Şimdi Ara

Durduk yere ceza yiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Turk.net davetiye kodu paylaşım konusu altında son attığım 2 mesaj için de ceza aldım. Nedeninin de, konu kurallarına aykırı olarak 24 saat içinde birden fazla mesaj atmam olduğu yazıyor.

E ama ben öyle bir şey yapmıyorum ki! Zaten o konuya mesaj atmak bile nadiren aklıma gelen bi şey.

Yöneticilerden biri bana durduk yere kıl mı kaptı? Olay nedir?

Düzenleme: Sonunda destek bildirimi açacağım yeri de buldum. Bu konu silinebilir. Oradan yanıt bekleyeceğim artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katat -- 17 Ocak 2019; 14:53:10 >

• selam
    haklısınız uyarını kaldırdım, özür dileriz
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ama yine almışım. Ne oluyor?
  • iptal ettim arkadaşlarla konuşayım
  • Merhabalar,

Konunun ilk mesajında konuya özel kurallar mevcut.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/129057585

6- Ayrıca her mesajda 4 adet boş satıra izin verilir. 4 Boş satır + 4 Yazılı satır = Toplam mesaj 8 satırı geçemez.

Bu kuralları okudunuz mu?
    Aldığınız uyarılar sonrasında, benim mesajımda kurallara aykırı herhangi bir durum var mı diye ilk mesajdaki uyarıları kontrol ettiniz mi?

Sizin mesajınız;

Satır 1 - Buradan gelin, öğrenci sevindirin &lt;3
    Satır 2
    Satır 3
    Satır 4
    Satır 5 - Link:https://turk.net/p/KHX55OQ18TNX
    Satır 6
    Satır 7
    Satır 8
    Satır 9 - Sadece kod:KHX55OQ18TNX
    Satır 10
    Satır 11
    Satır 12
    Satır 13 -&lt;3

Bu açıklama yeterli midir?

• Evet okudum. Zaten benim o mesajı girdiğim cihazda da kurallara uygun görünüyordu. Satırlar konusunda sıkıntı yoktu yani. Sunucuya gittikten sonra bir şey olmuş sanırım.

Zaten uyarı başlığı olarak bu yazılsaydı bile yeterdi. 24 saat olayı yazıyordu...
  • DENIZCISERKAN kullanıcısına yanıt
    Örneğin şu bi önceki mesajımda da(telefondan yazdım) 1 satır bırakmıştım arada ama şimdi bilgisayardan baktığımda görüyorum ki 3 satır olmuş o. Yani bilinçli bir kural ihlali yok.
    Umarım anlayışla karşılarsınız.
  • Forumun hatasını bile kullanıcının üzerine yıkıyorlar.
    50 kere bildirdik bu hatayı.
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Mobil sürüm kullanmadığım için, mobil sürüme özel bir sıkıntı olup olmadığını bilmiyorum.

Adminimiz bu söylediğiniz problemi dikkate alıp inceleyecektir, eğer dediğiniz gibi bir sorun var ise verilen uyarı yanlıştır ama Kim bilerek boşluk bırakıyor, kim bırakmıyor tespiti zor.

Eğer bilgisayar kullanabiliyor iseniz ve böyle bir sorun olduğundan haberdar iseniz, bundan sonra lütfen bilgisayar üzerinden yazmaya çalışınız.

İyi forumlar,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.