Şimdi Ara

dunyahosting.com tekrar senol yönetimine devredildi.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
4.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar, aslında buraya yazma taraftarı degildim ama hakan beye ulasamıyorum. Yaklasık 10 gün önce dunyahostingden hakan beyin serverına site transfer edicektik ve 10 gündür hakan beye ulasamıyorum bir kac kere msnde gördüm fakat, ya isi vardı ilgilenemedi ya da acil cıkması lazımdı. Telefonlada bi kac sefer ulasmak istedim ama telefonu kapalı. Umarım buradan birileri tanıyordur bana 10 dksını ayırıp sitemi serverına alıcak tüm yapıcagı bu ödemeler yapıldı sadece sitemi serverına alması kaldı insallah en kısa zamanda bu mesajım ulasır ve sitem uzun zamandan sonra tekrar yayına girer...

Saygılarımla...
  • Hakan Bey ile görüştüm size en kısa zamanda ulaşacaktır kendisi.

Bilginize..
  • Ya anlamıyorum direk nasıl görüsebiliyorsunuz ben 1 aydır arıyorum ama hala görüsmüs degilim sitelerim 2 aydır kapalı... 1 aydır msn'e girmiyor... ödemeyi yaptım sitemi en kısa zamanda acıcaktı 1 ay oldu henuz acılmadı. Telefonla arıyorum ya mesgule atıyor ya da kapalı oluyor... Hayır benimle ilgili bi sorunmu var anlamıyorum ki, ilk gün konustugumuzda halbuki iyi anlaşmıştık. İnsanlık hali insanın basına hersey gelebilir bu yuzden kötülemekte istemiyorum, ama kimse benim durumumda olmak istemez ne oldugunu bilmiyorum acayip bisey bu... Eger bi sorun varsa yani sitemi acmıcaksa gidip baska yerden hosting alayım 2 aydır sitem kapalı. Ayrıca arkadasım askere gitti ve siteleri kapalı benim islerimi gectim bali arkadasımın siteleri acık kalsın.
  • Yaklasık 2 dk önce buradaymıs... Hakan abi bali su yazdıklarıma cevap verde icim rahatlasın ona göre yapıcagımı bileyim.

Saygılarımla...
  • adamer de köklü bir değişim yaşanıyor yeni satışları durdurduk, ancak info@adamer.com.tr ye mail atın hakan beyin dikkatine şeklinde, ne zaman ödeme yaptınız hangi domainler için vb.. iletin ben hemen ilgileneyim söz veriyorum size.

Not : Yanlış anlamayın ama dunyahost müşterileri istediğim gibi bir düzende davranmadı ve sürekli sorun çıkıyor.

Saygılarımla,
  • Daha öncede mail attım aynı adrese cevap olarak tamam ilgilenicem denmisti, ama ilgilenilmedi bilmiyorum bi anlamı olurmu tekrar mail atayım...
    Kolay gelsin.
  • bir anlamı olacağına emin olabilirsiniz. bizzat ben ilgileneceğim..

Saygılarımla,
  • Hakan abi 1 mail attım cevap gelmeyince 2 de burdan pm attım, siteniz kapalı dolayısıyla ticket açamıyorum...

sitem 1 haftadır abartısız "5 dakka açık 30 dk kapalı" (bu cümlede bende ağzıma yapıştı ama yalanda değil yani) bi ilgilenseniz artık çok sevinicem
  • quote:

Orjinalden alıntı: byLiLattah

bir anlamı olacağına emin olabilirsiniz. bizzat ben ilgileneceğim..

Saygılarımla,

Gerekli emaili gönderdim, dünden beri beklemedeyim arkadasımın siteleri hala kapalı ve bende sitemin acılmasını bekliyorum umarım en kısa hersey yoluna girer...

Kolay gelsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: encryption

quote:

bir anlamı olacağına emin olabilirsiniz. bizzat ben ilgileneceğim..

