Şimdi Ara

Dual Sim Full Active telefonlar hkk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Diğer Android Telefonlar >> Dual Sim Full Active telefonlar hkk.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    38 Mesaj
    Arkadaşlar Merhaba,

İşim gereği 2 telefon kullanmaktayım.Ancak malum bu durumda telefonlar ne kadar küçülse de 2 telefon taşımak tam bir ızdırap.Ayrı ayrı şarjlarını takip etmek,taşımak vs.....
    Bu yüzden GM5 plus çift hatlı telefon aldım.Ancak çift hat deyince insan 2 hattı da aktif olarak kullanabileceğini düşünüyor.Ama tabi öyle olmadı.Bir nolu hattan konuşurken 2 nolu hatta arama yapıldığında ulaşılamıyor mesajıyla müşteriye bilgi veriyordu.Telefonum açık olduğu halde müşterilerden telefonunuz kapalıydı ulaşamadık gibi geri dönüşler almaya başlayınca GM5 PLUS telefonumu hiç parasına acilen değiştirdim.Ve 2 telefon taşımaya başladım.Yaklaşık 1 yıldır böyle kullanıyorum ama artık gerçekte ızdırap oldu.

Bu yüzden yeniden çift hatlı telefon bakmaya başladım ve "dual stand by" ve "dual active " terimleriyle tanıştım.
    Kısaca dual stand by 1 hatla konuşurken diğer hattın çalmadığı ya da kapalı uyarısı verdiği durum.
    Dual active ise 1 hatta görüşme yaparken diğer hattın da çaldığı; bekletme red etme gibi özelliklerin olduğu durum.

Şu an pisayada çift hatlı modeller android cihazlarda mevcut.
    Elimdeki telefonları satıp çift hatlı dual active ama aynı zamanda güncel bir telefon arıyorum.

Bu konuda deneyimi olan arkadaşlardan önerilerini bekliyorum.

Şimdiden herkese teşekkürler

|
    |

• Yüzbaşı
    706 Mesaj
    ŞU an bende dual active özelliği olan bir telefon arıyorum fakat bulamadım
    |
    |
    |
    |
    |
  • Konunun uzmanı geldi, linkte verilen cihazlar eski.. Şuan sadece huawei emui 9.1 sürümü yüklü tüm çift hatlı telefonları dual active destekliyor.. Huawei mate 20 x kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.