Şimdi Ara

Dubai

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir tanıdığımız Dubai e gidiyor . Son zamanlarda çıkan ve almaya deger bulduğunuz teknolojik eşyalar nelerdir.. 2 de telefon alanacak ve başka öneri....

• benim arkadaşta baya bi şi getirdi bence mp3 player getirsin bolca yarı fiyatı orda

lcd ekran,laptop aklına ne geliyosa getirsin çok kolay satar satışa yardımcı olabilirim getirince 3 gün de herşeyi satabilirim garanti veririm.bana bi mail atın yeter.elden satıştan çok daha hızlı ve de karlı satarsınız.
    rainman_x_1907@hotmail.com
  • teknoloji kenti kurabilecegim herseyi isterim
  • Yaw arkadaşlar hiç öneri yok mu ... :))) Ben satmak istemiyorum kendim kullanacağım...
  • dostum iyide senin ihtiyaçların neler mesela bende bir PPC var sanada öneririm baya faydalı bişi bunun dışında laptop alacam ohhh ohhh sen yeterki sor neler var neler hehe
  • Mesela cep tel ismi mi falan sormuştum???
  • bence kesin laptop al ilk olarak.Ardından play station al.Şİmdilik bunlar aklıma geldi.Sonrada ne var ne yok bütçenin yettiği kadar topla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bindalmg

bence kesin laptop al ilk olarak.Ardından play station al.Şİmdilik bunlar aklıma geldi.Sonrada ne var ne yok bütçenin yettiği kadar topla.

playstation dusunuyorum fakat kopya oyun çalıştırabilmesi için chip gerekli şimdi ordan chipde ayarlanıyor mu??? Ve ordan almamda herhangi bir sakınca var mı ???

Telefon varmı aklınıza gelen ??( nokia tercihan )
  • chipi burda taktırırsın ama ne kadar kar edersin yada kar edermisin bilemiyeceğim... Zaten ps2 devri yavaştan kapanıyor 100$ a sıfır ps2 alsan ordan 50-60$ burda chipe vericeksin zaten 300milyona sıfır chipli ps2 ler var burda... PPC, Dijital Fotoğraf mak. ( Özellikle Canon lar TR ye göre dışarıda ucuz oluyor), Cep Telefonu düşünebilirsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yigitozcan

chipi burda taktırırsın ama ne kadar kar edersin yada kar edermisin bilemiyeceğim... Zaten ps2 devri yavaştan kapanıyor 100$ a sıfır ps2 alsan ordan 50-60$ burda chipe vericeksin zaten 300milyona sıfır chipli ps2 ler var burda... PPC, Dijital Fotoğraf mak. ( Özellikle Canon lar TR ye göre dışarıda ucuz oluyor), Cep Telefonu düşünebilirsin...

Peki bu ps3 ler 2006 da geliyormuş onumu beklesek??? Bide ps3 çıktıktan sonra ps2 için yeni oyunlar çıkmaya devam eder mi????

Canonun tavisye edebileceğiniz herhangi bir urunu varmı ??? link ve başka verirsenmiz fiyat konusundada karşılaştırabilirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Seferoglu

N6680 - N6681 yada zannetmem ama çıktıyusa N90 olabilir ve bulabilecekse DV RS MMC card getirsin(256 - 512 )
  • quote:

Orjinalden alıntı: hkocak

quote:

Orjinalden alıntı: Seferoglu

N6680 - N6681 yada zannetmem ama çıktıyusa N90 olabilir ve bulabilecekse DV RS MMC card getirsin(256 - 512 )

MMC kart şipariş ettim bide ... Aklıma P910 geldi onunda fiyatına bk ben ona göre karar vereyim dedim.Bide 80 gb taşınaiblir hardisk ve ya 1 gb flashdisk isterdim bulursa alacak o telefon modellerine bakayım ... Eger elinizde link varsa verin...
  • n90 , olmazsa 8800 aldır çıkmış orda ama türkiyede tek sende olur
  • bu N6680 ve N6681 e baktım guzel gibi bunlarda SYMBİAN var mı ?????

Fiyatları nasıl ?? Tavsiye eder misiniz???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dr.Mobile

n90 , olmazsa 8800 aldır çıkmış orda ama türkiyede tek sende olur

birazda fiyata bakar ve Turkiytede çalışmama gibi bir sorun olmaz demi???
  • TELEFONLAR UCUZMU ACABA DUBAİ DE BENDE SİPARİŞ EDECEM...YARI FİYATINA FALANSA TABİİİ
  • PSP getir
  • olmaz ben çok getirttim (hatta bütün telefonlarım ordan (dı) ) hiçbirinde şebekeye ait sorun çıkmadı, fakat nokia dışında telefon alıcaksan kesin oranın garantilisini alman lazım çünkü donma sorunu labiliyor...fakat nokiada hiç öle bir sorun yasamadım,bende 6 serisi vardı hepsini sattım 6680 ve 7710 aldım ordan...ve hiçbir sorun çıkarmadı..fiyatlarda çok uygun 6680i 680e 7710u 650ye aldım
  • Nokia 6230i ve Sony-Ericsson W800 al.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dr.Mobile

olmaz ben çok getirttim (hatta bütün telefonlarım ordan (dı) ) hiçbirinde şebekeye ait sorun çıkmadı, fakat nokia dışında telefon alıcaksan kesin oranın garantilisini alman lazım çünkü donma sorunu labiliyor...fakat nokiada hiç öle bir sorun yasamadım,bende 6 serisi vardı hepsini sattım 6680 ve 7710 aldım ordan...ve hiçbir sorun çıkarmadı..fiyatlarda çok uygun 6680i 680e 7710u 650ye aldım

Peki garanti var mı ?? BUrda geçerli m i???
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.