Şimdi Ara

Dungeon Siege II (2005) / Broken World (2006) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
2
Favori
8.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ds 2 ve ds 2 bw oynadığım en iyi rpglerden biridir. bu güne kadar en az 5 kez bitirdim konuyu görünce tekrar oynayasım gelmedi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Orijinalden alıntı: panti34

2 daha mi iyidir ona gore alacagim.

Grafikler günümüze göre çok geride eğer böyle şeyleri dert etmeyeceksen ve grup halinde savaştığın RPG oyunlarını seviyorsan hiç durma 2. oyunu.

3 biraz daha farklı grafikler, efektler ve sesler daha hoş ilk iki oyundaki stratejik yönü gidip aksiyona dönmüş durumda.

İkisininde demosu mevcuttur nette, indir dene ona göre karar ver.

Dungeon Siege 2 'yi 1920x1080 çözünürlükte oynayabiliyoruz arkadaşlar ayrıca görüntülerde gayet güzel oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: panti34

2 daha mi iyidir ona gore alacagim.

Serinin en iyisidir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

Dungeon Siege 2 'yi 1920x1080 çözünürlükte oynayabiliyoruz arkadaşlar ayrıca görüntülerde gayet güzel oluyor.

Ne yazık ki yeni nesil arkadaşları kesmiyor bunlar :/
    Bizlerde bir terslik var herhalde DS1 in bile kötü görünmüyor bana grafikleri.
  • Böyle oyunları çok severim ama ingilizcem olmadığı için oynayamıyorum sanırım türkçe yaması da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

Ne yazık ki yeni nesil arkadaşları kesmiyor bunlar :/
    Bizlerde bir terslik var herhalde DS1 in bile kötü görünmüyor bana grafikleri.

x)
    Doğru valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

Böyle oyunları çok severim ama ingilizcem olmadığı için oynayamıyorum sanırım türkçe yaması da yok.

o kadar kapsamlı bir ingilizce gerektirmiyor be hocam ; oynayabilirsin. DS 1-2'yi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

Böyle oyunları çok severim ama ingilizcem olmadığı için oynayamıyorum sanırım türkçe yaması da yok.

Oynaması bir o kadar kolay, zevkli ve pratik olan nadir oyunlardan görüntüler bana halen güzel gelir.
    Tabi konuyu anlamak için ingilizce şart ama olmasada oynanır.
  • @xteherin
    Okçuluğun ağır bastığı oyun lazım?

Okçuluğun ağır bastığı bir oyun da olabilir. Yeni Broken Worldle gelen skillerle daha iyi geliştirilmiş okçuluk.
  • broken world ile gelen okçuluk büyüleri dehşetti ya hatırladım da 4 5 yaratığı birden tek ok ile zımbalıyordun duvara şu nwn2 ye tekrar başladım bitsin bi ds2 +broken world yapayım diyorum tekrardan
  • ben şimdiden başlayayım bir daha el atamam zaten Dual wield özelliği ön planda olan bir karakter düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

broken world ile gelen okçuluk büyüleri dehşetti ya hatırladım da 4 5 yaratığı birden tek ok ile zımbalıyordun duvara şu nwn2 ye tekrar başladım bitsin bi ds2 +broken world yapayım diyorum tekrardan

Blood Assasian özelliği tam okçular için yapılmış.
  • Not: spoilerlar önemli bilgi içerir.
    Dungeon Siege II (2005) / Broken World (2006) [ANA KONU]
    Shield of Azunai
    Benim defansif savaşçıları sevme sebebimdir...

Keşke Valdis Sword ile çarpıştığında kolumuzda olsaydı dediğim Shield

Bir RPG oyununda görebileceğiniz en iyi shielddir. Efsane olarak yani.

Ayrıca her bir Class 3 alt yolu izleyebilirdi:
    Örnek Combat Mage:
    Fire Magic = Ateş büyüleri, yüksek zarar vermesine rağmen yavaş ve çokta isabetli olmayan büyüler. Daha çok AoE için kullanılabilir
    Ligthing Magic = Şimşek büyüleri, ateşe nispeten az zarar verse de hem isabetli hem genel olarak AoE yapan büyülerdir. Üstelik hızları dolayısıyla ıskalama şansınız olmadığı gibi, tek bir çizgi olan düşmanlara etki eder.
    Death Magic = Daha az hasar veren ölüm büyüleri, düşmanın canını emerek büyücüye can kazandırır. Bu da büyücünün nispeten daha dayanlıkı olmasını sağlar. Hem isabetsiz ve AoE'ye uyan hem de tam isabet büyüleri vardır.

Örnek Nature Mage:
    Healing Magic = Sağlık büyüleri, kendisine ve arkadaşlarına bir miktar sağlık verebilir, bununla beraber çeşitli bufflar kazandırabilir.
    Summon Magic = Yanında savaşması için yaratıklar çağırır.
    Ice Magic = Buz büyüleri. Combat Mage'ye göre az hasar verseler de, düşmanı dondurabilme ve parçalayabilme şansları var.
    Ayrıca Ressurrect büyüleri de yapabilir.

