Şimdi Ara

Dünyanin ilk ve tek Bisiklet rampa Asansörü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arkadaslar yasadigim yerde olan ve Dunyanin ilk ve tek Bisiklet rampa Asansörü olan bu mekanik sistemin filmini yaptim iyi seyirler.

Dünyada ilk ve tek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ET 7 -- 22 Ekim 2015; 18:04:37 >

• Baya önceden NatGeo'da bi belgeselde denk gelmiştim, Norveçti yanılmıyorsam. Oralar zaten gerek nüfus gerek yaşam şartları konusunda aşmış memleketler olduğu için normal. Orada ne iş yapıyosunuz hocam ?
  • PAN-TURK kullanıcısına yanıt
    ögretmenlik yapiyorum, aslinda bakklandet diye bir yer ve bisilet ile ilgili bir yer eskden bsiklet tamircileri ve satis yeri varmis ayni zamanda o yokusta yogun bisiklet trafigi var ve kisin kaygan oldugu icin cikmak cozk zor.

simdilerde bisiklet satis yada tamir yeri yok ama oralar kafe olmus durumda onlardan biri yani eski bsiklet tamircisi bisiklet istasyonu kaffe olmus

resmi sitesi
  • Hocam biraz kişisel oluyor ama, ne üzerine öğretmenlik. Rehaf ve memnuniyet düzeyi olarak Norveç kesinlikle aşmış bir ülke. Henüz gidip görmek nasip olmadı ama sırf kuzey ışıklarını canlı olarak izlemek için bir gün Norveç'e gideceğim.
  • PAN-TURK kullanıcısına yanıt
    yabanci ulkelerden gelen ortokul cocuklarina rehber ogretmenlik yapiyorum. dil bilgisayr vb ogretiyom. okula uyumlu hale getiriyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.