Şimdi Ara

Dsmart mı? Bir daha Evden İçeri Giremez

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 Yıldır Dsmart Üyesiyim, Abone olurken Her ay Cihaz Kullanım bedeli adı altında bir para ödeyeceğim hakkında uyarılmamıştım, ilk ay fatura gelince farkettim, bugüne kadar yaklaşık 500 TL Çin malı uyduruk bir cihaza para ödedim. Bu yılın 11. Ayında Taahhüt' üm bitiyordu bunların sağı solu belli olmaz daha önce başıma geldiği için biliyorum, 1 Ay öncesinden 10.Ayda fax çektim. Yazdığım dilekçede "1 ay sonra şu tarihte taahhüt' üm bitiyor, taahhüt bitince aboneliğimi yenilemeyin ben ayrılmak istiyorum" gibisinden birşeyler yazarak fax' ımı çektim. Eve geldiğimde yayınım kapatılmıştı. Evde başka bir platform daha kullandığım için Dsmartı kutusuna kaldırıp tarafıma dönülmesini bekledim. Arayan soran olmadı, dün bir fatura göndermişler 150 TL+ vergiler vs. Cihazı 1 hafta içinde teslim etmediğim için. Müşteri hizmetlerini aradım tarafınıza 3 kere SMS attık dediler, bana SMS gelmedi gelse gider teslim ederdim dedim, yapacak birşey yok biz gönderdik dediler. Bugüne kadar ödediğim 500 TL havadan Cihaz Kira bedeli yetmezmiş gibi üstüne 161 TL daha istiyorlar. Aman diyim uzak durun bunlardan.

• O kadar şey yapmanıza rağmen birde utanmadan üste çıkmaya ve sizden ücret talep ediyorlar. Yazık valla.
  • BTK ya şikayet et sitesinden 1 gün içinde köpek oluyorlar.
  • bengene43 B kullanıcısına yanıt
    Bir deniyim BTK da şansımı, Bayi evime yürüme mesafesi mesaj gelse neden gidip teslim etmeyeyim cihazı, sonuçta abonelik olmayınca hiç bir işe yaramayan bir kutu, 3 kere mesaj atılmış güya tarafıma işleri güçleri yalan dolan.
  • Bu kadar paralar verilirmi hocam naptiniz bu kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bladecarter kullanıcısına yanıt
    08/2013 yılından beri aboneyim hocam, hiç bir özelliği olmayan dandik bir uydu cihazı için "uydu cihazı kullanım bedeli" adı altında her ay 12 TL ücret yansıtıyorlar, 50 ay*12 TL =600 TL öde öde bitmedi üstüne işin yoksa 161 TL daha öde.
  • Son darbeyi vurmuslar wallaha gecmis olsun butun gun bosuna aramiyorlar milleti abone yapalim diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazık gerçekten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BTK şikayet edince faturamı iptal ettiler hocam, teşekkür ederim hatırlattığınız için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.