Şimdi Ara

drone tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 20 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • disaccarry (4 mesaj) Quasha1453 (3 mesaj) MetaLisT_ (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    277 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

merhaba ben drone almak istiyorum hobi amaçlı bana 1000 tlye ulaşmayan dorune tavsiye edebilir misiniz ben aden e 58 pro düşündüm (1250 tl) ama sizce ne almalıyım yardımcı olur musunuz.

kamera önemli ve akıllı eve dönüş özelliği istiyorum

|
    |
    Adende o tür özellikler yok sanırım. Ben oyuncak kullanıyorum e58 oyuncak diyorum çünkü gerçekten oyuncak drone ile alakası yok rüzgarda uçup gidiyor tutamıyorsun. E58 pro inceleme videosu gördüm kamerada gimbal olmadığından sallanıp titreyip duruyor. Gimbal önemli bir teknoloji ve bence Dji bu konuda rakipsiz. Ayrıca aden deyince de Hubsan geliyor aklıma 3 ay önce gönderdiğim arızalı bataryayı hala göndermediler ve ben hiç bir türlü ulaşamıyorum. Nasıl bir firma anlamadım
  • Yüzbaşı
    277 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

hocam dji mini düşündüm rakipsizler cidden ama 3300 tl çok pahalı geliyor

|
    |
    Quasha1453 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

evet hocam aden e 58 oyuncakmış gerçekten biraz yükseldim rüzgara kapılıp gitti. gidiş o gidiş geri bulamadım

|
    |

Ben bu durumun farkındayım ama sağolsun youtuberlar öyle bir ballandıra ballandıra anlatıyorlar ki milletin parası çöp oluyor. Neymiş giriş için en iyisi bu dronemuş. 720 p hd görüntü varmış yalan iğrenç bir görüntüsü var. Ben de naptım evde çocuklara oyuncak yaptım evde uçuruyorlar dışarıda uçması için de resmen hiç rüzgarsız bir hava olması lazım
    |
    |
    disaccarry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    277 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

evet hocam ben de o youtuberlere kandım aldım para çöpe gitti. Sizin öneriniz var mı drone için hobi amaçlı orta rüzgarlı yerler için?

|
    |
    İnan bende araştırıyorum ama şunu çok iyi anladım. Dandik mala hele aden serilerine asla para kaptırmamak lazım, 4k diye drone satıyorlar gimbal yok. Leş gibi titreye titreye görüntü geliyor. Bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama ne olursa olsun ben de alırsam sadece 4 modelde karar kıldım.

Dji mavic mini 2

Xiaomi se x8 2020

Bu ikisi hemen hemen aynı fiyat ama xiaomi daha çok öne çıkıyor fiyatlar mini 5300 diğeri de o civarlarında.

Daha az bütçeli dersen yine

Mavic mini combo

Xiaomi fimi A3

Bunlarda 2000,3000 bandında ama hepsi gimballi güzel dronelar. Daha ucuzları ne bileyim şusu busu var dediklerinde özellikle gimbal yok ya da ben bulamadım. Akıllı uçuş modlarıı da çok iyi almışken bunlardan şaşmamak gerek gerisi hikaye

Ayrıca batarya süresi çok önemli o yüzden dji sparkı eledim özellikler iyi ama uçuş ve menzil az.

İkinci el piyasasında da 5000 e kadar mavic air hatta pro bile bulunabiliyor
    |
    |

• Onbaşı
    34 Mesaj
    Suan icin f/p ürünü kesinlikle dji mavic 2. Biraz daha verebiliyorsaniz combo alın.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,219
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.