Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Duyuru: Asus Bilgisayarımı Ateşle 2017 Başlıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
480
Cevap
16
Favori
20.329
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Duyuru: Asus Bilgisayarımı Ateşle 2017 Başlıyor!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7753 Mesaj
    Donanım Haber'in ASUS ile düzenlediği geleneksel yarışma ASUS Bilgisayarımı Ateşle'nin üçüncüsü ile birlikteyiz. Neden ASUS'un Bilgisayarınızı Ateşlemesini istediğinizi anlattığınız bir video çekip bu bilgisayarın sahibi olabilirsiniz.

Yarışma şu şekilde olacak;
    1. Başlangıç ve bitişinde bu adrestenhttps://goo.gl/k2R9ur temin edebileceğiniz intronun yer aldığı ve Neden ASUS'un Bilgisayarınızı Ateşlemesini istediğinizi anlattığınız bir video hazırlayacaksınız 

2. Son gün 30 Eylül'e kadar videoyu Youtube'a herkesin görebileceği ve erişebileceği şekilde yükleyeceksiniz.

3. Yüklediğiniz videonun linkini bu konuda yorum olarak paylaşacaksınız.

4. Ekim'in 2. haftasına kadar Donanım Haber editörleri ve ASUS'un çalışanlarından oluşacak bir jüri videoları eleyecek ve sona kalan 5 videoyu seçecek.

5. Sona kalan 5 video Donanım Haber'de açıklanacak ve üyelerin oylamasına sunulacak.

6. Donanım Haber'e sürekli giren, telefon onayını tamamlamış üyelerin oy kullanma işlemi 10 gün sürecek ve 10 gün sonunda en çok oyu alan videonun sahini bilgisayarı almaya hak kazanacak.

7. Donanım Haber editörleri, kazanan kişinin evine kadar giderek bu sistemi kuracak ve teslim edecek.

Önemli uyarılar:

Yarışmaya sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları katılabilir.

Yarışmaya dilediğiniz kadar video ile katılabilirsiniz.

Sadece bu konunun yorumlar kısmında linki paylaşılmış ve herkesin ulaşabildiği videolar dikkate alınacak. 

Videolarda süre kısıtlaması yok ama önerilen süre en fazla 3 dakika uzunlukta olması. 

Verilecek sistemin öne çıkan özellikleri: 

CPU : Intel Core i7-7740X
    VGA: ASUS ROG Strix GTX 1080Ti
    PSU: Corsair 800W Gold
    SSD: ADATA SU800 512GB
    Soğutma: Corsair H100i
    Ram: 2x8GB RGB Trident Z
    Fan: 3x Corsair SP120
    Monitor : 180Hz 1ms G-Sync PG248Q

|
    |

• Yarışmaya katılım şartları koymanız daha iyi olur. Sırf bu yarışma için 31 ağustos günü açılmış 1 mesaj sayılı üyelikler var, en azından 1 yıllık bir üyeliği olan,aktif ve foruma katkısı olan 100mesaj sayısı olan ve ihtiyaç sahibi birine gitmesi daha doğru olacaktır. Hiçbir emek verilmeden iki dakikalık bir acıtasyon videoyla katılmış çocuk. Hiç bir emek vermeden bir şeylere sahip olmanın peşinde yeni nesil.

Edit:

Tüm videolara göz attımda,Yazık yazık ya. Videoların hepsinde bir acıtasyon, kendini acındırma var. Çocuklar bile bunu yapıyor.

Edit 2:

Ne gta 5miş arkadaş. Çocukların en büyük hayali bu olmuş.Oyun dünyasını youtubedeki bir kaç kişinin oynadığı şeylerden ibaret sanıyorlar.

