Şimdi Ara

dunyahosting.com tekrar senol yönetimine devredildi.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
4.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şifrenizi kim istedi sizin, biz duyuru yaptık sitelere yazı ekledik info@adamer.com.tr dışında yetkili msn yoktur diye ama dediğim gibi duyan gelmiş şifre alıp siteleri hacklemiş hatta bir çok domain adı transfer edilmiş. müşterininde hatası yok burda hata dunyahostta madem böyle bir şey yağacaktın bize yada başka firmaya sağlamca devretseydin insanlar madur olmasaydı..

Neyse hala şenolu bekliyorum sözde bu gece domain panelini devredecekti.

Bakalım eğer domain paneli elime geçerse hi bir ara almadan müşterileri ADAMER olarak barındıracağız..

Bilginize..
  • Merhaba arkadaşlar SON DUYURU ÖNEMLİDİR LÜTFEN İNCELEYİN;

dunyahosting.com firması sahibi ŞENOL ÖKSÜZ ün server borçlarını üstlendik ayrıca ücretsiz bir şekilde dunyahosting.com a hizmet vermeyi (zararına) teklif sunduk, bir kaç yere olan borçlarını karşılayacağız ve dunyahosting firması ADAMER güvencesi ile tekrar yayın hayatına geçecek ve çok kısa bir sürede tüm müşteri maduriyetlerini gidereceğine sair söz verdi.

Konuyu yakından takip ediyorum tüm server domain yetkilerinide güvence olarak bize devredecek, devir işlemi sonunda dunyahosting in tüm müşterilerin maduriyetini gidereceğini düşünüyorum eğer madur durumda olan kişi olursa ADAMER firması olarak maduriyetin giderilmesini biz üstleneceğiz.

Bir firmanın daha batması ve ortada müşterilerinin kalmaması için ADAMER ciddi bir çalışma yapmış ve elinden geleni fazlası ile yapmış olduğuna inanıyorum. şu andan sonra dunyahosting firması verdiği sözü yine tutmaz ve devretmezse adamer olarak bu konudan tamen çekileceğimizide bildiririm..

HERŞEYMÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İÇİN.. FİRMAMIZA BAYA YÜK OLDU DUNYAHOST SERVERLERİNİ ÜCRETSİZ BARINDIRMAK AMA UMARIM MADURİYETİ GİDERİLEN VE MUTLU OLAN MÜŞTERİLERİN MESAJLARI İLE BİZDE GÖRDÜĞÜMÜZ ZARARI UNUTURUZ..

SAYGILARIMIZLA
    ADAMER WEB TECHNOLOGIES
    MEHMET HAKAN KIROĞLU
    www.adamer.com.tr | info@adamer.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhakanki -- 28 Ekim 2006; 13:44:20 >

• quote:

Orjinalden alıntı: byLiLattah

Merhaba arkadaşlar SON DUYURU ÖNEMLİDİR LÜTFEN İNCELEYİN;

dunyahosting.com firması sahibi ŞENOL ÖKSÜZ ün server borçlarını üstlendik ayrıca ücretsiz bir şekilde dunyahosting.com a hizmet vermeyi (zararına) teklif sunduk, bir kaç yere olan borçlarını karşılayacağız ve dunyahosting firması ADAMER güvencesi ile tekrar yayın hayatına geçecek ve çok kısa bir sürede tüm müşteri maduriyetlerini gidereceğine sair söz verdi.

Konuyu yakından takip ediyorum tüm server domain yetkilerinide güvence olarak bize devredecek, devir işlemi sonunda dunyahosting in tüm müşterilerin maduriyetini gidereceğini düşünüyorum eğer madur durumda olan kişi olursa ADAMER firması olarak maduriyetin giderilmesini biz üstleneceğiz.

Bir firmanın daha batması ve ortada müşterilerinin kalmaması için ADAMER ciddi bir çalışma yapmış ve elinden geleni fazlası ile yapmış olduğuna inanıyorum. şu andan sonra dunyahosting firması verdiği sözü yine tutmaz ve devretmezse adamer olarak bu konudan tamen çekileceğimizide bildiririm..

HERŞEYMÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İÇİN.. FİRMAMIZA BAYA YÜK OLDU DUNYAHOST SERVERLERİNİ ÜCRETSİZ BARINDIRMAK AMA UMARIM MADURİYETİ GİDERİLEN VE MUTLU OLAN MÜŞTERİLERİN MESAJLARI İLE BİZDE GÖRDÜĞÜMÜZ ZARARI UNUTURUZ..

