Şimdi Ara

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.342
Cevap
48
Favori
367.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • T Square kullanıcısına yanıt
    o resme geoit topik bir bebek yerleştirsek dünya geoit küre

nur topu gibi bir bebegimiz oldu her halinle sevecegiz seni

4. resimi unutmuşum bir cami önünde sepet içinde bi top ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hypercubematrix -- 20 Şubat 2018; 22:16:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypercubematrix

mesutun videoyu linklersen bakalım nasıl alay etmiş :)

sihir veya illüzyon eski kadim bir kafalama metodudur . zeka kalitesi yüksek insanlar farkeder herkes göremez .

musa peygamberle ilgili mısır döneminde anlatılır firavunun sihirbazları .. değişen bişey yok green blue screen virtual reality aynı şey ..

mantık aynı .. revivo nnun daha önce paylaştıgı bazı videoları bende gercek sandım

mesut bi iş bulmuş çalışıyor muhalif bir düşünce serdetse işinden olacak düzene ayak uyduruyor .

En son değilde sondan bir önceki 2si1 programında diyordu.Birde şu kendini roketle gökyüzüne fırlatacak olan dezenformasyoncunun haberi yapıldığı sıralar enis Kirazoğlu ile beraber alay etmişlerdi.

En son 2si1'de de boston dinamiks videosunu ballandıra ballandıra anlatıyor, aga bir gör nasıl heyecanlanıyor koskoca adamdaki heyecana bak diyorum bende yok öyle heyecan

İlüzyondan bahsetmişken, aga şu videoyu bir seyret.Adamlar mekiğe değil rokete takmışlar kamerayı

• AŞI

Yaptırmayan yoktur heralde.2-3 senedir üzerine düşündüğüm bir konudur.Özellikle bill Gates'in afrikadaki gösterisinden sonra.

Neyse geçen aylarda evi hastaneden aradılar bizim avrupadaki yeğen aşı olmamış olması için sağlık ocağına çağırıyorlarmış.

Aradan iki üç gün geçti, kapıya mahallenin muhtarı geldi."Sizin evde şu isimde birisi var mı?Sağlık ocağından aradılar aşısını olmamış çağırıyorlar" diye.

diye tepki verdim istemsizce.Lan kanser hastasına bu kadar dikkat etmezsiniz, milletin ümüğünü ilaç parası için sıkarsınız.Bir çocuk bedava aşıyı olmadı diye bu kadar üzerine düşmek nedir derken.Şu kaynaklara rastladım;

https://www.facebook.com/aymd.org/

• quote:

Orijinalden alıntı: hypercubematrix

o resme geoit topik bir bebek yerleştirsek dünya geoit küre

nur topu gibi bir bebegimiz oldu her halinle sevecegiz seni

4. resimi unutmuşum bir cami önünde sepet içinde bi top ..

Dandun etme itiraf et bu güzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Yeni avatarın hayırlı olsun, efsane olmuş hocam

• T Square kullanıcısına yanıt
    hypercube ile semavi aynı kişi olabilir ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

hypercube ile semavi aynı kişi olabilir ...

Yok hocam, o ihtimal %0,0000000001 bile değil.

• Dünya 12gendir. Arkadaş 12genin bir kenarında durduğundan öyle sanıyor

• https://www.donanimhaber.com/uzay/haberleri/SpaceX-yuksek-hizli-internet-uydularini-yarin-firlatiyor.htm

tüpler pilli araba uzayda derken internette uzaya çıkıyor . yeersen

sistem sky wave üzerinden çalışıyor tv yayınları gibi

anahtar kavram -------> MİCROWAVE !!!! bu kelimeyi ögrenin ! fırın markası degil bu :)

radyo dalgaları kablosuz iletişim demektir .. frekans bandları ve özellikleri önemli bir konu ..

mantık basit uplink ve downlink veri göğe ışınlanır uplink istasyonlardan ve belli bir kapsama alanına dagılır ve alıcılar frekans bandına göre tasarlanmış hardware ler ile veriyi indirirler

uydu yok fırlatma yok roket yok hepsi yalan . :)

• Baston Dinamiği 'nin videolarını coğumuz gerçek sandı ve coğumuz kandırıldık, öyle kara delik, 2. dünya trappist-1 gibi milyonlarca ışıkyılı ötede değil yeryüzünde burnumuzun dibindeki haberlerle kandırılıyoruz. İnsanlar derken parantez içinde bazı insanlar. O bazı insanların kandırlması için haberin medyada isim yapmış bi araştırma kuruluşu markasından veya kendini sözde çakma ticari bilime adamış bi yerden gelmesi yeterli.

Ancak yalan haberlerin farkında olan, medyaya endeksli değil, özgürce düşünebilen insanlar dahi bu BastonD videoları ile kandırıldı. Nitekim HCM ve EmuMaster rumuzlu arkadaşlar kandırıldıklarını ifade ettiler (yanlış anlamadıysam) Onlar kandırıldıklarını fark edince bunu samimice itiraf ettiler ki normali budur.. Ancak kandırıldığını fark ettiği halde itiraf etmek yerine bana dalaşmayı tercih edenler de oldu, öylelerini de gördük. BastonD tarafından kandırılıp aptal yerine konulmanın acısını unutmak için öyle yaptı belki de, kim bilir. Teknik bilgi, gözlem yeteneği, akıl bir şeyse, kişilik ve duruş başka birşey.