Çok iyi bir oyundur. Ahh o Shield Of Azunai senin için kaç saatimi harcadım ben.

Edit:

Hepsinin ismini sayabilirim... Sadece şu Blood Assassin'le Dwarf'ten emin değilim çünkü Broken World'ü çok fazla oynamadım.

Rike (Blood Assassin - Assassin)
    Taar (Nature Mage - Magician)
    Yorgi (Fist Of Stone - Paladin Warrior)
    Sartan (Melee - Warrior)
    Eva (Melee - Dual Wielder Warrior)
    Amren (Ranger - Archer)
    Lothar (Combat Mage - Magician)
    Vix (Ranger - Thrower)
    Finala (Combat Mage - Magician)
    Deru (Ranger - Archer)

Özellikle Taar, Vix, Lothar, Sartan ve Eva ile güzel anılarım oldu. Finala da yok değil hani.

Bende Lothar Warrior olarak gelişti. Yani, Oyun senaryosunda Combat Mage olsa da ben Warrior yaptıydım. Çünkü bana Warrior arkadaş lazımdı. Neyse, hepsi hakkında görüşlerimi yazacağım.
    Rike: Çılgın bir Blood Assassindi. Gözü dönmüş gibi planları vardı. Fazla bulaşmadım
    Taar: İyilik meleği gibi. Zaten oyunda da healerlık yapıyor. Taar's Investigation görevinden sonra attığı fırça (Görevi verene) mükemmeldi. Ayrıca Sartan'ın "I can protect you from Valdis" şeklindeki hava atma çabalarını "Well, who will protect me from you" diyerek söndürmüştür. Sevimli melek.
    Yorgi: Madenci dostlarını arayan gariban bir Dwarf. Görev harici fazla takılmadım.
    Sartan: Kendisini bir kuyuda hapis bulduğumda, orda olma sebebinin generali boğazlamak olduğunu söyledi. Böyle berserker'lar işime yarar dedim ve aldım. Koca oğlan :))
    Eva: Prensesim... Hayranım o hatuna.
    Amren: Oyunda Town Of Amanlu'dan bir arkadaşımız. İyi bir Elftir kendisi.
    Lothar: Koca oğlan 2 Severim kendisini. Combat Mage'ye meğillidir. Karakterimizin umutsuz konuşması sonrası"My Faith Won't save you, get your own" diye verdiği ayarı unutamam..
    Vix: Tüm takımını bir çatışmada kaybetmiş zavallı bir asker. Onu kendisini bir odaya hapis etmiş halde buluyoruz. Yanımızda gelmesini söylüyoruz. En sonlara doğru "Vix's Vengeance görevi gözlerimi yaşartmıştı. Ayrıca bir Crystal Shard'ı indirdikten sonra "Tamam herşey bitti dediğimizde söylediği "Not For Me, Never For Me" sözünü unutamam.
    Finala: Eski dostumuz olan bu bayana kendimizi affettirmemiz azıcık uğraştırıyor. Kendisi hem bir engineer (Yani, mimar, mühendis gibi) hem de Combat Mage. Etkili bir büyücüdür.
    Deru: Masum bir Dryad. Pek muhabbetim olmasa da severim kendisini.
    Drevin: Talihsiz dostumuz... En iyi arkadaşımızdı. Greilyn Beach'ten çıkamadı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 10 Ocak 2012; 23:00:09 >

• arkadaşlar bir problemim var bunu çözmek için 7saatten fazla harcadım hiç bir yerde bulamadım
    arkadaşımla lan dan oynamak istiyoruz ds2bw yi oyunu kuruyorum oda oyuna giriyor fakat oyunu başlattığımda yalnız ben oyunda oluyorum nasıl halledebiliceğimi söyleyebilicek biri varmı tüm günümü boşa harcamış olmak istemiyorum yardımlar için şimdiden sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: CK53

arkadaşlar bir problemim var bunu çözmek için 7saatten fazla harcadım hiç bir yerde bulamadım
    arkadaşımla lan dan oynamak istiyoruz ds2bw yi oyunu kuruyorum oda oyuna giriyor fakat oyunu başlattığımda yalnız ben oyunda oluyorum nasıl halledebiliceğimi söyleyebilicek biri varmı tüm günümü boşa harcamış olmak istemiyorum yardımlar için şimdiden sağolun

eve geçiyim bir deneyelim bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Not: spoilerlar önemli bilgi içerir.
    Shield of Azunai

Örnek Combat Mage:
    Fire Magic = Ateş büyüleri, yüksek zarar vermesine rağmen yavaş ve çokta isabetli olmayan büyüler. Daha çok AoE için kullanılabilir
    Ligthing Magic = Şimşek büyüleri, ateşe nispeten az zarar verse de hem isabetli hem genel olarak AoE yapan büyülerdir. Üstelik hızları dolayısıyla ıskalama şansınız olmadığı gibi, tek bir çizgi olan düşmanlara etki eder.
    Death Magic = Daha az hasar veren ölüm büyüleri, düşmanın canını emerek büyücüye can kazandırır. Bu da büyücünün nispeten daha dayanlıkı olmasını sağlar. Hem isabetsiz ve AoE'ye uyan hem de tam isabet büyüleri vardır.

