Şimdi Ara

Düşük batarya bildirimini kapatmak mümkün mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
24.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Batarya %20'nin aşağısına indiğinde sinir bozucu bir şekilde sürekli bir pencere çıkıyor bataryanız %20 %15 ... seviyesinde diye.

Acaba bu bildirimi kapatmanın yolu var mı?

• Araştırdığım kadarıyla bu pek mümkün gözükmüyor. Belki root falan gerekiyordur bilemiyorum. Eğer çözüm bulabilen varsa paylasirsa sevinirim
  • Güç Tasarruf modu ---> Ayarlar ---> Bildirim burada bir sekme vardı kapalı yapınca susuyor galiba ben kapattım duymuyorum hiç o sesi yada bana denk gelmedi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShaRLooT

Güç Tasarruf modu ---> Ayarlar ---> Bildirim burada bir sekme vardı kapalı yapınca susuyor galiba ben kapattım duymuyorum hiç o sesi yada bana denk gelmedi :)

Ses ile alakalı bir problemim yok onu Sound Manager ile kapattım. Benim sorunum %20-%15-%10-%5 den sonra "Pil Bitiyor" uyarısını vermesi. Eğer o anda aktif olarak kullanıyorsanız uygulamayı bile durdurup uyarı vermesi çok can sıkıcı
  • Yazdığımı denedinmi?
  • quote:

Yazdığımı denedinmi?

Yazdığınızı denedim ancak bildirimden kurtulamadım.
  • Onu yaptktan sonra çıkmadı bende
  • quote:

Onu yaptktan sonra çıkmadı bende

Siz dedikten sonra silip tekrar yüklemeye karar verdim.Acaba "Güç Tasarruf Modu" programının ismi markette ne olarak geçiyor?

Bu bildirimin Güç tasarruf moduyla ilişkisi olduğunu pek düşünmüyorum açıkcası uygulamayı sildim hala uyarı var.Eğer bu program ile ilgili olsaydı uygulamayı silince hatayı keserdi. Ama uygulamayı bulursam tekrar denemeyi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theasus -- 21 Nisan 2012; 12:56:56 >
  • Valla bilen varsa bana da söylesin
  • Bende onu çok araştırdım telefonda fakat ayarlar kısmında bulamadım. Işık sensörünü de kapatmak istiyorum fakat onu da bulamadım.
  • Bana %15'ten sonra geliyor. Benim için bir problem olmadı. Ideos X5'te son 30 saniye uyarısı veriyor birde onun için ayarlara bakmıştım ama bununla ilgili bir şey bulamadım.
  • o sorun bendede var ama nasıl çözerim anlamış değilim.
  • GO Power Master Uygulamasını yüklemeni tavsiye ederim. Çok işime yarıyor
  • Bende bu uyarıya gıcık oluyorum yardım lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peel remote programından kaynaklı yani kumanda programı. Peel remote programına giris yapın ve ayarlar - bildirimler- battry saver .. devre dışı bırakın

• Peel remote programından kaynaklı yani kumanda programı. Peel remote programına giris yapın ve ayarlar - bildirimler- battry saver .. devre dışı bırakın

• Bildirimin uzerine basılı tutunca secenek cikiyor mu ?

• Güvenlik bildirimi çıkıyor oranın ayarlarından pil kısmına gelip bildirim sesini kapattım ama hala şarja takarken çıkarırken ses geliyor ve pil tasarrufu kapalı ise ekranın ortasında açılan sinir bozucu pil tasarrufu aç uyarısı geliyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.