Şimdi Ara

Durum Zor Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Butcem en fazla 16bin. Klimasi olan ve sorun cikarmayacak arac ariyorum. Yedek parcasi da uciz olanindan tabii.

Degerli yorumlarinizi bekliyorum.

• 99 model civari corsalar olabilir
  • 30 binden aşağı her araç sorun çıkarır tavsiyem araçı aldıktan sonra çıkacak sorun ve arızalar için yanınızda nakit para bulunsun.
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Mouesonum nasıl 30 binde aşağı her araç ? Biz symbolü 19.500 tl ye tüpsüz olarak aldık sorun çıkarmıyor. Bir fabrikasyon aküsü ömrünü doldurdu değiştirdik birde buji kablosunu başka bişey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Mouesonum nasıl 30 binde aşağı her araç ? Biz symbolü 19.500 tl ye tüpsüz olarak aldık sorun çıkarmıyor. Bir fabrikasyon aküsü ömrünü doldurdu değiştirdik birde buji kablosunu başka bişey yok.

Sizdeki sanşmıs hocam benim bildiğim eski model araçlar çoğunlukla arıza veya sorun illa çıkarır.
    Bizimki 2009 model 60 binde ama dur bakayım piyasasına...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sifir-ayarinda-46.000-kmde-408846329/detay

Oha ne olmuş piyasasına böyle. Tüplüsü daha pahalı 32-33 bine gidiyor
  • quote:

Bizimki 2009 model 60 binde ama dur bakayım piyasasına...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sifir-ayarinda-46.000-kmde-408846329/detay

Oha ne olmuş piyasasına böyle. Tüplüsü daha pahalı 32-33 bine gidiyor

Siz gayet iyi fiyata almışsınız ne zaman aldınız araçı?

3-4 sene oldu , 1500 tl ye de lovato montajıyla 21.000 TL ye geldi. Biz aldığımızda 20 bin lerde falandı. Full paket dijital klima + 4 cam otomatik şansımıza denk geldi, sağ arka kaportada çakıyla yapılmış çizikler var diye millet beğenmeyip almamıştı.
  • quote:

3-4 sene oldu , 1500 tl ye de lovato montajıyla 21.000 TL ye geldi. Biz aldığımızda 20 bin lerde falandı. Full paket dijital klima + 4 cam otomatik şansımıza denk geldi, sağ arka kaportada çakıyla yapılmış çizikler var diye millet beğenmeyip almamıştı.

Şimdi ise aynı araçı 30 bin den aşağı bulamazsınız.Piyasa gittikçe yükseliyor.
    Doğru satsan alacak araba yok,bomboş araçlar ve hurda döküntüler satılıyor. Abs + dijital klima + cam otomatiği yetiyor da artıyor. Eski arabaları görüp bindikçe tangır tungur her yeri farklı oynuyor şükredip her defasında symbolü öpüp başıma koyuyorum

Audisi olan arkadaş var 1.8T 2000 model çocuk klimayı açamıyor çok yakıyor diye. Bizde o sorun yok, bir tek ivmelenmesi için sürekli vites düşürmek üst devirlerde kalmak zorunda kalıyorsun başka şikayetimiz yok.
  • quote:

Doğru satsan alacak araba yok,bomboş araçlar ve hurda döküntüler satılıyor. Abs + dijital klima + cam otomatiği yetiyor da artıyor. Eski arabaları görüp bindikçe tangır tungur her yeri farklı oynuyor şükredip her defasında symbolü öpüp başıma koyuyorum

Audisi olan arkadaş var 1.8T 2000 model çocuk klimayı açamıyor çok yakıyor diye. Bizde o sorun yok, bir tek ivmelenmesi için sürekli vites düşürmek üst devirlerde kalmak zorunda kalıyorsun başka şikayetimiz yok.

Haklısınız.Halimize şükretmek lazım arabasızda kalabilirdik ki İstanbul'da toplu taşıma tam bir eziyet.Neyse saat geç olmuş size iyi geceler.

• En mantıklı seçenek 2010 ya da 2011 dizel 206 sedan acem işi. Sorunsuz ve fp aracı
    Sende hangi marka,model araç var ? İstanbul'sa gene iyi , Ankara'da toplu taşıma tıklım tıklım oluyor ve yarım saat durakta bekliyorsun. Üstelik ücretleri İstanbul'dan pahalı. Ben çalışırken şirket gönderiyordu eğitimlere ulaşımda hiç sıkıntı yaşamadım. Vapur,dolmuş,otobüs,marmaray,metro her yere rahatça gidebiliyorsun.

Birde orada toplu taşıma gece 3 e kadar çalışıyor.Saat 12 oldu mu burası offline.
  • quote:

Sende hangi marka,model araç var ? İstanbul'sa gene iyi , Ankara'da toplu taşıma tıklım tıklım oluyor ve yarım saat durakta bekliyorsun. Üstelik ücretleri İstanbul'dan pahalı. Ben çalışırken şirket gönderiyordu eğitimlere ulaşımda hiç sıkıntı yaşamadım. Vapur,dolmuş,otobüs,marmaray,metro her yere rahatça gidebiliyorsun.

Birde orada toplu taşıma gece 3 e kadar çalışıyor.Saat 12 oldu mu burası offline.

Açıkçası Ankara'da toplu taşıma nasıl bilmiyorum hiç gitmedim ama sizin dediğiniz gibiyse sizin orası daha kötü.Ben şuan 2011 model Fluence kullanıyorum.Araçtan memnun değilim D sınıfı bir araç almayı düşünüyordum ama bu fiyatlara zor en az 5 yıl daha Fluence ile yola devam.Neyse bunada şükür.

Çok genel yargı al bir Toros on bine temiz sorun çıkartacak bı yeri yok zaten çıkarmıyor çıkarsa da iki yüz TL'ye alayı yapılır

16 bin biraz kısıtlı olmuş 98 Mazda 323 kasalar olabilir. O paraya Corsa temiz varsa o da olur tabi. Yahut polo classic o da zor olabilir o fiyata. Renault Clio 98-99 model olabilir hb arkadaş almıştı ama kliması çalışmıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

30 binden aşağı her araç sorun çıkarır tavsiyem araçı aldıktan sonra çıkacak sorun ve arızalar için yanınızda nakit para bulunsun.

30 degilde 20 bin asagisi desen daha dogru olur. 20-30 bin arasi baya bi sorunsuz arac var. (Fiesta, corolla, astra, corsa, focus, vectra, polo, golf, clio, megane, linea, kangoo, partner, tourneo connect, combo vs vs )
  • o fiyata sağlam kliması olan bir araç bulamazsın. %99 söyleyecekleri şudur "gaz basmak lazım" veya "polen filtresini değiştirmen lazım sadece". klima iyi bakım ister. o fiyattaki araçların sahipleri de genelde kısıtlı bütçelerini klimaya ayırmazlar. zaten 10 yaşını geçen her araçta klima mutlaka ağır bir bakım ister. mesela benimki delinmişti, yaptırdım. çoğu yaptırmaz.
  • mazda 626 96-99 -honda civic 94-95.

hayırlısı olsun
  • dostum renodan başkası üzer seni o fiyat bandında clio rxt orjinal fransız olanlara bak,yada symbol bulabilirsen 1.2 motor onlara yönel
  • Hepinize cok tesekkur ederim, sayenizde aklimda birkac model sekillendi. Klima sorun olacaga benziyor.

Peki, klimayi yok saysak klimasiz olarak da yine ayni araclara mi bakmaliyim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.