Şimdi Ara

Dünya Kupası ve TRT 4K

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünya kupası tüm maçlar TRT 4K dan yayınlanacak ve TRT 4K digitürkte yok.
    Şurda sayılı günler kala dünya kupası için geçicide olsa TRT 4K'nın Gelip gelmeyeceği hakkında görüşleriniz nelerdir?

• yeni lg televizyonumda dahili uydu alıcı var trt 4k açık. bedava
    siz ayda bilmem kaç tl ödeyip bunun derdiyle burda cevap bulmaya çalışın
  • okldoc O kullanıcısına yanıt
    aynen öyle,ayda 20 tl 4K cihaz parası ver,sadece 1 kanalda otu boku 4K seyredicem diye.
    En çok 4K kanalı paralı platformda olması gerek,ama tam tersi parasını ödediğimiz devlet kanalı bile olmasın.
  • Teknoloji bazen dert

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük ihtimal beinsport dünya kupasına özel kanal açılıcak 4k elit spikerle maçlar olucak trt de adam gibi spiker kalmadı ztn inş öle olur bunu daha önce yaptılar
  • Bu paralı platformlardan acilen kurtulmanızı tavsiye ederim. Aile bütçenize katkı yapmış olursunuz. Kaçırdığınız hiçbir şey yok, TRT 4K ve tüm kanallar HD olarak Türksatta beleş. Netflixe 1 ay ücretsiz abone ol casa de papeli izle geri kalan ne varsa internetten indir izle. Sadece maç hastaları abone olur başka da bir olay yok. Geçen yıl dsmartı iptal ettim üzerimden büyük bir yük kalktı inanın.
  • Bu gece yada en geç cumartesi günü TRT'nin geriye kalan kanallarının HD yayına geçmesi bekleniyormuş,
    TRT 4K içinde güzel haberler var,onunda en geç pazartesi günü yayında olacağı söyleniyor.
    Bakalım bir iki gün daha bekleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @BJK@ -- 8 Haziran 2018; 12:18:52 >
  • Kupanın başlamasına 1 gün kalmasına rağmen herhangi bir açıklamanın olmamasıda tuhaf.
    Ya veriyoruz diyin ya da vermiyoruz diyin,bu nedir ya.
  • HD kanal eklemeyen platform 4k yı hemen eklermi sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 13 Haziran 2018; 11:21:20 >
  • sanırım eklemişler kanalı

Dünya Kupası ve TRT 4K
  • Dünya Kupası ve TRT 4K

Dünya Kupası ve TRT 4K

Dünya Kupası ve TRT 4K

• 4K kutu icin aylik 20 ₺ ayrica 35₺ de kutu degisim ucreti istiyolar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deli_Yaban kullanıcısına yanıt
    Maalesef 😕

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 400.kanalda TRT4K yayında.
  • Benim tv m 4k ozellikli degil.. ayrica 4k kutum yok. Eutelsat digiturk izliorum. Su an 400.kanal bos.. 399var 401var ama 400yok.hani bu kanal sadece 4k si olanlarda mi var yoksa normal 400de var da mac aninda mi 4k ya gecio

• aynen benim tv 4k alıcım 4kdeğil 400. kanal boş Eutelsat buarada

• Digiturk e aylik 100tl odeyip trt4k yi izleyeme..adamm turksat uydusundan bedavaya izlesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Zoroh

Digiturk e aylik 100tl odeyip trt4k yi izleyeme..adamm turksat uydusundan bedavaya izlesin
    55 lira ödüyorum film belgelesel 4K

Karalamak için herşeyi yapmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

55 lira ödüyorum film belgelesel 4K

Karalamak için herşeyi yapmayın

Alıntıları Göster
    Bedavaai varken 55e razisiniz yani

Ya esko uyeler vip uyeler 40 bile oduyo olabilirler ama resmi sitedeki fiyati 109tl..en azindan dunya kupasi icin 4k yayin verebilmeliydi. Para veriyoruz ve daha iyisini istemek hakkimiz degilmi? Ne iftirasi atmisiz? Neyi karalamisiz?? Olmayan bisey mi soyluyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zoroh

Bedavaai varken 55e razisiniz yani

Ya esko uyeler vip uyeler 40 bile oduyo olabilirler ama resmi sitedeki fiyati 109tl..en azindan dunya kupasi icin 4k yayin verebilmeliydi. Para veriyoruz ve daha iyisini istemek hakkimiz degilmi? Ne iftirasi atmisiz? Neyi karalamisiz?? Olmayan bisey mi soyluyoruz?

Alıntıları Göster
    Dünya kupasını veriyor zaten 400.kanalda

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.