Örnek Nature Mage:
    Healing Magic = Sağlık büyüleri, kendisine ve arkadaşlarına bir miktar sağlık verebilir, bununla beraber çeşitli bufflar kazandırabilir.
    Ice Magic = Buz büyüleri. Combat Mage'ye göre az hasar verseler de, düşmanı dondurabilme ve parçalayabilme şansları var.

Çok iyi bir oyundur. Ahh o Shield Of Azunai senin için kaç saatimi harcadım ben.

Edit:

Hepsinin ismini sayabilirim... Sadece şu Blood Assassin'le Dwarf'ten emin değilim çünkü Broken World'ü çok fazla oynamadım.

Sartan (Melee - Warrior)
    Amren (Ranger - Archer)
    Vix (Ranger - Thrower)
    Deru (Ranger - Archer)

Özellikle Taar, Vix, Lothar, Sartan ve Eva ile güzel anılarım oldu. Finala da yok değil hani.

Bende Lothar Warrior olarak gelişti. Yani, Oyun senaryosunda Combat Mage olsa da ben Warrior yaptıydım. Çünkü bana Warrior arkadaş lazımdı. Neyse, hepsi hakkında görüşlerimi yazacağım.
    Rike: Çılgın bir Blood Assassindi. Gözü dönmüş gibi planları vardı. Fazla bulaşmadım
    Taar: İyilik meleği gibi. Zaten oyunda da healerlık yapıyor. Taar's Investigation görevinden sonra attığı fırça (Görevi verene) mükemmeldi. Ayrıca Sartan'ın "I can protect you from Valdis" şeklindeki hava atma çabalarını "Well, who will protect me from you" diyerek söndürmüştür. Sevimli melek.
    Yorgi: Madenci dostlarını arayan gariban bir Dwarf. Görev harici fazla takılmadım.
    Sartan: Kendisini bir kuyuda hapis bulduğumda, orda olma sebebinin generali boğazlamak olduğunu söyledi. Böyle berserker'lar işime yarar dedim ve aldım. Koca oğlan :))
    Lothar: Koca oğlan 2 Severim kendisini. Combat Mage'ye meğillidir. Karakterimizin umutsuz konuşması sonrası"My Faith Won't save you, get your own" diye verdiği ayarı unutamam..
    Vix: Tüm takımını bir çatışmada kaybetmiş zavallı bir asker. Onu kendisini bir odaya hapis etmiş halde buluyoruz. Yanımızda gelmesini söylüyoruz. En sonlara doğru "Vix's Vengeance görevi gözlerimi yaşartmıştı. Ayrıca bir Crystal Shard'ı indirdikten sonra "Tamam herşey bitti dediğimizde söylediği "Not For Me, Never For Me" sözünü unutamam.
    Finala: Eski dostumuz olan bu bayana kendimizi affettirmemiz azıcık uğraştırıyor. Kendisi hem bir engineer (Yani, mimar, mühendis gibi) hem de Combat Mage. Etkili bir büyücüdür.
    Drevin: Talihsiz dostumuz... En iyi arkadaşımızdı. Greilyn Beach'ten çıkamadı...

Harika yazmışşsın dostum.
    Eva bana ait kafan gövdene fazla geliyor galiba x)

Dual Wield özelliğini oyunlarda çok kullanırım. Eva'da bende işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 11 Ocak 2012; 8:13:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Not: spoilerlar önemli bilgi içerir.
    Shield of Azunai

Örnek Combat Mage:

Örnek Nature Mage:

Edit:

Sartan (Melee - Warrior)
    Amren (Ranger - Archer)
    Vix (Ranger - Thrower)
    Deru (Ranger - Archer)

güzel açıklama olmuş kardeşim.

• @VII_outLaw
    @Necochea

Teşekkürler =) Elimden geldiğince... O kadar güzel ayarlar, o kadar güzel diyaloglar vardı ki... "Danger, Pain, Death..."

Edit: Eva, Luun's Deathblades (Resimde Eva'nın elindeki silahlar) Shield Of Azunai ve Lorethal's Legacy ve diyorum sadece...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 11 Ocak 2012; 14:55:56 >
  • Malesef 3. oyunla serinin içine ettiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bewildrecht2

Malesef 3. oyunla serinin içine ettiler

Doğru söze ne hacet...

DSII'de Çorum helm vardı ne gülmüştüm.x)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.