Şimdi Ara

Durum kesat yardim iki arada bir derede kaldim... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorum icin sagol,bende zaten takaslarim yeni alacak para kimde var?(ki)
  • Hangisi sana yatkınsa hangisinin oyunlarını seviyorsan git o konsolu al ben xbox360 aldım hayatım boyunca verdiğim en isabetli kararı vermişim tek geçerim hocam
  • Ben bi turlu isinamadim su 360 a(ama o cok isiniyor bana!?!?!)

Yorum bekliyorum...
  • ps3......
  • quote:

Orjinalden alıntı: Weycell 61

ps3......

Seni gidi kereta...

Bu arada ps2 controller ps3 e nasil baglaniyor?

Guitar Hero nun gitari var...
  • Genel olarak neden ps3:

- Bluetooth desteği
    - Wi-fi
    - Blu-ray oynatıcılık özelliği
    - SD-MMC-MC Kart Okuyucuları Tanıyabilme
    - Cell İşlemcisi ve RSX İle Entegre Uyumluluk
    - Tasarım olarak göze hitap etmesi ve donanımın sağlamlığı
    - Sixaxis'in harekete duyarlı sensörü ve buna ek olarak piyasadaki alternatif titreşimli kol seçenekleri
    - Home Online Altyapısı
    - Linux İşletim Sisteminin Yasal Olup Doğrudan Yükleme Desteği Sunması
    - Türkiye'de resmi olarak satılıyor olması ( Buna bağlı olarak konsolunu dışardan almış olsan bile herhangi bir sorunda direk ulaşabileceğin yerel bir telefon destek hattı veya belirli bir ücret karşılığında garanti kapsamına alınması ya da herhangi bir arızada yine belirli bi ücret karşılığında direk Sony garantisi altında bakım ve onarım olanağı sunabilme ihtimali )
    - Sony Kalitesi ve Güvencesi
    - Folding@Home Desteği
    - HDMI 1.3'e Tam Uyumluluk
    - FF, MGS, Killzone, Gran Turismo, Tekken ve daha birçok özel oyunları bünyesinde barındırması.

Yeter mi kardeş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weycell 61 -- 4 Nisan 2007; 23:45:32 >

• az sonra WeyCell' e bir korayg, 007ybse04 veya macrolight' ten cevap gelecek Weycell hacum yılma sakın
  • Ps3 ozel oyun kısmı yetersız kalmaya baslıyor (kalıtelı oyunlardan bahsedıyorum) , Umarım bırı cıkıp xbox ozel oyunlarını yazmaya başlamaz.. :)

Arkadaşım benım sana tavsıyem bu cıhazı ne ıcın kullanıcaksın ? Cıhazda kart okutucakmısın okutucaksan bu senın için bir artıdır..

Kablolumu oynuycaksın kablosuz mu ? Gerçi xboxtada alternatıf alabılıyorsun bu secenegı onunde bulundur
    Yasal mı oynuycaksın yanı yarınf alan chıp cıkınca taktırıcan mı yoksa taktırmıycan mı bunu garantı için soruyorum sonucta tr de gıdıp pal de satın alsan chıp gelınce yada farklı bir işlem makına dırek garantı dışı kalıcak

Bütcen nedir ? Beklentılerın nedır ? Orjınal degılse ve çok oyun ıstıyorsan kesınlıkle xbox cok oyun dememın nedenı ps3 de malesef şu an bence bır iki tane harıç oyun yokd ıyebılırız.

Ben cıhazı alıp takıp oyun oynuycam dıyorsan kopya olarak xbox... Yok ben fan ım ilerisi için yatırım y apıcam şimdi cihazı alıcam oylece oturucam yada cok param var bana koymaz dersen yada benım param yok ama ps3 e sempatim v ar ve cracklenmesını beklerım oylece oturma odasında dekoratıf olur dersen gene ps3

Açık yazmaya çalılştımkı suslu laflarla degıl , aldıktan sonra tuh kahretsın dememen için

• Guitar Hero yu seviyorsan PS2 de oynayacağına xbox360 olanını al çok daha güzel ve memnun kalırsın. Zaten PS3 ile Xbox360 a neredeyse aynı oyunlar çıkıyor. Exclusive ler o kadar fazla kalmadı artık. Yani baştan alacak olsan Ps3 te tavsiye edilebilirdi de değiştirmeye değmez dostum. Tabi benim fikrim sonuçta
  • Ya ne edecen ps3 ü geçenlerde live da hollanda dan Türk bir abiyle gow oynuyoruz bizden başka adam gelmeyince muhabbete başladık adam bana 600 euro ya 60 lık ps3 aldığını söyledi eve gelmiş kurmuş makinayı yazılar o kadar küçükki okuyamıyorum diyor.Neyse oyunu takmış(fps) adamın yüzünü göremiyorum kolu gözüküyor sadece kolunu napacam ***memi sokcam dedi ben koptum tabi.İstiyosan sana gönderiyim uygun fiyata dedi yok kalsın dedim alanlar şimdilik hiç memnun deil dostum biri de xbox 360 dan sonra hiç kesmiyor dedi bana valla ben oynamadım ama ps3 ve xbox 360 sahibi tanıdıkların yorumları bu karar senin....Xbox da live sistemi var hiçbişeye değişmem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tolga_Pan11

