Şimdi Ara

Dünyanın En İyi Saat Markası? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
23.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ömerözkan

Kesinlikle Seiko

Oldu, CASIQ XD
  • En pahalı marka diyecekseniz dediklerinizi sıraya koyun Rolexin bir titanum serisi 6-7 maaş değerinde asgari fiyatı şimdi ne kadardır bilmiyorum.Ama Kalite uygun fiyat ve dayanıklılık seiko ve casiodada mevcut(tipleri çok hoş olanları var abim 1200 e mineye aldı.)
  • Hublot ve panerai luminör .....baba saatlerdir..ama en iyisi diye bir kategori yoktur..
  • Jaeger-LeCoultre

2 milyon € a saati var
  • Vacheron Constantin
    IWC
  • ROLEX
  • Valla bunları bilmemde bi belgesel izlemiştim discovery de. Bi marka vardı özel yapılıyordu ve yapımı çok uzun sürüyordu. Her parçası el işçiliği ile yapılıp takılıyordu. Fiyatı ise baya astronomikti. Markayı bi hatırlasam. Ama bi insan ismi iidi markanın adı.
  • Casio bana göre
  • Bvlgari
  • En iyi denince burdaki markalara eklenecek saat yoktur.
    Not: Sıralama yok. Fiyat olarak * en düşük **** en yüksek şeklinde ayarlıyorum.
    Dünyanın en iyi ve (prestijli) saat markaları şunlardır;

Breitling *
    Breguet ***
    Hublot ***
    Chopard **
    Longines *
    Cartier **
    Bvlgari **
    Rolex ***
    Ebel **
    Omega *
    Vasheron Constantin ****
    Maurice Lacroix **
    Corum **
    Tag Heurer *
    Ernst Benz **
    Chronoswiss **
    IWC ***
    Panerai *
    Patek Philippe **
    Piaget *
    Zenith **
    Ulysse Nardin **
    Jaeger LeCoultre **
    Baume et Mercier *
    Girrard Perregaux **
    U-Boat *
    Graham ***

Burdaki bazı markaların 2000-3000$ a da saati var 1 milyon $ a da.
    Mesela Maurice Lacroix çok sınırlı sayıda dünyanın ilk hafızaya sahip mekanik saatini üretmiştir. Fiyat belli değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thermaltake -- 24 Eylül 2008; 20:47:31 >
  • Yalnız şunu belirteyim seri üretim..Öyle el yapımı pırlanta süslüler değil..Yani Maybach-Rolls Royce u ne bu saatlerin?
  • neden swatch yok ???
    bence en iyisi swatch !!
  • quote:

Orjinalden alıntı: DH-ALEMDAR

Yalnız şunu belirteyim seri üretim..Öyle el yapımı pırlanta süslüler değil..Yani Maybach-Rolls Royce u ne bu saatlerin?

Sanırım onun cevabı yok çünkü yukardaki markaların hepsinin mekanik işçiliği mükemmel. Nerdeyse hepsi zaten el yapımı ve maurice lacroix gibi birkaç marka vidasına kadar kendi üretiyor malzemesini.
  • en prestijliler;

1. vacheron constantin
    2. jaeger le coultre
    3. frank muller
    4. rolex
    5. iwc
    6. patek philippe
    7. ullys nardin (başbakanın saatinin markası)
    8. graham
    9. panerai
    10.breitling
  • quote:

Orjinalden alıntı: Thermaltake

quote:

Yalnız şunu belirteyim seri üretim..Öyle el yapımı pırlanta süslüler değil..Yani Maybach-Rolls Royce u ne bu saatlerin?

Sanırım onun cevabı yok çünkü yukardaki markaların hepsinin mekanik işçiliği mükemmel. Nerdeyse hepsi zaten el yapımı ve maurice lacroix gibi birkaç marka vidasına kadar kendi üretiyor malzemesini.

Peki o zaman şöyle soruyum...En çok satanı ve lüxü..Yani Mercedesi?..
  • quote:

quote:

quote:

en çok satanı herelde rolex dir ama en lüxü Vasheron Constantin. Ayrıca mercedes de en lüxü değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thermaltake -- 24 Eylül 2008; 20:47:56 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

en çok satanı herelde rolex dir ama en lüxü Vasheron Constantin. Ayrıca mercedes de en lüxü değil

Yani en çok satan lüx araç Mercedes-Benz'dir...Maybach'te bu çatı altındadır...Saat konusunda benden iyi olabilirsin ama arabalar hakkında asla

Şaka bi yana..Teşekkürler..Yarın inşallah çok lüx bi saat hediye gelcek..Gelince markasını yazarım..Sen yorumlarsın..Olmaz mı?

• arabalara göre kıyaslarsak ;

1. vacheron constantin (bentley)
    2. jaeger le coultre (lamborgini)
    3. frank muller (aston martin)
    4. rolex (ferrari)
    5. iwc (porche)
    6. patek philippe (jaguar)
    7. ullys nardin (rolls royce)
    8. graham (audi)
    9. panerai (mercedes)
    10.breitling (bmw)
    11. omega (alfa romeo)
    12. tag heuer (volkswagen)
  •  Dünyanın En İyi Saat Markası?

Dünyanın En İyi Saat Markası?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.