapılıyor. Aşama aşama çok şey denendi. Yani uhf23 frekansı sır değil. Sizin 2 ay önce paylaştım diye verdiğiniz değerlerin çok öncesi de var yani...

Şimdiki yapılanların farkı, çalışmalar epeyce tekâmül ettirildi. Bu işleri yerli kadrolar yürüyor. Şimdilik yazabileceklerim bu kadar...

• quote:

sen bence tekrar nasıl beleş beinsport izlenir ona tekrar yönel prim yaparsın feed falan analıyosun bu işlerden

Alıntıları Göster

Ben hayatımda 5 dakikadan fazla maç izlemedim. Feed hobisi bambaşka bir şeydir. Anlamadığın konularda hiç fikir yürütme bence...

Herneyse... Değindiğim üzere polemik arama peşinde olduğunu anlamıştım. Ama senin ki müzmin bir hastalık. Zaman zaman etrafa böyle nüksediyorsun.

• quote:

Ben hayatımda 5 dakikadan fazla maç izlemedim. Feed hobisi bambaşka bir şeydir. Anlamadığın konularda hiç fikir yürütme bence...

Herneyse... Değindiğim üzere polemik arama peşinde olduğunu anlamıştım. Ama senin ki müzmin bir hastalık. Zaman zaman etrafa böyle nüksediyorsun.

Alıntıları Göster

feed konusunda sen giderken ben dönüyordum ..dvbt2 konusunda çok bi bilmişliğin tuttu songünlerde multisongohan kardeşim senin yüzünden uyumuyo haa ..gece vakti bi frekans yakalarım diye..sallama yalan yanliş bilgilendirme yapma bıktım mesajlarını görmekten bilmiyosan konuşma ..sinyal zaman zaman gelirmiş test miş falan diye milleti oyalama..kesin konuş bilmiyosan konuşma..

• quote:

feed konusunda sen giderken ben dönüyordum ..dvbt2 konusunda çok bi bilmişliğin tuttu songünlerde multisongohan kardeşim senin yüzünden uyumuyo haa ..gece vakti bi frekans yakalarım diye..sallama yalan yanliş bilgilendirme yapma bıktım mesajlarını görmekten bilmiyosan konuşma ..sinyal zaman zaman gelirmiş test miş falan diye milleti oyalama..kesin konuş bilmiyosan konuşma..

Alıntıları Göster

Belli belli... Senin yaşın kadar feed'lerde ilgilendim. Sen kısa pantolonla dolaşırken, ben analog uydu yayınları ile ilgileniyordum. "Acun firarda"nın feed 'lerini yakardım.

Ben hiç bir zaman forumlara yanlış bilgi vermedim. Senin gibi her forumda farklı nick kullanmıyorum.

Birde 2 ay önce ortaya taşı ben attım diye, kendi karakterini kendi kendine yerlere vurdun ya !!! Nasıl düşünemedin böyle bir şeyi. Kendi kendini yerlere vurdun. Daha ne diyeyim. Kendi kendini yiyip bitiriyorsun.

Bizde yalan dolan işler olmaz.

• Yalan yanlis bilgi vermedin yani dvbt2 icin 50 turksat 4b yayin var diyosun varsa ben gidicem yoksa sen gidicen mi şu ana kadar boyle bir yayin cikildiysa ben hic bi daha yazmiycam var misin iddaaya

• Nereye gidecen? Binbir surat gibisin. Başka bir nick ile yine gelirsin.

Senin tamamen gidebilmen için, önce yanıma gelip, taksi gibi kendini plakalatman lazım. Ancak ondan sonra seninle iddiaya girerim. Yoksa buraya yazdıklarının ağız dalaşından başka bir anlamı yok.

Bizde yalan dolan olmaz.

• Test çalışmaları şimdilik tamamlandı ;

• serkanguzel_ kullanıcısına yanıt

üstadım,iyi geceler,nasılsın umarım iyisindir.diğer üye arkadaşla tadsız bir tartışma yaşamışsın.ikinizede geçmiş olsun.hayatta herşey var.ama bizleri bu hale getirenler utansın.....

üstadım bir mesele daha var.şu anda uydu yayınları sd-mpeg2 hd-h.264 üzerinden yapılmakta.

çok yakın bir zamanda sd-mpeg2 tamamen sonlandırılıp,hd-sadece h.265 hevc olarak kalıcı hale gelir mi.

daha açık olsun sadece fullhd yayın ve hevc ile yapılıyor bu gerçek olur mu.

yani şu anda kullanılan kullanılan sd ve hd uydu alıcılar çöp olur mu.

şu anda k.ç.tv.r kulesinden analog tv yayını yapılıyor mu,yayın varmı.

20 dakika önce bir bilgi paylaşıldı,seni sıkıştırmak asla istemem sana kalmış teyit edebilirmisin.şu an yayın varmı.

