Şimdi Ara

DSG şanzıman onarımı Ankara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Ankara'da Şaşmaz oto sanayisinde hizmet vermekteyiz. ASM Teknik olarak Doğuş Oto 15 seneye yakın Master Teknisyen olarak çalışıp kendi iş yerimiz de hizmet vermekteyiz. Volkswagen, Audi, Porsche, Skoda ve Seat araçlara, bakım, onarım, elektrik, DSG şanzıman onarımı, Diagnostik arıza arması, şanzıman yağı değişmi, partikül filtresi ve egr arızası, turbo onarımı ve değişimi, akü, orjinal yedek parça değişimleri garantili bir şekilde işlem yapmaktayız. Orjinal test cihazı ODİS ve Vas test cihazı kullanmaktayız. Özellikle Castrol grubu ürünleri orjinal ve faturalıdır. Triger kayışı ve DSG şanzıman onarımları, mekatronik onarım ve değişimi, beyin (kart) değişimi, geliştirilmiş basınç tüpü temin edip, özellikle garantili olması ayrıca çok önemlidir. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.
    Ali usta: 05074281078
    Web adresi: asmteknik.com
    Instagram: asmteknik
    Adres: Bahçekapı mahallesi 2544. sokak no:10 Şaşmaz/Ankarahttps://asmteknik.com DSG şanzıman onarımı Ankara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aliptk -- 13 Mart 2022; 13:45:38 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• merhaba,

dsg geliştirilmiş tüp montajı yapıyormusunuz

• sefa aygün S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, evet sefa bey geliştirilmiş basınç tüpü montajı yapmaktayız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • vitesi p konumunda aracı terk edin

uyarısını ne kadara yapıyorsunuz?

• Selamlar, buradaki yazıya istinaden ASM TEKNİK Ali usta ile irtibata geçtim yetkili servis artık çok pahalı olduğundan Ankara'da güvenilir VW ve Audi aracımız için tecrübeli usta yeri arıyordum, aracımın bakım ve balata değişimi gibi işlemleri vardı, telefondan bilgi aldığımda bakım ile alakalı ve kullanılacak parçaların marka ve fiyatlarını verdiler, Man filtre ile yaptırmak istedim en kaliteli ürün olduğu için, motor yağı ile alakalı kafamda soru işareti vardı Ali usta Castrol motor yağı kullanıyoruz ve ürünlerimiz hepsi faturalı ve Castrol'den şifreleme sisteminden yağ bidonun teyitini alabiliriz diyince bakım yaptırmak için gittim, aracı ilk aldığımız da sıfır iken motor arızası olmuştu sıfır araç olduğu için servis ile sıkıntı yaşamıştık ama oradan hatırladım Ali usta Ankara yetkili servisin Master teknisyeniydi ve kendisi bu konuda çok tecrübeli ve problem çözmede kendisi çok iyiydi, yetkili servisin de müdürleri bu konuda söylemişlerdi kendisini görünce kendi servisimi buldum dedim :) Ali usta da beni hatırladı kendileri servisten ayrılıp dükkan açmışlar, çalışanlar ve Ali usta çok ilgilendi yaptığı tüm işlemleri ve parça kalitesini anlatıp da taktı, kendileri yaptıkları işlemlere de garanti verdiklerini söyledi sizlerede tavsiye ederim zaten genellikle müşterileri servisten tandıkları oluyor, kendilerine söyedim yorum yapıcağımı teşekkür ederim. Ali usta: 0507 428 10 78

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.