Şimdi Ara

Dünyanın ilk 8 TB harddiski piyasada!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• yeni anakart gerekir buna.3.5 gb icin bile anakart destegi lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun.

ve seagate ' e bravo valla adamlar boş durmuyor WD' nin gerisinde olmasına rağmen son zamanlarda çok sağlam iş yapmaya başladılar.
  • Çok önemli bir gelişme değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

hayırlı olsun.

ve seagate ' e bravo valla adamlar boş durmuyor WD' nin gerisinde olmasına rağmen son zamanlarda çok sağlam iş yapmaya başladılar.

Kim diyo wd nin gerisinde diye ? Mavi siyah kırmızı pembe diye ayırıp cafcaflı satınca daha mı iyi firma olmuş oluyo ?7 senedir köpek gibi kullanıyorum seagate ne tıkırtı ne şıkırtı ne gurultu var.4 senedir format bile atmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

hayırlı olsun.

Kim diyo wd nin gerisinde diye ? Mavi siyah kırmızı pembe diye ayırıp cafcaflı satınca daha mı iyi firma olmuş oluyo ?7 senedir köpek gibi kullanıyorum seagate ne tıkırtı ne şıkırtı ne gurultu var.4 senedir format bile atmadım

bende seagete kullanıyorum ama dünyada en çok satılan ve reklamdada daha önde olan hdd markası WD kardeşim twitterda #1 hashtagine bak.

• seagate'in ismi yeter ayrıca gerçekten dayanıklı harddiskler üretiyor bence wd den daha iyi
  • Oyun arşivi olsa yine de dolmaz

Edit : 5 yıldır WB Blue kullanıyorum sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 1 Eylül 2014; 19:46:24 >
  • 2009 yılında öğrenciyken staj paramla almıştım seagate 500 gb hdd hala taş gibi çalışıyor :)
  • 8 tb yuh
  • O kadarda Büyük Bir Gelişme Değil . İsteseler 10TB Bile Üretirler . Ellerinde Teknoloji Var .
  • 6TB incelemesi yakında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.