Saygılarımla,

Gerekli emaili gönderdim, dünden beri beklemedeyim arkadasımın siteleri hala kapalı ve bende sitemin acılmasını bekliyorum umarım en kısa hersey yoluna girer...

Kolay gelsin.

Emailini aldım ancak adamer.com.tr bakımda olduğu için bilgilere ulaşamıyorum. tahmini yarın gece tekrar satışa başlayacaz gibi. mailin işaretli bir şekilde duruyor sistem açıldığı an mutlaka işini halledecem bundan emin ol.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alp7200

edit : alıntı nedeni ile editlenmiştir

sana yardımım bir tek sitelerin kapanmasın diye sponsor olayım adamerle görüş sonra otraya alırsın hostunu mağdur olma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArtiEksi -- 13 Aralık 2006; 11:24:55 >
  • @alp7200

klavyeye dişmacunu felan mı döktün naptın sen yaa
  • @alp7200 bir sorunun varsa düzgünce hakaret etmeden belirtmelisiniz burada kimseye hakaret edemezsiniz

mesajlarınız silinmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aSSembLy -- 13 Aralık 2006; 11:27:27 >
  • @byLiLattah

Hakan Bey(adamer.com.tr),

kaçtır mail atıyorum ve bir türlü cevap alamıyorum yaklaşık 1 aydır sitem kapalı durumda.özel pm de attım ona da cevap gelmedi.cep telefonunuz sürekli kapalı zaten.herkezi mağdur durumda bıraktınız.bir türlü ulaşamadığım için burdan yazıyorum kimse kusura bakmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 82gokhan -- 13 Aralık 2006; 23:21:33 >
  • bende ne zamandır yazmayaım diyiyorum ama gerçekten çok uzun sürdü sitemin kapalı olması bir yana domain ödeme bilgileri de dunyahosting de elim kolu bağlı
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatihcem

bende ne zamandır yazmayaım diyiyorum ama gerçekten çok uzun sürdü sitemin kapalı olması bir yana domain ödeme bilgileri de dunyahosting de elim kolu bağlı

Dunyahost için eğer daha önce bizle görüştüyseniz lütfen mail atın şimdi ilgilenim, çünkü yeni gördüyseniz geldiyseniz herhangi bir hesap açılışı olmayacak. dunyahost en çok bize darbe vurdu ama farkında olan yok. tekrar belirteyim dunyahostu satın almadık yada bizle birilgisi yok. dunyahost serverini firmamızdan alıyordu ve bazı domainlerini. bizdediyoruz ki eğer domain isminiz bizde ise size ücretsiz host açalım maduriyetinizi giderelim vb.. ama lafım fatihcem size değil bazıları sanki dunyahostu biz satın aldık ve sanki ilk hizmet alırken bize ödeme yapmış muamelesi yapıyor.

• quote:

Dunyahost için eğer daha önce bizle görüştüyseniz lütfen mail atın şimdi ilgilenim, çünkü yeni gördüyseniz geldiyseniz herhangi bir hesap açılışı olmayacak. dunyahost en çok bize darbe vurdu ama farkında olan yok. tekrar belirteyim dunyahostu satın almadık yada bizle birilgisi yok. dunyahost serverini firmamızdan alıyordu ve bazı domainlerini. bizdediyoruz ki eğer domain isminiz bizde ise size ücretsiz host açalım maduriyetinizi giderelim vb.. ama lafım fatihcem size değil bazıları sanki dunyahostu biz satın aldık ve sanki ilk hizmet alırken bize ödeme yapmış muamelesi yapıyor.

