Şimdi Ara

DURAN ARACA ÇARPIP KAÇMA.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
24.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
336 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 34 CCR 064 PLAKALI ESKİ KASA FOCUS mavi renkli esentepe metrocity D blok önünde park halindeki honda accord araca yan

dan vurdu,ayna ve iki kapı komple kaportalık hale geldi olaya uzaktayım.

içinden bir genç indi focusun hiç oralı değil aracına baktı bakınıp durdu.

honanın yanına gittim camda numara yoktu

plakası 34 dor 97 araç sahibine ulaşırmısınız yada nasıl ulaşılıyor bir yardımcı olalım

arabama vurup kaçmışlar konularını görünce bu ergen lisesi kıvamındaki sürücünün vurdumduymazlığı beni hayrete düşürdü..

OLAY 22.00 gibi oldu

• Hocam allah sizden razı olsun sizin gibi duyarlı insanları görünce yaşama sevincim artıyor.Sizde numaranızı bıraksaydınız şahitlik felan yaparsınız gerekirse cezasız kalmasın böyle olaylar.Benimde param pulum yokken sıkışık durumdayken arabama çarpıp kaçtılar bulamadım zor durumda kalmıştım.
    25 ağustos 2016 günü çok şükür oğlumun doğumu oldu. Doğum sırasında eşim hastanede ben de oraya yetişmek için tek şerit yola girdim. Tabii tüm hormonların dengesi bozuk :D park halinde bir aracın sol aynasına çarptım. İndim ve "eşim doğuruyor ona gitmem gerekli, telefon numaram ******* ulaşın tamiratı karşılayayım" yazdım. Aradan 3 gün geçti, tanımadığım bir numara aradı. Açtım, o aracın sahibiymiş. Ben durumu anlatmaya çalışırken "boşver aynayı, çocuk nasıl?" diye sordu. Konuştuk ettik, zaten ayna kırık ve değiştirecekmiş. Düşünmemin yeter olduğunu söyledi. İnsanlar hasar verdikten sonra nasıl içleri rahat dolaşıyor anlayamıyorum.
    Sizin gibi duyarli bir arkadas, benim avm onunde duran aracin on tamponuna carpip kacan bir aracin plakasini yazip aracin on camina birakmisti sagolsun..

Tampondaki izleri ve panjurdaki catlagi uzaktan yururken gormustum, aracin yanina geldigimde camdaki notu gordum, sonra araci hic oynatmayip polisi aradim durumu anlatip olay yerine gelmelerini istedim ..

Sonrasi tam makara, ama olayi yasayan siz degilseniz 😂
    Gelen memur arkadaslar “Gardasimm bu aracta bisey yok bosver, sen yaptirirsin hic ugrasma bundan bisey cikmağz “😂 Gacparaa bu tampun ?! Gamera kaydi da yok birsey cikmaz 😂
    Neyse Gelen exper arkadaslarla ugrasmayip karakola gidip rapor tutturmustum .. 😂

Aklima geldi simdi 😂 gecmis olsun
    46 yaşındayım 2 tane çocuğum bu vatan ve millet için hayırlı vicdan sahibi hakkaniyet gösteren ve gözeten kul hakkı ve kişisel değerler ve milli servet gibi konularda ailem çevrem ve herkse yardımcı ve sağduyulu olmaya çalışıyorum kendimce..

alkol şişesi ve bir sürücüyü bir yol kenarında araçta görürsem polisi ararım

onun yeri orası değil

veya bu tipte bir olay ise insan üzülüyor inanın..

