Şimdi Ara

DÜDÜKLÜ TENCERE TAVSİYESİ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
621
Cevap
14
Favori
585.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fissler - Vitaquick Bluepoint ile Vitavit Comfort modellerinin tabanları farklı mı?
    Fisslerin sitesinde Comfort için CookStar all-stove taban diyor. Ama Bluepoint için böyle bir açıklama yok.
  • bluepoint: "Cookstar"taban
    tekzende kampanya var. ikili set 419 tl.
    http://www.tekzen.com.tr/urun/fissler-vitaquick-blue-point-quattro-6-2099730

• http://www.sikayetvar.com/firma/detay/fissler

Bugün alacaktım, vazgeçtim. Yazılanlara itibar etmeli miyim? Bilmiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedektif

Fissler - Vitaquick Bluepoint ile Vitavit Comfort modellerinin tabanları farklı mı?
    Fisslerin sitesinde Comfort için CookStar all-stove taban diyor. Ama Bluepoint için böyle bir açıklama yok.

Bende bunu Fissler e mail attım.Cevapları ise buharda pişirme için kullanılan delikli pişirme dışında hiçbir fark yok oldu.
  • korkmaz flatline 5.5 litreyi 110 a mal edip almıştım ürünü kullanan varmı acaba nasıldır birde essensonun ürününü sipariş verdim 149 tl fiyatı ben yarı fıyatına mal ettım sayılır markafoniden nasıl sizce fiyat performans olarak düşünürsek..
  • korkmazı çok uygun almışsınız.
    essensonun bir çok ürünü ile ilgili bir kamyon şikayet var,
  • Bende Korkmaz 7 Litre olandan aldım. Kapak inanılmaz hoş)

Pişirmesini deneyince paylaşırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

korkmazı çok uygun almışsınız.
    essensonun bir çok ürünü ile ilgili bir kamyon şikayet var,

esensoyuda 70 tl ye mal ettim onuda satarım 110 a falan olmadı
  • Fissler vitavit edition 6 lt büoteknikten aldım. Gayet kullanışlı 4,5 litre küçük gelirmiş. 6 lt gayet kullanışlı. Bu teknolojiyi ve tasarımı yerli markalarda gerçekleştirebilir. Umarım bizi kurtarırlar şu alman hayranlığından. Hisar Korkmaz Emsan ...
  • n11.com hediye çeki kullanarak 165 TL'ye Fissler BulePonit 4,5 lt aldım. 6 TL de kargo ücreti ödeyeceğim.
    2-3 kişilik aileler için 4,5 lt yeterli olur sanırım.
  • Hayret, Şikayetvar.com da Fissler ile alakalı ne kadar da çok şikayet varmış!!
    Benim tencereyi alalı 1 seneyi geçti. O kadar çok kullanıyorum ki daha bir kere bile sorun yaşamadım.
    Demek ki her malda olduğu gibi, tencerede de sorun yaşanabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cradleofden

@aysedeniz

Güle kullanın diyeyim size ama ben daha alamadım.Muhtemelen bu hafta içinde sipariş vereceğim ancak
    yorumunuz kafamı karıstırdı tekraradan.
    6.5 lt lik için bulaşık makinasına girmesinde sıkıntı oldugunu soyluyor,var mı boyle bir durum?

mesajı geç gördüm... kusura bakmayın...

benim bulaşık makinam küçük... o yüzden hiç koymadım, daha doğrusu koymayı hiç denemedim...

bir deneme yapıp yazarım...

birde ilk kullanımdan önce, düdüklüde ağzı açık şekilde süt kaynatıp, bu sütü dökün...

ilk kullanım nedeniyle yemekte değişik bir koku ve tat bırakıyor... bu işlemi yaparsanız bu sorun olmuyor...

ben bu işlemi unuttum ve ilk pişirdiğim kurufasulyede çok değişik bir koku oluştu...

düdüklünün içinde max. seviyesi var... onun üzerine güvenlik nedeniyle çıkamıyorsunuz... o yüzden tavuk vb. büyük parçalar pişirecek olanların 6 litre ve üzeri almasında fayda var...

