Şimdi Ara

Dual Boot Windows Tablet! [$88] [Banggood] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
16
Favori
7.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qkhnk

Ya takmışınız vergiye adamlar merak etmeyin 60-70 $ yazıyor. Biraz forumda yazılanları okuyun

baggood yazar mı ki onlar aliexpress ebay'deki bağımsız satıcılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

quote:

Orijinalden alıntı: qkhnk

Ya takmışınız vergiye adamlar merak etmeyin 60-70 $ yazıyor. Biraz forumda yazılanları okuyun

Aynı fikirdeyim. Bu kadar vergiye takıyorsanız TR'de satanlar var 3-5'in hesabını yapmayıp oradan alın. 5-10 dolar için bu kadar zamana bu kadar yazıya yazık...

Kardesim bu ürünün 5-10 dolar farkı olan TR'de satılan ürün linkini atarmısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FerreT -- 4 Nisan 2015; 21:51:09 >
  • Öncelikle sürekli aliexpressten alışveriş yaparım. Ekşide ve burada firma hakkında bazı sıkıntılar olabiliyor diye anladım. Biraz kararsız kaldım. Fiyat güzel %10 mobil indirim yemiyor daha doğrusu kampanyalı ürünlerde kupon kullanımı yokmuş.

Benim takıldığım konu gps varmı yokmuydu. İşin açıkcası sitede var diyorlar ama diğer sitelerde aynı muadillerde yok. Hata bir sitede hdmı için HDMI Can not be connected to HDTV yazmışlar.
  • techlast x80h alın daha class cihaz hdmi kesin var orası gerçek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gümrük sınırı 75 euro ve ona denk dolar

Doların yükselişi(euro karşısında) işi olumsuz etkiledi 81 dolara geliyor tablet banggood bir güzellik yapsa ve kullanıcılara 75 dolara tableti 13 dolara kargoyu satsa kendine değişen olmaz biz vergiden muaf oluruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıcı yorumu ekleyelim.

In use: 5 days. The seller gave me photos of tablet/package and SN before sending the package. Tablet has excellent quality of the body. Both cameras and speakers are cheap. Screen is not very bright. Windows 8 works perfect but is not very useful with touch screen, need mouse. Sleep mode eats battery and can be replaced by hibernate that does not eat battery. Internal 2 GB of RAM is quite enough. 32 GB SSD had been made by Toshiba, benchmarks: 170/170 MB/s read/write (seq). Free space for applications ~5 GB. Android 4.4: works perfect except of brightness trolling at high load in 2-3 minutes. To fix it I have rooted tablet and reduced max CPU speed to 996 MHz from 1826 MHz by using No-frills CPU Control (Root required). I haven’t seen any difference between 1826 MHz and 996 MHz. Tablet still is very fast. There are a lot of strange Chinese application that should be uninstalled, for example, “virtual_key_server” – what is it??? If you have doubt to buy it or not - just buy it!

Basit bir google çevirisi :

Kullanımda: 5 gün. Satıcı paketini göndermeden önce bana tablet / paket ve SN fotoğrafları verdi. Tablet vücudun mükemmel bir kaliteye sahip. Her iki kamera ve hoparlör ucuz. Ekran çok parlak değil.

Windows 8 mükemmel çalışıyor ama dokunmatik ekranı ile çok kullanışlı değil, fare gerekir.

Uyku modu pili yiyor ve pili yemez hazırda tarafınızdan değiştirilebilir.

RAM 2 GB dahili oldukça yeterli. 32 GB SSD Toshiba tarafından yapıldığını, kriterler: 170/170 MB / / yazma (sıra) okuma s. Uygulamaları ~ 5 GB ücretsiz alan için. 4.4 android: 2-3 dakika içinde yüksek yükte parlaklık trolling hariç mükemmel çalışır. Bunu düzeltmek için ben tablet köklü ve No-fırfırlar CPU Kontrol kullanılarak 1826 MHz'den 996 MHz'e maksimum CPU hızı azalttı (Kök gerekli). Ben 1826 MHz ve 996 MHz arasında herhangi bir fark görmedim. Tablet hala çok hızlı. Garip Çin uygulamalarında bir çoğunda "virtual_key_server" Örneğin vardı bu ne ??? Eğer şüpheleniyorsanız kaldırın.

• ben alıyorum
    hatta bir arkadaşımda özendi oda alıyor
    bu fiyata böyle fırsat zor çıkar

hem android hem windows olması en cazbedici tarafı benim acımdan .exe dosyalarını windowsta
    gereken diğer uygulamalar oyun belki harita androidde kullanıcam
    ama sanırım windows performansı daha iyi olacak gibi duruyor

tek sıkıntı şu anda mevcut stoklar bitti sanırım
    yeni stok 9 nisanda gelcekmiş
    alıştık beklemeye

birde sorum olacak bilenlere
    Hızlı kargo seçenekleri 24 dolar falan
    mesela 4-5 kişi birleşsek kargo ücreti kişi başı epey azalıyor. Olabilitesi varmı yoksa gümrük sıkıntısı nedeniyle mantıksız bir fikir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksoft

ben alıyorum
    hatta bir arkadaşımda özendi oda alıyor
    bu fiyata böyle fırsat zor çıkar

hem android hem windows olması en cazbedici tarafı benim acımdan .exe dosyalarını windowsta
    gereken diğer uygulamalar oyun belki harita androidde kullanıcam
    ama sanırım windows performansı daha iyi olacak gibi duruyor

tek sıkıntı şu anda mevcut stoklar bitti sanırım
    yeni stok 9 nisanda gelcekmiş
    alıştık beklemeye

birde sorum olacak bilenlere
    Hızlı kargo seçenekleri 24 dolar falan
    mesela 4-5 kişi birleşsek kargo ücreti kişi başı epey azalıyor. Olabilitesi varmı yoksa gümrük sıkıntısı nedeniyle mantıksız bir fikir mi

Gümrükten geçmez, 4-5tableti ayni kargoyla getirtmeyin

• bunlar android telefonlar gibi değil mi? ekstra hdmi'a çıkışına gerek var mı. sarj ettiğimiz yerden hdmi çeviri takınca çalışmıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: snomask

bunlar android telefonlar gibi değil mi? ekstra hdmi'a çıkışına gerek var mı. sarj ettiğimiz yerden hdmi çeviri takınca çalışmıyor mu?

Android telefonlarda bile nadir ust modellerinde bahsettiginiz usb girisinden mhl ozelligi var. Bu cihazda ise resimlerinde de goruldugu uzere usb cikisi haricinde micro hdmi portu var bu yuzden sorun yok.

• bazı OTG kablolar gördüm 3 usb +1 sarj portu veriyor ondan alıp takıcam sıkıntı cıkmaz herhalde
  • quote:

Dear Sir or Madam,
    Can you write price 80$ on my order because of my country rules.?
    Regards

Ben ödemeyi yaptım.Bu mesajı nereden yazacağız siteye ? Link verebilir misiniz.
  • http://www.banggood.com/Contact-Us_hi111
    bölümüne yazabilirsiniz.

bu arada aynı işlemciyi kullanan casper marka benzer bi tablet fiyatı 450-500 TL arasında
    örnek link :http://www.hepsiburada.com/liste/casper-via-t10-intel-atom-z3735f-16gb-101-siyah-ips-tablet/productDetails.aspx?productId=bd802445&categoryId=3008012

Ekleme : Microsoft belirli boyut altındaki tabletlere Windowsu ücretsiz dağıtıyor diye bi haber okumuştum. 9 inch altı değerdeki sanırım rakamdan tam emin değilim
    ama bu fiyatlara tablet satılabilmesinin en büyük nedeni budur.
  • aksoft kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.İnşallah sorunsuz gelir ürünlerimiz.
  • Aslında en zor kısmı şimdi başladı
    ürünü beklemek
    şu shipping ücretleri 25-30 dolar olmasda farkı verip 1 haftada gelse

yada bizim saçma gümrük kurallarımız değişse bi kaç kişi birleşim tek kargo ücretiyle alabilsek

Bu arada 50 dk sonra bitiyor indirim
  • quote:

http://www.banggood.com/Contact-Us_hi111
    bölümüne yazabilirsiniz.

bu arada aynı işlemciyi kullanan casper marka benzer bi tablet fiyatı 450-500 TL arasında
    örnek link :http://www.hepsiburada.com/liste/casper-via-t10-intel-atom-z3735f-16gb-101-siyah-ips-tablet/productDetails.aspx?productId=bd802445&categoryId=3008012

Ekleme : Microsoft belirli boyut altındaki tabletlere Windowsu ücretsiz dağıtıyor diye bi haber okumuştum. 9 inch altı değerdeki sanırım rakamdan tam emin değilim
    ama bu fiyatlara tablet satılabilmesinin en büyük nedeni budur.

İntelde microsoftta bedava veriyor veya yakın veriyor intel SOC sistemini 8 dolaramı ne veriyor diye duymuştum müthiş bi fiyat bence ,yalnız bu çin tabletlerinin ortak sorunu cihazın uyku durumunda pili açık gibi yemesi bu hepsinde var markalılardada bazen olabiliyor ama telafi ediyorlar.

• FerreT kullanıcısına yanıt
    banka ekstrenden veya satın aldığın internet sitesinden açıp gösteriyorsun fiyatını..75euro nun altındaysa vergi ödemiyorsun..üstündeyse %20 vergi ödeyip teslim alıyorsun..
  • ürün indirimdeyken eşe dosta herkese sordum almak isteyen var mı diye
    1 arkadaş hariç hiç biri istemedi
    şimdi kampanya bitti herkes banada al diyor :D

yeniden indirim olursa yada muadil ürün benzer fiyata olursa bu mesaja cevap yazın arkadaşlar ;)
  • ürün 88 dolardı 5-10 dolar farklı satan varsa
    bende alıcam link alabilr miyiz ?
  • Krdsm onu ben değil @hakkan arkadaşımız iddaa ediyordu buyursun gelsin linki versin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.