kim olsa aynısını yapardı..
    Geçen sene bende böyle bir olaya şahit oldum. Kadın şöför geri geri arabayı çıkarıyorum derken passatın birine çarptı . İndi kendi arabasına baktı birşey yok devam ediyordu. O ara ben fotograf çekmeye başladım. Beni görünce durdu . Arabadan indim dedimki çarptınız gidiyorsunuz. Arabada birşey yok diyince, karşı tarafın hasarına hiç bakmadınız kendi arabanızda birşey olmayabilir dedim. O an indi arabadan birlikte bir baktık ki şöför kapısını göçertmiş resmen.
    Bekleyin sahibi gelsin birlikte tutanak tutun , ben sizin plakanızı ve araç içi kamera görüntülerini vericem karşı tarafa . Ama yolda gider başka bir yere kendisi çarpar onu da size yükler dedim. Yok benim acelem var gitmem lazım diyince bari aracın hasarını çekin ve telefonunuzu bırakın diyip zorla bıraktırdım.
    Adam geldi olayı anlattım. Telefon ediyor telefon kapalı kadının. Sonra plakadan kiralama firmasını aramasını söyledim. Oradan kontak kurdular sanırım. Bendeki görüntüleri verdim adama gitti. Sonradan aradı beni adam sağol yaptırdım hasarımı senin sayende diye.

Aynı durum benim başıma geldi. Aracımı ilk aldığım gün o kadarda nizami patk etmeme rağmen avm otoparkında tamponun sol köşeyi sürtmüşlerdi. Pasta ile çıkarttırdım ama yinede sürtme izi kaldı. Gören duyan olmadı malesef.
  • Konuyu öne çıkardım, belki bir tanıdığı görür. Yarın öbür gün herkesin başına gelebilir. Polise bildirmek gerekir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

Konuyu öne çıkardım, belki bir tanıdığı görür. Yarın öbür gün herkesin başına gelebilir. Polise bildirmek gerekir diye düşünüyorum.
    şimdi arayıp polisi haberdar edeyim evet doğru tesbit camda numara olsa ne kolay olcaktı..(
  • Kağıt koyup bıraktınız mı?

Polisi arayın tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 14 Şubat 2020; 23:53:45 >
  • Konuyu öne çıkardım, umarım konu sahibi buradandır ya da bir yakını falan buradan görür. Iyice saçma sapan bir yere döndü istanbul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

Konuyu öne çıkardım, belki bir tanıdığı görür. Yarın öbür gün herkesin başına gelebilir. Polise bildirmek gerekir diye düşünüyorum.
    aradım bildirdim polise şimdi keşke hemen arasaydın çabuk yakalardık dedi....

ne vicdansızlık hondadaki hasarı görmeliydiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Kağıt koyup bıraktınız mı?

Polisi arayın tamamdır.
    evet koyup bıraktım sileceğin altına..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr4power

Konuyu öne çıkardım, umarım konu sahibi buradandır ya da bir yakını falan buradan görür. Iyice saçma sapan bir yere döndü istanbul
    kaza olabilir ama sonrası tutum insanı ürpertiyor açıkcası..
  • Gecmıs olsun çook
  • Hocam allah sizden razı olsun sizin gibi duyarlı insanları görünce yaşama sevincim artıyor.Sizde numaranızı bıraksaydınız şahitlik felan yaparsınız gerekirse cezasız kalmasın böyle olaylar.Benimde param pulum yokken sıkışık durumdayken arabama çarpıp kaçtılar bulamadım zor durumda kalmıştım.

• Sizin gibi duyarli bir arkadas, benim avm onunde duran aracin on tamponuna carpip kacan bir aracin plakasini yazip aracin on camina birakmisti sagolsun..

Tampondaki izleri ve panjurdaki catlagi uzaktan yururken gormustum, aracin yanina geldigimde camdaki notu gordum, sonra araci hic oynatmayip polisi aradim durumu anlatip olay yerine gelmelerini istedim ..