Yarışma videomuzu hazırladık. Katılan herkese başarılar. İyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=lrxAdAybCrc

yazık ya hakikaten de yüklenen bikaç videoya baktım herkes acitasyon yapmış benim ihtiyacım var diye. konuyla alaksı bile yok aslında. bizim insanın kanında var galiba kendini acındırarak beleşe konma isteği. bazı üni. okuyan gençlerin harçlık için geçici tezgahtarlık yaptığını gördükçe hep takdir etmişimdir. zeki insanlar acındırmıyor kendini bunu öğrendim ben. kendini acındıracağına iyi bölüm oku güzel meslekler edin istediğini al. istediğin bölümü okumak için son model bilgisayara ihtiyacın yok.
    https://www.youtube.com/watch?v=zbLgLYKgB1k

Yalnız videolar gerçekten berbat metin belgesinde daha doğru düzgün cümle kuramayan Türkçe kelimelerin yazılışını bilmeyen mi dersin,yazdığı 2 satır yazıyı kendi okuyabilecek öz güvene sahip olmayıp google çeviriye okutturan mı dersin ne ararsan var 3 videodan sonra zaten insan beyni kaldırmıyor videoları inceleyip kazananı belirleyecek kişiye Allah'dan sabır diliyorum. Allah'ım sana binlerce kez şükür ki böyle saçma sapan yarışmalara beni muhtaç ederek imtihan etmedin.

• Binbaşı
    1601 Mesaj

İlla da espirili komik bir video mu olmak zorunda? Etkileyici bir video vs olmaz mı?

Ufak bir sinematik hazırlamayı düşünüyorum. Gerçek görüntüler de olacak, umarım profosyonel vs vs diye sıkıntı çıkmaz. Değilim çünkü

@Speed-Step

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Speed-Step

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

ThreadRipper olmadığı için katılmıyorum.

(Risk budur)

klavye mouse olmadığı için katılmıyorum
    (riks budur)
    |
    |
    |
    |
    (ORIGIN ID: HAAltuntaas) İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: CORSAIR GRAPHITE 780T BLACK FULL-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H115i PRO RGB LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: HYPERX CLOUD 2
  • Yarbay
    3996 Mesaj
    Dh ifşa team iş başında
    Eglence başlıyor. Yerimizi alalım.

|
    |

Pc Özellikleri

Ekran : ASUS 23.6" VN247H

Ekran kartı : GIGABYTE GTX970 WindForce 3X G1 GDDR5 4GB 256Bit Nvidia GeForce DX12

SSD : Kingston 240GB HyperX Savage

İşlemci : Intel Core i7 5820K

Ram : CORSAIR 8GB Vengeance DDR4 2666MHz CL16 * 2 16 gb ram

Ana Kart : MSI X99A SLI PLUS Intel X99 Soket

Mouse : LOGITECH G502 Proteus Spectrum RGB Tunable Gaming

Soğutucu : ZALMAN CNPS10X OPTİMA INTEL 775/1155/56/1366/2011&AM2/AM2+/AM3

Kasa : Dark Sub-Zero 80+ 750W SSD Ready ATX Siyah Oyuncu Kasası

sadece kasasını verseniz de olurrrrr
    |
    |
  • Yarbay
    9111 Mesaj
    Asus teknik servisini atesleyemeye ne zaman baslayacak.

Rgb yi dayayip reklam yapmakla bitmiyor bu isler.

|
    |
  • Teğmen
    134 Mesaj
    Kasa inwin 303 asus edition :D
    |
    |
  • Yüzbaşı
    270 Mesaj
    Kesin kazanıyorum. C. Nolan biraz el atacak bu çalışmama...
  • DH Yönetici
    3438 Mesaj
    Cekilise katiliyorum

|
    |
    |
    |

AMD Ryzen 5 1600x / XFX RX Vega56 / Asrock AB350 Pro4 / G.Skill 2x8G 2933MHz / Deep Cool Tesseract SW WH / EVGA Supernova G2 650
    AOC G2460PF / Logitech G633 Virtual 7.1 Headset / Logitech G402 Hyperion Fury / Razer Goliathus / Logitech G710+
  • Yarbay
    2535 Mesaj
    Önlerden yerimizi alalım

|
    |
    60323 Mesaj
    bende yarıştayım Uğur ABATAN
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    60323 Mesaj
    https://youtu.be/2664SGTGvC4 ben mehmet kazanmak istiyorum ??.
    |
    |
  • Yarbay
    3955 Mesaj
    Kasanın linki varmı.? Modeli inwin 303 de pleksisi böyle olanı nerden bulurum.

|
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2588 Mesaj
    2006 da üye olduk o günlerde cep telefonu onayı yoktu şimdi oylama yapamıyor muyuz ?
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal
SEO
google reklamları
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.