Şimdi Ara

dsmartla yollarımız ayrıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu gün dsmartta son günüm gerek reel hatatta gerekinternette insanlara yol göstermem yardımcı olmam ve bir adaletsizlik sahtekarlık durumunda ne yapması gerektiğini söylemem sirketimiz tarafından uygunsuz davranıs olarak belirlemmis ve bir donanım haber uyesine mahkemede gerekli olucak bilgileri verdim ve burda sisremden kimin girdiğini bulup hakkımda tutanak tutuldu ve iş sözleşmesi fesh edildi. Bundan sonra sistemim artik kapali olcagi için yardımcı olamicagim için çok Üzgünüm. Esen kalın.
    D-smart zincir magazalar Karşıyaka direktörü
    Deniz SEVGİLİ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Denish35

Arkadaslar bu gün dsmartta son günüm gerek reel hatatta gerekinternette insanlara yol göstermem yardımcı olmam ve bir adaletsizlik sahtekarlık durumunda ne yapması gerektiğini söylemem sirketimiz tarafından uygunsuz davranıs olarak belirlemmis ve bir donanım haber uyesine mahkemede gerekli olucak bilgileri verdim ve burda sisremden kimin girdiğini bulup hakkımda tutanak tutuldu ve iş sözleşmesi fesh edildi. Bundan sonra sistemim artik kapali olcagi için yardımcı olamicagim için çok Üzgünüm. Esen kalın.
    Deniz SEVGİLİ

Hocam daha 2 dkka önce pm ile soru sormuştum vay anasını..Ama belliydi hocma bu tarz firmalar asla böyle şeyler istemezler..Ama umarım daha iyi imkanlara daha iyi yerlere gelirsiniz..Yanlış anlama eski ekmek teknen sonuçta hocam ama müşteriye devamlı kalleşlik yapan çalışanınıda yapar..Eğer ds-mart hakkında daha az bilgin olsaydı burda bizimle sıkınıtları gidermemize yardımcı olmasaydın dhaa iyi yerlere gelirdin..Öyle yerlerde çok bilmek iyi dğeil sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin* -- 30 Kasım 2013; 15:03:30 >

• Kendi iş ortağının gözünün yaşına bakmayan firma,
    bizim için kim bilir neler düşünüyordur?

İnşallah ticari olarak sıkıntı çekmezsiniz hocam.
    Ticaret ahlakına uygun davrandığınız için oldu bunlar herhalde.

Ki siz bana özelden bile ne kadarlık teklife evet diyeceğimi söylemediniz.
    Üstü kapalı konuştunuz.
    Benim de bugün aboneliğimin son günü. Belki ben de "sizinle değilim" derim onlara.

Ticaret hayatınızda başarılar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denish35

Arkadaslar bu gün dsmartta son günüm gerek reel hatatta gerekinternette insanlara yol göstermem yardımcı olmam ve bir adaletsizlik sahtekarlık durumunda ne yapması gerektiğini söylemem sirketimiz tarafından uygunsuz davranıs olarak belirlemmis ve bir donanım haber uyesine mahkemede gerekli olucak bilgileri verdim ve burda sisremden kimin girdiğini bulup hakkımda tutanak tutuldu ve iş sözleşmesi fesh edildi. Bundan sonra sistemim artik kapali olcagi için yardımcı olamicagim için çok Üzgünüm. Esen kalın.
    Deniz SEVGİLİ

Takma kafana !...

İnsanların güvenini kaybetmek, daha büyük bir kayıptır.

Hayatta her zaman doğru bildiğin yoldan ayrılma !

Bende zamanında Digitürk ile mahkemelik olmuştum. Yani digitürk beni mahkemeye vermişti.

İşi bırakmış olan ve sizin gibi iyi niyetli bir firma sahibi son celsede gelip lehime şahitlik yapınca, digitürk davayı kaybetti. Dava çıkışı digitürk'ün avukatı bana, "herkes sizin gibi hakkını arasaydı, biz insanları mahkeme vermeye korkardık" demişti.

Kısaca anlatmaya çalıştığım şey; kaderinizde gelecekte mahkemelik olup, yaptırıma uğrama gibi bir sıkıntı olabilirdi... "Allah sevdiği kullarını korumak için, tedbirini erkenden alırımış" diye bir inancın olduğunu belirtmek isterim.

Saygılar, sevgiler.

• geçmiş olsun kardeşim çok üzüldüm senin sayende pakete uyelikler yapmaya sıcak bakıyorrdum ama artık bakmıyorum

sen bazı insanlar gibi kibirli değilsin mesajda atılsa yardımcı oluyorsun özelden. seni tebrik ediyorum insan gibi insansın en azından
    insanı insan yerine koyup özel mesaja cevap vermen bile çok yüce bir davranış Allah yolunu açık etsin hayatında başarılar dilerim.

sen gibiler bu devirde çok azaldı rabbim yardımcın olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 1 Aralık 2013; 6:36:55 >
  • D'smart 'tan birileri bu başlığı okuyordur muhtemelen.
    Dün son gündü geçen hafta aramışlardı mega pakete 25 lirayı kabul etmemiş, 2-3 gün düşüneyim demiştim.