Gelen memur arkadaslar “Gardasimm bu aracta bisey yok bosver, sen yaptirirsin hic ugrasma bundan bisey cikmağz “😂 Gacparaa bu tampun ?! Gamera kaydi da yok birsey cikmaz 😂
    Neyse Gelen exper arkadaslarla ugrasmayip karakola gidip rapor tutturmustum .. 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7DF5D07B0

Hocam allah sizden razı olsun sizin gibi duyarlı insanları görünce yaşama sevincim artıyor.Sizde numaranızı bıraksaydınız şahitlik felan yaparsınız gerekirse cezasız kalmasın böyle olaylar.Benimde param pulum yokken sıkışık durumdayken arabama çarpıp kaçtılar bulamadım zor durumda kalmıştım.
    46 yaşındayım 2 tane çocuğum bu vatan ve millet için hayırlı vicdan sahibi hakkaniyet gösteren ve gözeten kul hakkı ve kişisel değerler ve milli servet gibi konularda ailem çevrem ve herkse yardımcı ve sağduyulu olmaya çalışıyorum kendimce..

alkol şişesi ve bir sürücüyü bir yol kenarında araçta görürsem polisi ararım

onun yeri orası değil

veya bu tipte bir olay ise insan üzülüyor inanın..

kim olsa aynısını yapardı..

• quote:

Orijinalden alıntı: L30N

Sizin gibi duyarli bir arkadas, benim avm onunde duran aracin on tamponuna carpip kacan bir aracin plakasini yazip aracin on camina birakmisti sagolsun..

sağolsun bir memur akşam beni aradı ve olayla ilgileneceğini anlattı olayı anlattım

kamerada vardı orda..

• TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    insallah ilgilenirler para kolay kazanilmiyor insanlar senelerce para biriktirip arac aliyor dengesizin biri vurup gidiyor yazik gunah degilmi o adama bu yaptiginizi cok az insan yapar

• Bir keresinde çarşıda iken arabanın bir tanesi park halinde duran araca çarpıp aynasını kırmıştı çarpan adam bişey yokmuş gibi kaçtı o ara orda polis vardı polise söyledim polis umursamadı o zaman da tabi çocuğuz çok bilmiyoruz bu işleri.
  • böyle duyarlı kişilerin hala olması bize ümit veriyor ,kendi adıma duyarlılığınız nedeniyle teşekkür ederim
    polise bildirmişsiniz başka sizin yapabileceğiniz şey yoktur diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

böyle duyarlı kişilerin hala olması bize ümit veriyor ,kendi adıma duyarlılığınız nedeniyle teşekkür ederim
    polise bildirmişsiniz başka sizin yapabileceğiniz şey yoktur diye düşünüyorum
    camda numara yoktu eğer olsaydı direk araç sahibi ile kontakt kuracaktım

bu bir vatandaşlık görevi herkes bunu yapmalı.

ekstra bir meziyet değil bana göre bu

şekilde bilinçli bir toplum olacağız adamsendeci değil

bende olabilirdim

empatisi benim felsefem

ve benim başıma gelirsede sizler beni aracın camındaki numaradan aramalısınız olay bu olmalı..
  • TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    haklısınız ama artık insanlar maalesef öyle değil
    bu tür konularda eşimden dahi çok tepki alıyorum ,sana ne senden başkası niye yapmıyor ,başımız belaya girerse gibi sözlerle
    insanlık ölmüş ama işte arada bir yaşatmaya çalışanlar çıkıyor ,o nedenle bence takdir edilecek bir iş yapmışsınız
  • araçta park halinde kayıt yapan bir kameranız olsun sürekli
    bu gibi durumda trafik polisini arayıp park halinde çarpma şeklinde kayıt tutturmanız gerekiyor
    ve sanırım bu trafik sigortasından karşılanıyor
    tabi değer kaybı için de başvuru yapmanız gerekiyor evraklarla.
  • Benim arabama da çarpıp kaçmışlar. Sağ arka çamurlukta hasar var ve sağ stop lambam kırıldı. Arabayı kamera var diye belediyenin kamuya açık otoparkında bıraktım ama kameralar çalışmıyormuş. Polise gittim ama kimi şikayet edebileceğim ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserk -- 16 Şubat 2020; 10:36:18 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.