Şimdi Ara

DSG ŞANZIMAN GARANTİ SÜRESİ DEĞİŞİYOR?????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
86
Cevap
0
Favori
9.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dsg sanzımanda ıyı nıyet garantisin olan 7 yıl artık kalkıyormus bilginiz olsun
    [simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/601696/b626a1f8-a4fb-4ac9-be47-1df54ad69f39.jpeg[/simage

• Burası birazdan karışır
  • Kesin olarak netleşen bu bilgiyi sizlere paylaşıyorum önceden iyi niyet garantisi altında 7 yıl boyunca DSG Şanzıman sorunları servis tarafından aracın bakımları tam olduğu sürece karşılanıyordu yeni alınan bir karar doğrultusunda DSG Şanzıman garantisi de artık aracın kendi garantisi ile birlikte 2 yıl sonra bitecek 3 yasındaki araçlara %70 parça desteği sağlanacak 3 yaşın üstündeki araçlara parça ve işçilik desteği sağlanmayacak yani 3 yılını doldurmuş bir VAG grubu otomatik vites aracın işlemi bundan sonra serviste tamamen ücretli olarak yapılacak servise giden kişilere bu bilgiler veriliyor
  • Tok kapıcılara hayırlı olsun.
    Hayatımda duyduğum en saçma salak cümle olan "İyi niyet garantisi" ni duymayacağım için sevindim.
  • Onu da alan düşünsün artık
  • canıma değsin . O kadar dil döktük almayın şu markayı diye. Size böyle postayı koyar işte!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 2 Mayıs 2019; 20:43:45 >
  • Garantisi bittikten sonra serviste bakımını yaptırmaya devam edenler icin kötü haber. Enayi yerine koyuldular.
  • ben hep japon aracı kullandığım için beni ilgilendirmeyendir
  • Hemen mısır patlatıyorum, koltuğuma kurulup heyecanla konuyu takip ediyorum...
  • Şanzımanı sorunlu, motoru manipülasyonlu soranlara üstün alman mühendisliği

20 senelik motoru adam etmek için rakiplerinin çoktan yaptığı harcamaları ve ar-geyi yapmaya başlayıp maliyetleri onlara yaklaşınca iyi niyet falan kalmadı herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 2 Mayıs 2019; 21:45:56 >
  • Hep dsg düşmanlarının uydurması bu kıskanmayın yavv
  • 2 yıl garanti zaten saçmalıktı, üstüne anca tüy ekmiş olurlar. 2 yıl garanti nedir kardeşim, otomobil mi bu çay makinesi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armin van Buuren* -- 2 Mayıs 2019; 22:5:29 >
  • Kore markaları araçlarına 7 yıl garanti verirken üstün Alman teknolojisinin sadece 2 yıl garantili olması dramdır.
  • Millet enayi bizi niye geriyor ki bu durum bu kadar. Alsın sorunlu şanzımanı patlarsa elinde burda ağlasın. Bize ne?
  • İlk mesajdaki resmi göremiyorum ne diyor tam olarak?
  • Das auto
  • Bu arada başlıktaki foto

DSG ŞANZIMAN GARANTİ SÜRESİ DEĞİŞİYOR?????
  • 3litre yakan tsi konularına üşüşen şakşakçıları, satış temsilcilerini böyle konularda da görebilsek iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allizzwell27

Das auto
    Das ist kaputt.
  • İyi niyet garantisi nedir yahu.
    Ben şunu anlıyorum. “ Sana bu şanzımanı iteledik , bak gör işte genede onarıyoruz.” demektir.
    Kardeşim iyi niyet falan geç , bana arıza açmayan şanzıman yap. Ne sen iyi ol , ne ben kötü olayım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.