Bu sabah yayın kesildi. Ben de şifreli kanalları, HD'leri sildim, kartı çıkardım.

Yanındayız Deniz Bey.
  • Burda yani Uydu Teknolojleri bölümünde az kişiyiz aslında topluca mailler telefonlar uğraşsak görevini alabilirsin yeniden.Kimse arkasında sivil gücü olan birine dokunmak istemez.Gelmezmiş elimizden bişey acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mllm

D'smart 'tan birileri bu başlığı okuyordur muhtemelen.
    Dün son gündü geçen hafta aramışlardı mega pakete 25 lirayı kabul etmemiş, 2-3 gün düşüneyim demiştim.

Bu sabah yayın kesildi. Ben de şifreli kanalları, HD'leri sildim, kartı çıkardım.

Yanındayız Deniz Bey.

bence forumdan fesat biri şikayet etti bu doğruysa günaha girdiğini farkında mı acaba
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum buradan biri şikayet etsin.

Ancak, firmaların forumları takip ettiğini biliyorum.
    Sıcak fırsatlarda N11'le ilgili başlıklarda bununla ilgili konuşulmuştu.

Bir de Ajanspres, medya takip merkezi gibi firmalar forumlara da bakıyorlar.
    Firmaların sözde çıkarlarını korumak için hemen yetiştiriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mllm -- 1 Aralık 2013; 18:32:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mllm

Sanmıyorum buradan biri şikayet etsin.

Ancak, firmaların forumları takip ettiğini biliyorum.
    Sıcak fırsatlarda N11'le ilgili başlıklarda bununla ilgili konuşulmuştu.

Bir de Ajanspres, medya takip merkezi gibi firmalar forumlara da bakıyorlar.
    Firmaların sözde çıkarlarını korumak için hemen yetiştiriyorlar.

ozaman bunuda okusunlar adam gibi dürüstçe hizmet verin. burada d smart müşterilerine yardımcı olmaya çalışan d smart görevlisine çamur atacaklarına kendilerini düzeltsinler. servislerinizi eğitin bilgi sıfır adamlarda artı müşteri hizmetleri evlere şenlik. adam gibi çalışanın işine son vereceğine adam gibi çalışan tutsunlar bünyelerinde

• Ş...siz bunlar. Digisi superonline ı hepsi aynı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Ş...siz bunlar. Digisi superonline ı hepsi aynı.

+1
  • arkadaşlar biliyorum biraz üzücü bir durum ama merkezden ayrılmam demek aranızdan ayrılmam demek değildir kesinlikle. Ben işimi severek yapan ve dürüst pazarlama ve satış prensibi ile yürüyen bir insandım. Daha önce aveada da digitürkte de türktelekomda da bu prensiple yürüdüm.Ama pek taktir edilmedik ne yalan söleyim.Üstlerin beklentisi hep şu yada bayilerin satış satış satış başka bildikleri birşey yok. Net fiyat vermek yok vergileri çıkar kurulum bedellerini aktivasyon bedellerini çıkar müşteriye sadece paket fiyatını ver durum böyle olunca müşteri 20TL fatura beklerken geliyo 40TL. Müşteri madur durumda bize ne biz satışımızı yaptık müşteri hizmetleri uğraşsın bu mantık çok fazla firmada var d-smart müşteri hizmetlerinde de aynı bir tek bayii kanalında yok neden yok çünkü dükkanı belli yarın öbür gün sorun yaşıcak.Ama yapan bayiiler yok mu çok.Ama ben yolumdan dönmücem kesinlikle.Bu gün bir bayii le iş görüşmesine gidicem eğer imkanları tatmin eder ise bu başlıklar altından tekrar devam.

@mito1172
    sen iyi bir dostsun bunun farkındayım.İyi dileklerin içinde ayrıca teşekkür ederim forumda bazı kendini bilmez kişilerin tavırlarında arkamda durdun ve benim orda ne amaçlarla bulunduğumu o kişilere anlatmaya çalıştın.Analayan anladı anlamayan zaten odun. Pireye kızıp yorgan yakılmaz.Benimde fevri davranışlarım oldu malum işten çıkıyorum 1e 2ye kadar burada birilerine yardımcı olmaya çalıştım bende insanım benimde sinirlerim geriliyor arada bu konuda hakkınızı helal edin eğer var ise benimde hakkım benden yana hepinize helal olsun.

• Denish35 kullanıcısına yanıt
    rica ederim arkadaşım ben herzaman doğrunun dürüstün işini adam gibi yapanın yanındayım sende bu doğru insanlardan birisin ama bu zamanda doğrular bazen üzülüyor maalesef. sen doğru yolda devam et bir gün hakkını alırsın mutlaka en iyi yerlere gelmen dileğiyle kendine iyi bak görüşürüz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.