Şimdi Ara

dual axe lvli 66

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • cok guzel bır vıdeo dual axe olmak ısteyen varsa bu vıdeodan karar verebılır

• oyunda fazla dual axe char yok skilleride güzel halbuki
  • belkide dual axe sonradan anlasılan charlardan olucaktır fakat 2h daha ii bnce
  • millet artık oyuna giremiyorki duel axe açıp kassın

gaymax
  • Üst Rehberimde Dual Axe Adlı Konuda Su Var O Cok Dikkatimi Cekiyor

Eğer Siz Dual Axe yi Sevmezseniz O Sizi Hic Sevmez
  • dual axe hem hızlı hemde güzel vuruyor bence warrior arasında en iyi olanı 2h 1h ortası str olmasıda daha bir güzellik katıyo..
  • cok güçsüz bence ama seri vuruor üstelik manyak comboları var hele o döne döne vuran ona bitiom:D
  • Evet gerçekten çok seri skilleri var ve izlerken çok zevkli oluyor birde kullanırken nasıl olur bilemem ama hep aynı skilleride kullanmak sıkıcı olmaz mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: __EFENDİ__

Evet gerçekten çok seri skilleri var ve izlerken çok zevkli oluyor birde kullanırken nasıl olur bilemem ama hep aynı skilleride kullanmak sıkıcı olmaz mı?

tamam dıelım nukecı char actın her vurusunda baska skillimi vurcan:D
    mesela roque xbow 80de bıle 7-8 ssklı var hep aynısı vuruo oda
  • quote:

Orjinalden alıntı: K-orn

millet artık oyuna giremiyorki duel axe açıp kassın

gaymax

oynamazsın olur biter.memnun diilsen başkalarını aşşagılamak zorunda diilsin sana ii hizmet mi vermio?free game olmasına ragmen pre alcaksın mı dio?ya gayret edicek almama konusunda yada oynamicaksın.

• ne güzeli abi harikaymış oysa

bilseydiim
  • Warrior zaten yavas kasan uyuz bi char bide axe ile 2 saat dönene kadar ohooo
  • Bundan yaklaşık 1 yıl önce yanlış hatırlamıyorsam ksroya girmiştim @Flara Felanda oynuyordu.
    İlk Charım Axeydi Ve 3 tane cahrım olmasa şuanda kasıcağım charda axedir.
    Sizi bilmem ama axenin benim için ayrı bir yeri var.
  • pvp de Axemanın bana stun çakıp 30 saniye içinde yeri öptürmesine bayılıyorum elimde olsa axe kasacam neredeyse daggerdan daha hızlı.
  • dual axe güzel ama acıpta kasan yokki böyle nadir cıkıyo
  • çalan şarkının ismini bilen varmı
  • benımde axem var suan lvli 30 bır ara pazarda gezerken axe 32 lvl +5 sos gormustum adam 10m satıyordu parayı bankadan aldım pazarın oldugu yere gıderken dc yedım halen adamı bulmaya calısıyom bu kadar ucuz axe buldugum ıcın elımden kacırdım
  • execiler alınmasın ama bence axe en berbat eurocahar zaten pot süreniz kısıtlı yani işinizi hızlıca bitirmeniz lazın axe ise az az ama seri vuruo seriliği çok güzel bi avantaj olurdu ama eğer pot süresi olmasaydı siz 16 sn de pot basana kadar istediğiniz kadar dönün millet sizi 2 geçirir yere yapıştırır
  • 2h dururken bu pek cekici gelmiyor millete..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.