SAYGILARIMLA..

tebrikler bunu kolay kolay kimse yapmaz

• teşekkürler elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz ne firma madur olsun ne müşteri, biraz zarar edecez ama bence paradan önemli şeyler var. sizin attığınız bu mesaj bile benim gözümde zararın yarısını çıkardı :)

Dunyahost konusu 1-2 gün içinde net bir şekilde çözülecek şu anda aynı teklifkeri samhizmete yapacam ve bir şekilde onlarında zararları konusunda yardımcı olmak istiyorum.

bylilattah = zengin değil sakın kimse yanlış anlamasın benim cebimde sizden fazla para yok ama rahmetli babam hep derdi "YANLIŞ YAPAN DEĞİL, YANLIŞI GÖRÜP SES ÇIKARMAYAN SUÇLUDUR"

Burdanda diğer tüm server firmalarına reseller sahiplerine sesleniyorum. ya herkes ücretsiz 3-4 müşteriyi himayesi altına alsa dunyahost konusu samhizmet konusu çözülür kimse madur olmaz. firmayada zararı olmaz 3-4 hostu ücretsiz barındırmak.

Saygılarımla..

• samhizmet konusuda çözülmüştür tarafımızdan ilgili konuyu inceleyebilirsiniz..

Bilginize..
  • quote:

samhizmet konusuda çözülmüştür tarafımızdan ilgili konuyu inceleyebilirsiniz..

Bilginize..

benim resellerim var

şu an için satış yapmadım
    o yüzden yerim çok

çok fazla yer kaplamayan 1-2 siteye host verebilirim

sam hizmetten olanlar pm atsın ama dediğim gibi çok yer kaplamayan mağlum bizde sunucu yok adamer gibi

50 -100 neyse elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

byLiLattah baban çok güzel demiş

Allah rahmet eylesin ...
  • byLiLattah helal olsun valla ne diyim
  • teşekkürler arkadaşlar bana mail ile geliyor çeşitli madurlarların bilgileri gelen bilgileri bi derlim sizlerle boyut vb.. herşeyi paylaşırız imkanı olanlarda yardımcı olacaktır bunu gördüm ve çok sevindim.

Hepinize teşekkürler ve başarılar..
  • hakan bey barındırma anlamında klavyehosting olarak bizde ücretsiz destek saglıyabiliriz isterseniz bu konuda görüşebiliriz
  • quote:

teşekkürler arkadaşlar bana mail ile geliyor çeşitli madurlarların bilgileri gelen bilgileri bi derlim sizlerle boyut vb.. herşeyi paylaşırız imkanı olanlarda yardımcı olacaktır bunu gördüm ve çok sevindim.

Hepinize teşekkürler ve başarılar..

Hacı bana mail yoluyla bildirirsen her konuda yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Massacre -- 28 Ekim 2006; 21:39:41 >
  • Merhaba arkadaşlar bu konuya duyarlı herkese teşekkür ederim. bugün itibariyle dunyahosting e ait 109 adet domain adının yönetiminiwww.adamer.com.tr olarak devraldık. az sonra gerekli ayarları yapacam. yarın gün içinde bu durumdan dolayı madur olanlar için özel msn adresi verecem ve ücretsiz birşekilde o 109 kişiye hosting sağlayacam.

Bu konu aracılığı ile dunyahosting maduru olanlar lütfen yarın dunyahosting web sitesini ziyaret edip maduriyetlerini gidermek için ne yapmaları gerektiğini incelesinler. ancak tek isteğim tğüm madurlar aynı anda aynı gün sitem açılsın diye başvurmasın biraz sabırlı olun 109 sitesi akiflemek yedekleri taşımak müşterileri tanımak zaman alır. tahminimce cuma mesai bitimine kadar herşeyi yoluna sokmaya çalışacağız..

ADAMER şirketi olarak batmak üzere olan bir host firması müşterilerini ücretsiz barındırmak bizim için bir onurdur..

ADAMER WEB TECHNOLOGIES / MERSIN
    ŞİRKET SAHİBİ SERVER YÖNETİCİSİ
    MEHMET HAKAN KIROĞLU

• İnsafsızmış harbiden adamlar... Yazık yahu...
  • hocam 2-3 siteyi barındırabilirim.

tabi gmail in win sunucularını satışa sunduktan sonra
  • benim sitem hala açılmadı daha öncede yazmıştım baya bi zaman geçti artık bu saatten sonrada açılsada pek önemi kalmadım insanların güvenini kaybettikten sonra byLiLattah yardım eder die düşünmüştüm ama ilgilenen yok......
  • quote:

ancak tek isteğim tğüm madurlar aynı anda aynı gün sitem açılsın diye başvurmasın biraz sabırlı olun 109 sitesi akiflemek yedekleri taşımak müşterileri tanımak zaman alır. tahminimce cuma mesai bitimine kadar herşeyi yoluna sokmaya çalışacağız..