Simdi byLiLattah, yukarıda ve ilk sayfada yazdıklarınızı herkez okudu ve biliyor... Yazdıklarınızı inkar edemezsiniz zaten. İlk sayfada okuduysanız bize dunyahosting müsterinin maduriyetini gidericez dendi... Daha sonra msnde hakan abi ile konustuk anlastık ve site transferini yaptık. Yani ödemeyi yaptık, siteler bi kac gün acık kaldı ardından bütün sorunlar pes pese geldi ve 2-3 aydır siteler kapalı sizde biliyosunuz. Simdi dünyahosting'in borclarını kapatmak icin sunucusunda ki siteleri sunucunuzda barındırmayı kabul ettiniz (bildigim bu bana söylenen bu yanlısım varsa düzelt), pek bisey sorucam bukadar oyalanmamım nedeni nedir? daha önce sizle hostlanmadıgım icinmi? Hakan abi cıkıp 2 satır birsey yaz suraya ya. Msnde konusurken cok güzel anlasmıstık her konuda garanti verdiniz. Ben bu isin parasında degilim, zaten parada para degil sizden alınan site bile suan kapalı arkadasım ise askerde bu sitelerin acılmasını istiyorum kendi siteleriminde yedeklerini istiyorum ve en kısa zamanda baska hosta gecmek istiyorum. Bu konu ilede oyalamayın lütfen fazla zamanım kalmadı askere gitmeden sitelerimi calısan bi hosta gecirmek istiyorum.

• Hakan bu problemleri çözecektir diye tahmin ediyorum. Bildiğim kadarıyla zor bir dönemden geçiyor. Benim sitede açılmıyor henüz (imzamdaki) Yakın zamanda herkesin probleminin hallolması dileğiyle beyler
    quote:

Orjinalden alıntı: encryption

quote:

Simdi byLiLattah, yukarıda ve ilk sayfada yazdıklarınızı herkez okudu ve biliyor... Yazdıklarınızı inkar edemezsiniz zaten. İlk sayfada okuduysanız bize dunyahosting müsterinin maduriyetini gidericez dendi... Daha sonra msnde hakan abi ile konustuk anlastık ve site transferini yaptık. Yani ödemeyi yaptık, siteler bi kac gün acık kaldı ardından bütün sorunlar pes pese geldi ve 2-3 aydır siteler kapalı sizde biliyosunuz. Simdi dünyahosting'in borclarını kapatmak icin sunucusunda ki siteleri sunucunuzda barındırmayı kabul ettiniz (bildigim bu bana söylenen bu yanlısım varsa düzelt), pek bisey sorucam bukadar oyalanmamım nedeni nedir? daha önce sizle hostlanmadıgım icinmi? Hakan abi cıkıp 2 satır birsey yaz suraya ya. Msnde konusurken cok güzel anlasmıstık her konuda garanti verdiniz. Ben bu isin parasında degilim, zaten parada para degil sizden alınan site bile suan kapalı arkadasım ise askerde bu sitelerin acılmasını istiyorum kendi siteleriminde yedeklerini istiyorum ve en kısa zamanda baska hosta gecmek istiyorum. Bu konu ilede oyalamayın lütfen fazla zamanım kalmadı askere gitmeden sitelerimi calısan bi hosta gecirmek istiyorum.

• Öncelikle İyi Çalışmalar.Ben VOLKAN AKÇA.Ben dunyahosting'den bir domain satın almıştım ve hepimizin bildiği üzre dunyahosting kepenk kapattı ve ben domaini 1 yıllık tescil ettirmiştim.Ben tekrardan nasıl domainimi uzatabilicem.1 yıl dolduktan sora kapanıcaktır domainim.Dunyahosting kapandığından dolayı ns bilgilerinide değiştiremiyorum.domain adı ''www.clubbahceli.com '' eğer yardımcı olursanız çok tşk ederim.Tekrardan iyi çalışmalar.

Saygılarımla,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tr-Alem -- 3 Ocak 2007; 9:35:47 >
  • Başlık değişmiş...

dunyahosting.com tekrar senol yönetimine devredildi..

nasıl yani. Hala çözüm ve geri dönüş alamamış kişiler var. Son durum hakkında biraz bilgi alsak.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.