K.Çamlıca Dvbt2 yayın TRT mux2 için test yayın parametreleri

514.0Mhz UHF 26.Kanal DVBT2 TSid:16385 ONid:8468

P:32K IG:1/16 M:64QAM FEC:2/3 total bitrate 27.4 Mb/s vbr

TRT2 HD

TRT ÇOCUK HD

TRT MUZIK HD

TRT BELGESEL HD

TRT SPOR2 HD

TRT AVAZ HD

DIYANET TV HD

TURKSAT 4B yayın parametreleri

11622 H 13960 FEC2/3 DVB-S2/8PSK HEVC 12 nolu TP

mux1 11675 frekansı 11640 H 13960 TP 12 turkey beam güncellenmiştir

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=146742&start=2960

saygılar.................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multisongohan -- 12 Mart 2021; 0:10:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: multisongohan

üstadım,iyi geceler,nasılsın umarım iyisindir.diğer üye arkadaşla tadsız bir tartışma yaşamışsın.ikinizede geçmiş olsun.hayatta herşey var.ama bizleri bu hale getirenler utansın.....

üstadım bir mesele daha var.şu anda uydu yayınları sd-mpeg2 hd-h.264 üzerinden yapılmakta.

çok yakın bir zamanda sd-mpeg2 tamamen sonlandırılıp,hd-sadece h.265 hevc olarak kalıcı hale gelir mi.

daha açık olsun sadece fullhd yayın ve hevc ile yapılıyor bu gerçek olur mu.

yani şu anda kullanılan kullanılan sd ve hd uydu alıcılar çöp olur mu.

şu anda k.ç.tv.r kulesinden analog tv yayını yapılıyor mu,yayın varmı.

20 dakika önce bir bilgi paylaşıldı,seni sıkıştırmak asla istemem sana kalmış teyit edebilirmisin.şu an yayın varmı.

K.Çamlıca Dvbt2 yayın TRT mux2 için test yayın parametreleri

514.0Mhz UHF 26.Kanal DVBT2 TSid:16385 ONid:8468

P:32K IG:1/16 M:64QAM FEC:2/3 total bitrate 27.4 Mb/s vbr

TRT2 HD

TRT ÇOCUK HD

TRT MUZIK HD

TRT BELGESEL HD

TRT SPOR2 HD

TRT AVAZ HD

DIYANET TV HD

TURKSAT 4B yayın parametreleri

11622 H 13960 FEC2/3 DVB-S2/8PSK HEVC 12 nolu TP

mux1 11675 frekansı 11640 H 13960 TP 12 turkey beam güncellenmiştir

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=146742&start=2960

saygılar.................................

İyi geceler, sorularınızı daha önce de sormuştunuz ve yanıtlamıştım. Geçmiş mesajlarıma göz atınız.

Gece bu saatte teyit için arayamam. Yarın cumadan sonra ulaşabilirsem öğrenmeye çalışırım.

Yalnız test yayın olduğunu belirten kişiye neden sormuyorsunuz da bana soruyorsunuz onu anlamadım ? Paylaşımı yapana direkt sorsanız daha kolay olmaz mı?

Kanıt olarak resim ve video soruyordu ya !!! Buyursun işte paylaştığı verilere resim ve video ekleyerek foruma sunsun. Siz de bilgileri birinci elden beklemeden almış olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanguzel_ -- 12 Mart 2021; 0:19:14 >

üstadım,soruyu sana soruyorum çünkü ben o forum sitesinin üyesi iken aykırı fikirlerim yüzünden(kule çok iyi herşey süper uf kuleye bak,başardılar.dünyada kulenin örneği yok,demediğim için,aksini iddia ettiğim için)üyeliğim iptal edildi bende bir daha üye olmaya çalışmadım.yani soramam,senin sahada kaynağında var daha garanti olur.ama ben test ettim yayın yok. teşekkürler.

saygılar.............................................................

• quote:

Orijinalden alıntı: multisongohan

üstadım,soruyu sana soruyorum çünkü ben o forum sitesinin üyesi iken aykırı fikirlerim yüzünden(kule çok iyi herşey süper uf kuleye bak,başardılar.dünyada kulenin örneği yok,demediğim için,aksini iddia ettiğim için)üyeliğim iptal edildi bende bir daha üye olmaya çalışmadım.yani soramam,senin sahada kaynağında var daha garanti olur.ama ben test ettim yayın yok. teşekkürler.

saygılar.............................................................

İyi de paylaşımı yapan üyenin donanım haber'deki nick'ini biliyorsunuz.

Beni alıntılayıp sorduğunuz gibi, onu da alıntılayıp sorabilirsiniz. Böyle daha kolay olmaz mı ?

Yani onun yaptığı paylaşımı neden bana teyit ettirmek istiyorsunuz onu anlamadım ?

üstadım,ben kim olduğunu bilmiyorum.demek burda da üye,bu sitede hangi nickname i kullanıyor.bilmiyordum.

saygılar................................

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.