şeklinde belirtmiş zaten Hakan bey.
    Biraz sabırlı olup beklemekte yarar var. O da tüm müşterilerin iyiliği için çalışıyor. Mağdur kimse kalmasın diye...
  • anladım sizin dediğinizi ama benim sitemiz üzerine herhalde index atılmış adamın morali bozuluoya o kadar uğraş biri gelsin siiteni sahiplensin...
  • quote:

Merhaba arkadaşlar bu konuya duyarlı herkese teşekkür ederim. bugün itibariyle dunyahosting e ait 109 adet domain adının yönetiminiwww.adamer.com.tr olarak devraldık. az sonra gerekli ayarları yapacam. yarın gün içinde bu durumdan dolayı madur olanlar için özel msn adresi verecem ve ücretsiz birşekilde o 109 kişiye hosting sağlayacam.

Bu konu aracılığı ile dunyahosting maduru olanlar lütfen yarın dunyahosting web sitesini ziyaret edip maduriyetlerini gidermek için ne yapmaları gerektiğini incelesinler. ancak tek isteğim tğüm madurlar aynı anda aynı gün sitem açılsın diye başvurmasın biraz sabırlı olun 109 sitesi akiflemek yedekleri taşımak müşterileri tanımak zaman alır. tahminimce cuma mesai bitimine kadar herşeyi yoluna sokmaya çalışacağız..

ADAMER şirketi olarak batmak üzere olan bir host firması müşterilerini ücretsiz barındırmak bizim için bir onurdur..

ADAMER WEB TECHNOLOGIES / MERSIN
    ŞİRKET SAHİBİ SERVER YÖNETİCİSİ
    MEHMET HAKAN KIROĞLU

tahminimce benden buyuksun o yuzden

benim nüfus kağıdını sana yollayımda beni evlatlık edinirmisin abicim

yeni üyeliğim 3-4 aydır şu forumdayım senin gibi anlayışlı yardımsever görmedim (birde aktifnet var)

sen bu foruma sırlar odasından mı geldin

not: gereksiz mesaj atmış olabilirim.kusura bakmayın.

• quote:

Orjinalden alıntı: hades864

benim sitem hala açılmadı daha öncede yazmıştım baya bi zaman geçti artık bu saatten sonrada açılsada pek önemi kalmadım insanların güvenini kaybettikten sonra byLiLattah yardım eder die düşünmüştüm ama ilgilenen yok......

aktifnet mesajınızın hemen altında gerekli açıklamayı yapmış. ama yinede belirtmek istiyorum,

Dunyahostun hesaplarını devraldık ancak amacımız para kazanmak vb.. bir şey değil. dunyahosting firması kapandı ve ortada müşterileri kaldı. dunyahosting sahibini tanıdığım için yardımcı olamk amaçlı tüm hesapları devraldık ve ücretsiz bir şekilde tüm hesaplara hosting sağlamak ve insanların madur olmalarını engellemek için. böyle bir şeyi yapmaya herhangi br görevimiz veya ilgimiz yoktu aksine ilk madur olan biz olduk.

Dün itibariyle 109 domain adının kayıtlı olduğu paneli devaldık. ki bunun için dunyahosting firmasından alacağımız paradan vazgeçtik üstüne ödeme yaptık.

Gelelim sorunuza. 109 sitesi bir anda barındırmak her firmanın harcı değildir. bunun için yeni server siparişi verdik sırf sizler için, herhangi bir ödeme beklemeden. sizdende tek ricamız var lütfen çok az sabredin sizden herhangi bir ücret alınmadan siteleriniz barındırılacak domain paneller verilecek. ama lütfen biraz anlayışlı olun çok basit bir işlem değil çünkü bu.

Tonla soru var, acaba bu domainin gerçek sahibi sizmisiniz acaba ne kadar ödediniz (siz dediğime bakmayın genel anlamda soruyorum) ne kadar ödeyeceksiniz hiç bir şey bilmeden sadece sizin bu firmanın kapanışından madur olmamanız için üstlendik bu görevi. sizin göstereceğiniz anlayış ilede bir şekilde herkese destek sağlayacağız..

Saygılarımla..

• İlk olarak selamlar, ben uzun süredir dunyahosting ile calısıyordum ama malaasef buradaki konuyu yeni buldum. Dunyahosting'de 3 sitem vardı ve senol abi sunucuyu yener beye satmadan önce 2 domaini parketmistim ve birinin hostu acıkta kalmıstı bi kac gün icerisinde toplist sitesi icin bir domain kayıt edicektik ve acıkta kalan hostu buraya ekleticektik. Sonra senol abiyi hic göremedim ve telefon actım yener beye sunucuyu devrettigini söyledi. Daha sonra ise siteler yener beyin hostuna aktarılıcaktı ama senol abi sunucuyu geri alıcagını söylemis. Suan acıkta kalan bi hostum, kapalı olan bir sitem var benim icin suan önemli olan burada webtasarımı yapıyorum, scriptleri genelde localhost'ta yapmam biliyorsunuzdur bu isi az cok yapanlar localhostta yapılan scriptler hostta aynı sekilde calısmamakta, yani ufak sorunlar yasanmakta bu yuzden site üzerinden yapıyorum suan o sitede 1 download scripti ve birde bir firma icin yapılan script var henuz bunlar tam olarak bitmedigi icin hosttan bilgisayarıma aktarmadım ve ardından sitem kapandı suan ise müsteriler sıkıstırıyor haliyle verilen zamanı gecti sitem yaklasık 10 gündür kapalı ve yapılan scriptleri sahiplerine vermem lazım. Suan cok magdur durumdayım ne yapıcagımı bilmiyorum. Senol abiyle uzun süre calıstık ve birbirimizi iyi tanıyorduk suan yapmıs olduklarını kınıyorum ve isyan ediyorum.

