Şimdi Ara

Dua edipte duası kabul olan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben dua ettim, istediğim oldu diyen varmı ?

Ben dua ediyorum sanki kendi kendime konuşuyormuşum gibi

Duanın bir işe yaradığını gören, duyan varmı ?

• olacaksa oluyor işte. hergün bugatti için dua et ömür boyu etsende kabul olmaz. ha millet seat ibiza için dua ediyor o kabul olur tabi
  • Benim bir kaç kez dualarım kabul oldu Allah'ın üzerine yemin ederim ki inşallah dua eden herkesin duaları kabul olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebiqboss -- 25 Ekim 2019; 16:9:23 >
  • Evet.

Neden sordun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendiİsteğiyleAyrıldı -- 25 Ekim 2019; 16:16:16 >
  • Maneviyat önemli bir şey. İnanırsın inanmazsın oda kişiye kalmış bir şey. Evliydim. Ve işe giderken her gün sabah yolda yürürken dua ettim. Çok bir şeyde değil ha. Öyle sureler dualar okumadım. Allah'ım sen hayırlısını ver, nasip et dedim. 2 şey için. 2 side oldu. Şükür derim hep. Allah'a bin şükür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne_demek -- 25 Ekim 2019; 17:13:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne_demek

Maneviyat önemli bir şey. İnanırsın inanmazsın oda kişiye kalmış bir şey. Evliydim. Ve işe giderken her gün sabah yolda yürürken dua ettim. Çok bir şeyde değil ha. Öyle sureler dualar okumadım. Allah'ım sen hayırlısını ver, nasip et dedim. 2 şey için. 2 side oldu. Şükür derim hep. Allah'a bin şükür.
    Nedir o 2 şey? Özel değilse tabi, merakımdan soruyorum.
  • Afrikada açlıktan ölmek üzere olan bir çocuğun duasının ve isteklerinin kabul olması dileği ile.
  • ben geçen gün "duam kabul olmasın" diye dua ettim. olmadı.
  • ufak tefek arada proclarsa tutuyor ama yuksek istekler daha hic gerceklesmedi :d
  • Küçük,sadece o günü etkileyen dualarımın çoğu tutuyor nerdeyse.Ama hayatımın genelini etkileyecek dualar hemen kabul olmasa da yavaş yavaş oluyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrorVerenHesapMakinası -- 25 Ekim 2019; 17:51:9 >
  • Dua lipa dinliyorum ben sayılır mı
  • Aynen neden imamlar milyoner olmuyor?
  • Bir kaç kez kabul oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

Afrikada açlıktan ölmek üzere olan bir çocuğun duasının ve isteklerinin kabul olması dileği ile.
    amin İnşallah.
  • hapocod kullanıcısına yanıt
    Bu mesajda ki inceyi bir ben anlamışım sanırım. :( Tanrı (!) için Milyonerin ferrari almak için ettiği dua afrikalı aç çocuğun duasından daha üstün galiba !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F7CE7F94C -- 25 Ekim 2019; 18:25:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.