Ya ne edecen ps3 ü geçenlerde live da hollanda dan Türk bir abiyle gow oynuyoruz bizden başka adam gelmeyince muhabbete başladık adam bana 600 euro ya 60 lık ps3 aldığını söyledi eve gelmiş kurmuş makinayı yazılar o kadar küçükki okuyamıyorum diyor.Neyse oyunu takmış(fps) adamın yüzünü göremiyorum kolu gözüküyor sadece kolunu napacam ***memi sokcam dedi ben koptum tabi.İstiyosan sana gönderiyim uygun fiyata dedi yok kalsın dedim alanlar şimdilik hiç memnun deil dostum biri de xbox 360 dan sonra hiç kesmiyor dedi bana valla ben oynamadım ama ps3 ve xbox 360 sahibi tanıdıkların yorumları bu karar senin....Xbox da live sistemi var hiçbişeye değişmem.

Xbox da live sistemi var hiçbişeye değişmem.+100

• Bakın ne demiş Murat başlıkta, gayet şairane bir tarzda.

Durum kesat, yardım,
    İki arada bir derede kaldım...

- murathanipod

O zaman bize de yanıtlamak düşer.

İki arada kalma Murat'ım,
    Derdine var dermanım,
    Bu topiclerle varaman bi'yere,
    Herkesin zevki kendine...

Aç Gamespot'u incele,
    Bak exclusive list' ine,
    Beğendiysen al bir adet,
    Kimseden umma medet.

- 3fruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: BigBoSs ®

Bakın ne demiş Murat başlıkta, gayet şairane bir tarzda.

Durum kesat, yardım,

- murathanipod

Derdine var dermanım,

Aç Gamespot'u incele,
    Bak exclusive list' ine,
    Beğendiysen al bir adet,
    Kimseden umma medet.

- 3fruz

• quote:

Durum kesat, yardım,

- murathanipod

Derdine var dermanım,

Aç Gamespot'u incele,
    Bak exclusive list' ine,
    Beğendiysen al bir adet,
    Kimseden umma medet.

- 3fruz

güzel şiir tebrik ederim,bence sen ikisini de al,nasıl olsa EVO n var

• quote:

Durum kesat, yardım,

- murathanipod

Derdine var dermanım,

Aç Gamespot'u incele,
    Bak exclusive list' ine,
    Beğendiysen al bir adet,
    Kimseden umma medet.

- 3fruz

Ayakta alkıslıyorum hakaten süper hatta süperin otesinde fevkaledenin fevkinde

• Ya oylede benim icin ilk once oyun ve tasarim gelir .Oyun deyince oyun xbox tasarim deyince tasarim ps3,soyleki xbox in kenarda yatmasini istemiyorum.

Bb siir guzel sagol
  • way be kardeşim seni de mi kaybedecektik... Gel dön bu PS3 fikrinden ;)

Açıkcası şahsen üstüne para versen de PS3 ile değişmem XBOX'ımı.

Media Center Extender diyorum sadece!!! Network üzerinden mp3, video ve resim stream edebilen, live sistemini oturtan ve bu kadar geniş kullanma imkanı veren ve herşeyiyle dana çeşitli benefit'ler kazandıran bir alet XBOX...

PS3'de ne var? Birkaç XBOX'a çıkmayacak fakat XBOX'da zaten daha güzelleri bulunan birkaç oyun... (tamamen şahsi fikrim)

Yıllar boyu PS manyağı olan insanlarla doluydu çevrem ama konsol oyunlarından nefret etmeye devam ederdim - ta ki XBOX'ı görene ve elime kontroller'ı alıp oynayana kadar....
  • Bugun Xbox i kutusundan cikardim ve Lost Planet ta 4. level i oynadim,ama gecemedim.Olsun saglik olsun zaten kelebek mi neydi o?
    Vazgectim ben ps3ten CoD3 gibi oyunlar alip kendimi eve kapiyacagim
    Elite cikinca onu benim xbox la takaslayacak olan?
  • 4. level bir şey mi yahu dur ben de takayım 8. geçeyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: murathanipod

benim icin ilk once oyun ve tasarim gelir .Oyun deyince oyun xbox tasarim deyince tasarim ps3,soyleki xbox in kenarda yatmasini istemiyorum.

O zaman seni bi elektronik yemek tarifi, pardon konsol tarifi paklar:

- Bir adet PS3 alınır içini boşaltılır
    - Elde hazırr olan bir adet 360 sökülür ve iç aksamları sökülür
    - Sökülen parçalar ps3'ün içine monte edilir...
    - Kullanılmayan parçalar atılmaz, konsol syuna çorba yappılabilir.

Ps3'ten bozma 360 dolması afiyetle yenir.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.