Şimdi Ara

dublaj sanatçısı olmak hakkında fikri olan var mı??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben sesimin güzel olduğunu düşünüyorum, çevremdekiler de bunu onaylıyor. Diksiyonum kötü değil ama çalışırsam profesyonel düzeyde ilerleyebilirim diye düşünüyorum. Bu yeteneğim üzerinden bir gelecek inşa edebilir miyim sizce??

• YouTube Uğur Taşdemir kanalına bakın fikir sahibi olursunuz.
    Ses eğitimi,diksiyon,tonlama gibi alanlarda kurs ve eğitim almalısınız profesyonel olmak istiyorsanız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 21 Nisan 2021; 17:36:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

YouTube Uğur Taşdemir kanalına bakın fikir sahibi olursunuz.
    Ses eğitimi,diksiyon,tonlama gibi alanlarda kurs ve eğitim almalısınız profesyonel olmak istiyorsanız...

profesyonel bir eğitim almadan, hobi olarak kendimi geliştiremez miyim sizce?? kadın sesinin bence daha kolay bir şekilde alıcısı vardır diye düşünüyorum :S

• jungkook bate J kullanıcısına yanıt
    O zaman dublaj sanatçısı olmazsın.Dublaj yapmış olursun ikisi ayrı şeyler Recep bey...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

O zaman dublaj sanatçısı olmazsın.Dublaj yapmış olursun ikisi ayrı şeyler Recep bey...

sağolun reaper bey asdfh

• No ss no güven

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C9F4BCB80

No ss no güven

aslında buraya sesimi atıp, sormak isterim ama gelip ileri geri konuşabilirler buradaki çoğu kişi sapık ://

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jungkook bate -- 21 Nisan 2021; 16:59:2 >

Sesten adresini bulacak değiller :)

• quote:

Sesten adresini bulacak değiller :)

olabilir ama mesela az önce s*lağın teki bana ıslandım recep bey vs. bile dedi anlatabiliyor muyum?

Ben de adamın biri adını recep koyup kızım ben desin de sulanayım diye bekliyordum zaten

• quote:

Ben de adamın biri adını recep koyup kızım ben desin de sulanayım diye bekliyordum zaten

tamam bak anlaşalım, sana özelden sesimi atıcam. Burada, kız olduğuma dair konu açacaksın, anlaştık mı?

Kız olabilirsin,ülkede %50-%50 ye yakın kadın erkek oranı var.İnternet ortamında bir kıza rastlamak çok garip bir şey değil zaten de sürekli kız olduğunu belirtmen garip.Özelden atmana gerek yok at buraya yorumlayalım,sese azacak biri olacağını sanmıyorum.O kadar değildir herhalde :)

• Çok emek istiyo. Plan ve programlı çalışırsan olabilicek bür şey. Ben diksiyon kursuna gidiyodum korona öncesi. Orada hep böyle insanlar vardı. İlk diksiyona geliyolar. Diksiyon sınavını geçip muhabirlik, oyunculuk, dublaja vb. geçiyodun. Ben ilk başlarda yapıyodum egzersizleri ama sonra baya sıktı. Bende bıraktım /:
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.