Şimdi Ara

Dün gece evden bi ses geldi yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dün gece 1 gibi tam uykuya dalmak üzereyken annem geldi sesi sen mi çıkardın dedi yok dedim ne sesi ben bişey yapmadım. Hayal meyal hatırlıyorum zaten odaya geldiğini. Sonra tekrar tam uykuya dalarken gümm diye bi ses geldi yerimden sıçradım ışığı falan açtım hemen içeri gittim annem de uyanmış ama babam duymamış yatıyo. Annemle konuşurken babam da uyandı noluyo diye, dedik ses duyduk. Böyle sanki çok ağır bişey düşer de oturduğumuz yerden hissederiz ya onun gibiydi ses.

Ses tam uykuya dalarken çıktığı için nerden geldiğini de kestiremedim. Annem dışardan eve taş atılmış gibi geldi diyo ama öyle bi sesin çıkması için taş değil kaya parçası atılması lazım eve. Babamla evin 2 balkonundan dışarı baktık bişey göremedik, evin etrafına çeşitli açılardan bakabilmek için pencerelerden de bakındık ama en ufak bi ses veya hareket belirtisi yok, zaten virüs döneminde olduğumuz için sokakta hiçkimse yok.

Apartmanda da yaşamıyoruz ev müstakil ama 2 kat artı bodrum var. Annem yukarı kata da baktı ama bişey görememiş anormal bir durum da yok. Ben evin duvarının içindeki bi boru patlamıştır diye düşündüm ama patlasa anlardık sabah oldu şuan tekrar akşam oluyo. Kalorifer kazanı da patlamamış yerinde duruyor. Evde herhangi bir deforme yok bodruma da inip şahsen baktım.

Konu dalga amaçlı veya sizin tabirinizle 'csb' değildir. Evin yapısından anlayan ve şuan evbilimci olarak niteleyebileceğim kişiler yardım ederse çok sevinirim tekrar zor uyudum zaten taş atma falan diyince annem aklıma iyi şeyler gelmedi.

Yardımcı olursanız sevinirim ve lütfen üç harfliler diye dalga geçmeyin zaten aklıma geldi onlar da ama mantıklı bi gerekçe arıyorum şuan ne olmuş olabilir diye.

• allah allah ne olabilir acaba
  • hocam hırsızlık girişimi olacilir demir bi kapıyı kırmak için falan girişimde bulunmuş olabilirler. oluyo yani böyle.
  • 01001101 kullanıcısına yanıt
    Valla buralarda pek öyle şeyler olmaz kaldı ki gelen ses kapıya vurma sesi gibi de değildi. Bilemiyorum bugün de gelecek mi acaba
  • Ses dün gece gelmiş ama yardımı bugün isteniyor. kedi olabilir.
  • Miyamoto Musashi kullanıcısına yanıt
    Buraya yazmak aklıma sonradan geldi, aklıma geldikten çok sonra yazdım ayrıca. Kedi olamaz o kadar güçlü bi sesi kedi çıkaramaz, bişey de düşüremez düşen bişey görmedim. Evin etrafında veya içinde herhangi bir deformasyon yok dediğim gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrosbianoRonaldo

Buraya yazmak aklıma sonradan geldi, aklıma geldikten çok sonra yazdım ayrıca. Kedi olamaz o kadar güçlü bi sesi kedi çıkaramaz, bişey de düşüremez düşen bişey görmedim. Evin etrafında veya içinde herhangi bir deformasyon yok dediğim gibi.
    Kedi derken kaplan veya leopar kastettim. Aynen o kadar büyük sesi normal küçük kedi çıkaramaz.
  • Bende 2 gün önce gece gurultulu bir sese uyandım ama çok gürültülü 2 dakika sürdü gecenin 2 sinde İstanbul'da ne sesiydi bilmem . Belki de korona için ilaç falan sıkıyorlardi ama çok korktum
  • iyibilirdik İ kullanıcısına yanıt
    Hocam. Gok gürültüsü ile uçak sesi karışımı bişeydi dimi 3-4 gündür aynı ses bir çok kişi tarafından duyuluyo
  • Nick bulamayan herif N kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle o ne ya vallaha UFO iniyor sandım cama çıkmaya korktum djdjdjd
    :) 4 gün önce haberde bulgaristan dan kibrisa giden kargo uçağı yazıyordu ama pek inanmadım tuhaf şeyler oluyor hocam daha tuhaflarida olcak
  • Nick bulamayan herif N kullanıcısına yanıt
    Aynen tuhaf şeyler oluyor arastiricam ben o sesi 🤣
  • Nasıl bir sestir ya merak ettim herkes aynı sesimi duymuş bu arada yerin altından gelmiş olabilir mi
    eğer 5 nisan gece duyduysanız uğultulu bir ses eski sovyet yapımı bir kargo uçağı geçiyordu antonov an12 isimli bir uçak geldi buna benzer bir sesmiydi
  • Bir kere bende kapı sesi duydum gece gece anlam vermedim. Hemen babamın odasına gittim. Elime fenerle emaneti alıp çatıya bodruma baktım kapılarda da bir şey yoktu. Gerçi iyi oldu hırsız karşıma çıksa amel defterini kapatırdım muhtemelen. Fare filandı herhalde.
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Bizim evin parkelerinde yurume sesi hep ayni olur geceleri yurume sesleri hep duyuyorum ben alistim artik
  • vortigon58 kullanıcısına yanıt
    Yok gökten geliyor gece 2 ile 4 arasında bir anda oluyor 5 gundur
  • Ben İstanbul'da yaşamıyorum şuan yalnız. Bi çözüm bulabilir miyiz?
  • Nervous912 N kullanıcısına yanıt
    Bizde olmaz olunca da tetikteyim, zaten şu günlerde yağma olacak korkusu var az da olsa. Hazırda bekliyorum. Hırsızlık maksadıyla gelen olursa acımam.
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Yok kanka ben birisi var demek istememistim evde inmi var cinmi var bilmiyorim xd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nervous912 -- 10 Nisan 2020; 2:21:12 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.