BastonD'nin videolarından alıntı resim ile bir karşılaştırma. Sadece gözlem ve karşılaştırma amaçlı: Üstteki resimler gerçek alttaki ise güvenilir arge kuruluşu 10 yılını insanlık için büyük adımlar atmaya harcamış olan BastonD'nin videolarından resimler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuğkan-0153 -- 20 Şubat 2018; 23:32:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Üstadım beni de ekle, ben de kaldırıldım

• etkinus kullanıcısına yanıt
    Naber la fitne fücur?

Zophar isimli kabalanın temellerini oluşturduğu heliocentric pagan ayini modele inanma işi nasıl gidiyor?

Allah sizi uyarmadı mı güneşe tapmamanız ve gerçeği örtmemeniz konusunda?

"Kuyandaki biy keyimede davn geçiyoy"

Kuranda heliocentrism aykırılığı ilgili bir sürü şey geçiyor fitneci onlardan da bahsetsene.

Kız hasene yandık desene yine sana kaldık desene.

Ya şu dine adam gibi dediğine inanın, yada dine inanmayı bırakın kitapta yazanları çarpıtmayın kendinizden tiksindirtmeyin.

Yani kafirlik yapma. Kafir hakaret değildir şimdiden söyleyim 5 yaşındaki çocuğun alağazlık yapıp babasına yetiştirdiği gibi mesajı şikayet etme.

Küfreden gerçeği örten kişiye kafir denir.

Adem video paylaşmış newton ile ilgili seyret de inandığınız güneş kültünün temelleri nereye dayanıyor öğrenin.

Ondan sonra yap yine trollüğünü.

Bana çık deki , ben güneş kültüne inanan koyunum , de canımı ye.

Canını yerim.

Gfriend deki yerin.

Yav havalar bu ara pek serin.

• Konu robotlara gelmiş, yalan dolan falan.

iPhone 8 ve X'da kandırmacadır, gerçek değiller.
    İntel işlemci üretmemiştir,
    F22 F35 diye tanıtılan uçaklar aldatmacadır.

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Robotlar değil canımın içi , video yalan video. Her önüne gelen cgi videoyu gerçek diye yersen o senin bileceğin iş tabikide.

Bu arada başka şeyleri örnek verip sanki onlarada yalan diyormuşuz gibi izlenim verme olayının modasıda geçti. Az yaratıcı olun ha gayret. Biraz zorla kendini, sende o ruhu gördüm ben.

• EmuMaster kullanıcısına yanıt
    Oo baş kâfir gelmiş desene.
    Evet, Küfreden gerçeği örten kişiye kafir denir. Sayende öğrendik.
    Gel bakalım geç otur. Nasıl geçti, biraz adap biraz edep öğrenebildin mi bunca zaman? Lazım mı daha edep dersi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etkinus -- 21 Şubat 2018; 0:12:56 >
    Benim yerime gerekli cevabı yapıştırmışsın.

İşte video sözde güvenilir bir arge markası BastonD 'den geldi ya, oltayı yutmuş. iPhone 8 vs ile bozuk atarak çakma mantık yürütüo fakat bu oltayı yutmuş olduğu gerçeğini değiştirmio.

Atlas vb robotlar var mı yok mu? (atlayan zıplayan) Arka planı, ayrıntıları pek önemli değil, Atlas karda bayırda arazide geziyor..

Verdiğim örnekler hakkında yorumlar okumadım ama robotlara inanmayan varsa verdiğim örneklere de kolaylıkla inanmayabilir. Dünyayı yuvarlak olarak görmek istiyorum diyorlar yahu? (robotlar hakkında dönen konuyu robotların gerçekliği olarak algıladım)

Millet dünyanın çevresinde uydu gezdiriyor, bizde adamların yaptığına inanmayanlar var. (ha bize ait, devletin Türkiye'nin de dünyanın yörüngesinde dönüp duran uydularımız var bir de.) Koca devler, ne ileri teknolojiler hepsi döndüğünü sanarak uydu yolluyor.
  • Laa eğleniyoruz şu konuya girince ama kim rol yapıyor kim gerçek iyice karıştı.

Gerçek düz dünyacı kalmadı sanırım millet havaya girdi, rol yapıyor, kaptırdılar iyice..
  • fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Koca devletler döndüğünü sanmıyor yiğidim. Koca devletler emirleri altındaki pillerin zamanını ve emeğini sömürüyor.

Bu amerikan halkı olsun çin halkı olsun türk halkı olsun fark etmez.

Milletler milletlerin düşmanı değildir. Zenginler alttaki fakirlerin düşmanıdır. Olaya biraz bu gözle bakarsan çorap söküğü gibi gelir gerisi. Bakmak yetmiyor görmek önemli. Da vinci nindi sanırım bunla ilgili güzel bir sözü vardı.

Bakmaktan bahsetmişken bostonun son yayınladığı sarı robotlu mavi odada geçen video cgi çalışmasıdır diğer videolarını izlemedim bir şey diyemeyeceğim.

O videoyu tekrar tekrar izle. Robotun ayaklarını blur efektlerine falan dikkat et. Robotun kapıyı açarken yaylı kapının uyguladığı şiddeti ve kapı açılma anındaki robotun pozisyonunu falan iyi bir seyret fiziki hareketler gerçekçi mi?

• 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.