Şimdi Ara

Dsmart Filmbox

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Son birkaç gündür Dsmart 10. kanalda film box adında bir kanal çıkıyor. Yabancı ama Türkçe altyazılı filmler var. Kalitesi ve içeriği hakkında bilgim yok. Çok takip de edemedim. Sizce nasıl bir kanal? Dsmartın diğer sinema kanallarında tekrarlar çoğaldı. Bu kanal kalitesi ve içeriği açısından nasıldır bilen var mı?

• Selam dostum. Ben bir süredir takip ediyorum yayynlaryny. Oldukça farkly içerikleri var. Film kanallary gittikçe iyile?iyor. Ba?ymsyz filmlerin yany syra bildi?imiz güzel filmlere de denk geldim. Ylerde çok daha iyi olacaktyr diye dü?ünüyorum. D-smart üzerinden di?er izledi?im kanallary Docubox, Fightbox, Fastnfun Box. Özellikle dövü? kanalyny çok be?endim. Arada Avrupa ile ayny anda canly yayyn da yapyyorlar. Bence böyle bir kanal gerekliydi. Fastnfun da ekstrem sporlar falan var. Bence öyle bir kanalyn olmasy da hiç fena de?il arada can sykyntysyndan bakyyor insan vakit geçiriyor. Bana göre 4 tane yeni HD kanal olmasy her?eyden iyidir
  • Hocam dandik ve bilinmeyen filmler var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam dandik ve bilinmeyen filmler var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence farklı filmlerin olması da önemli sürekli aynı şeyleri izlemek istemem ben. Ben kullanıyorum ve mutluyum. Ayrıca bilinen filmlerde oluyor belki siz denk gelmemişsinizdir. Ben tavsiye ediyorum
  • İyiler ya durmadan aynı konuyu izlemiyoruz en azından, tek tabanca kahramanları veriyor otekı kanallar durmadan. Tamam bunlar da dünyanın en iyi kanalı degil ama keyifle izlettiriyorlar işte
  • sürekli aynı filmleri izlemekten sıkılanlar için çok güzel bi kanal tavsiye ederim üye olursanız east of everything diye bi dizi var mutlaka izleyin bağımlısı olucaksınız
  • DOCTOR BLAKE MYSTERIES bin basar bütün dizilere üyelik için fiyatta bence çok uygun o parayı nelere vermiyoruz ki
  • 10. kanal olan filmboxı kaldırmışlar. Tutmadı da ondan mı kaldırdılar acaba
  • 19. Kanala alınmış durumda, belki 10. numaraya farklı bir kanal gelecektir. Fena kanal değil, arada sırada denk geliyorum güzel filmler oluyor
  • Teşekkür ederim. Dikkat etmemiştim. Kaldırıldı sandım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.