byLiLattah ve diger arkadasları tebrik ediyorum magdur insanları acıkta bırakmadıları icin.

• slmlar dunyahostingden bende uzun bbir süre önce host aldım olayların ne olduğunu bilmiyordum senol bey ile telefonda görüştüğümde maddi ve manevi anlamda zor durmda olduğunu ve şirketi de devredeceğini söledi. bu zamana kadar adı geçen hostda zaman zaman sorunlar yaşadık senol beyin iyi niyetine inandık ve devam ettik. telefonda bahsi geçen yani devrettiği site netservice.gen.tr sahibi yener bey isminde biri ile msnde görüştüm ve sitemi taşıttım(bu topice bugün rastladım). işler iyi gidiyodu ama bir süre sonra sitede kesilmeler olmaya başladı ve siteme ulaşamıyordum. yener bey ile msnde görüştüm olayı incelmesini istedim. bana sitemin veritabanının silindiğini söledi. şok olmuştum ve acaba yedeği var mı diye araştırma yaptığını söledi.(bence yalan söledi) bu olayın nasıl olduğunu sordum bana siteni taşırken dbnin dunyahost makinalarında kalmıs olduğunu söledi. bende öle çaresizce beklerken netten çıktı. msnde tekrar karşılaştığımda olaya karşı duyarsız olduğundan dolayı oluşan şiddetle hesabımı kapatıp oluşan zararımı ödemesini istedim. awaydı kendisi geldiğinde şifre kullanıcı adımı istedi ve hesabımı kapatılım dedi. zararımı ödemesini sölediğimde sen hostu senoldan aldın beni bağlmaz dedi ve ekledi senol bey snucuları geri aldı işe devam edicek dedi. ozaman şimdilik hesabım kalsın senol bey gelince taşıtır sonra kapatırsın dedim. arada geçen tartışmalar sonucu sanırım bnei engelledi. bende arkadaş baskılarına dayanamayıp
    siteyi tekarar yapılandırmaya başladım.(yener ismindeki şahıs hesabımı kapatmamış) sitenin herşeyi bitti derken bugün hesabımın bloklandığını gördüm ve nette dunyahost araştırması yaptım bu topice rastladım. anlamadığım konu senol bey şirketi geri alıcaktı neden devretti. byLiLattah bahsettiği gibi hesaplar adamer.com.tr devredilmiş ise yener bey kimdir? bu olay ile bağlantısı nedir? şidmi hesabım bloklandı senol bey ortada yok hesabıma ne oldu bilmiyorum ortada kaldım.
    byLiLattah bu konuda takdir ediyorum o kadar hesap için katlandığı külfet insanlık adına onur verici. ve sormak istiyorum benim hesabımda almış olduğu hesaplara dahilmi kendisini msn listeme ekledim. bu konu hakkında bilgi almak istiyorum. inşallah benim hesabımda ortada kalmaz.senol bey içinde bir kaç söz söylmek istiyorum kendisi o yaşa gelmiş adam olmus ama insan olamamış. samhizmet olayını ookudum sahibi içtenlikle durumu anlatmış örnek olmus. aynı içtenliği senol beydende beklerdim. şimdi yener adlı şahısın dediği gibi senol bey şirketin başına geçip hesapları geri aldımı yoksa byLiLattah yani hakan beyin dediği gibi hesaplar adamer.com.tr ye mi geçti. biraz karmaşık bir yazı oldu ama mağdur durumdayız bu nedenle içimdekileri döktüm aklıma takılanları yazdım.. artık olaylara göre kendimize bir yol çizecez byLiLattah da sergilemiş olduğu davranışından dolayı tekrar teşekkür ediyorum...
    son olarak byLiLattah ''lütfen yarın dunyahosting web sitesini ziyaret edip maduriyetlerini gidermek için ne yapmaları gerektiğini incelesinler'' yazmış ama sayfaya ulaşamıyorum bu durumda karmaşa yaratıyor tekrar iyi akşamlar dilerim...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.