• şimdi birde eski tip düdüklü tencere bakıyorum...

belki alışkanlık ama; kuru gıdalarda bu düdüklülerin verdiği lezzeti başka düdüklü tencerede bulamadım...
  • @aysedeniz

Cevap için teşekkürler..Bizde Fissler in 4.5 lt lik olanını almıs bulunduk ancak artık nazar mı dersiniz yoksa sakarlık mı
    bilmem ama düdüklünün sapı ilk kullanısta esimin elinde kaldı.
    Benzer şikayetleri şikayetvar.com da okudum ve servisin bu sap için 150 TL talep ettigini söylüyorlar.Bizimki garantide olmasına ragmen
    bunu talep ederlerse ne yaparım bilmiyorum.
  • Herkese Selamlar,

Çok fazla para vermeden çözmek istiyorum düdüklü tencere işini 4-6 lt arası

Fisser iyi marka ama pahalı birde dolapta saklarken yer lazim ona sapı sorun olacak

Korkmazda iyi kampanyalar var kullananlar var mı memnunmu birde bu tür tencerelerin

kapakları bulaşık makinesinde yıkanabiliyormu ?

teşekkürler herekese iyi pişirmeler :)
  • quote:

@aysedeniz

Cevap için teşekkürler..Bizde Fissler in 4.5 lt lik olanını almıs bulunduk ancak artık nazar mı dersiniz yoksa sakarlık mı
    Benzer şikayetleri şikayetvar.com da okudum ve servisin bu sap için 150 TL talep ettigini söylüyorlar.Bizimki garantide olmasına ragmen

arkadaşlar dikkat edin...

fissler'in taklitleri çok fazla gibi geldi bana...

sapın kırılması çok ilginç olmuş.... hem de ilk kullanımda...

servisle uğraşmayın, aldığınız yere ulaşıp; ayıplı mal sattığı için tüketici mahkemesine gideceğinizi söyleyin.... geri almak zorundalar...

olmazsa biraz cıngar çıkarın...

aldığınız yer bilinen bir yerse, şikayetvar'a yazın... çok etkili oluyor... tecrübe ile sabittir

Ayrıca; kapaktaki tüm aksam, takılıp çıkarılabilir özellikdedir....

kırılma değil de; çıkma türü bir durum varsa, çok rahat yerine takılabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aysedeniz -- 30 Mayıs 2013; 13:00:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ziyacenk

Herkese Selamlar,

Çok fazla para vermeden çözmek istiyorum düdüklü tencere işini 4-6 lt arası

Fisser iyi marka ama pahalı birde dolapta saklarken yer lazim ona sapı sorun olacak

Korkmazda iyi kampanyalar var kullananlar var mı memnunmu birde bu tür tencerelerin

kapakları bulaşık makinesinde yıkanabiliyormu ?

teşekkürler herekese iyi pişirmeler :)

kapakları bulaşık makinesinde yıkamak tavsiye edilmiyor genelde....

yıkanır deseler bile, pek güvenmeyin... olası bir sorun durumunda; tavsiye edilen sıcaklık üstünde yıkanmış, tüketici hatası deyip işin içinden sıyrılırlar...

birde kapak ne kadar komplike ise, sorun çıkma ihtimali o derece artıyor...

korkmaz marka düdüklü tencere kullanmadım ama çaydanlığını almıştım...

1 yıl dolmadan elden çıkınca bir daha korkmaz marka birşey almadım ama belki düdüklü tencereleri iyidir... forumlara bir göz atabilirsiniz...

• quote:

@aysedeniz

biziğm 4.5 lt 5-6 yıl oldu,
    sadece 1 kez kapak contası değişti,
    hiç sorunumuz yok,
    herneyse ,
    ilk bir hafta içinde hiç nedensiz iade şansınız var,
    bir ay içinde nedenli iade şansınız olmalı.,
    .
    servis ücret talep edemez,
    eğer ederse: kaymakamlıktaki tüketici hakem heyetine vs başvuracağınızı belirtin
    haklarınız konusunda bilinçli olduğunuzu hissettirin. mutlaka garantiden değişim yapılacaktır.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.