Şimdi Ara

Driveclub VR (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Driveclub VR (ANA KONU)

Geliştirici: Evolution Studios
    Yayıncı: Sony Interactive Entertainment
    Oyun motoru: Bilinmiyor
    Platform(lar): PlayStation 4
    Çıkış Tarihi: 13 Ekim 2016

Sanal gerçeklik için yeniden tasarlandı
    Hızı hissedin
    Direksiyon başına geçin: DRIVECLUB sonraki sezonun heyecan dolu yarışları için motorlarına hız kazandırıyor.

PlayStation 4'ün etkileyici grafik gücünü ve bağlantı özelliklerini PlayStation VR'nin sizi içine çeken benzersiz deneyimiyle bir araya getiren DRIVECLUB VR, dünyanın en güçlü üretim arabalarıyla dünyanın en etkileyici bölgelerine götürüyor.

Sizi istediğiniz zaman görülmeye değer yerlere götürecek "hız kontrolü" modu ve en iyi turunuzu yolcu koltuğundan tekrar izlemenizi sağlayacak "Sanal Yolcu" modunun da dahil olduğu yepyeni özelliklerle, Kanada'daki Fraser Vadisi'ni ya da Japonya'daki huzurlu Shōji Gölü'nü bambaşka bir deneyimle keşfedin.

Yeni şehir pistleri seçkisiyle toplam pist sayısı 114'e çıkıyor. 80 adet yüksek performanslı efsanevi arabadan birine atlayın, virajları alın, yarış çizgileri boyunca yolların tozunu attırın ve sanki erişip dokunabilecekmiş gibi hissedeceğiniz bitiş çizgisine ulaşmak için mücadele edin.

Kutu Tasarımı:

Driveclub VR (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 17 Ekim 2016; 9:12:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayri bir konuya hic gerek yoktu, Driveclub ana konusunda zaten Bike eklentisi konusuluyor, bu da ayni sekilde devam ederse konu butunlugu acisindan daha iyi olur.

Tum pistler, araclar ayni, yeni gelen bir pist var, sistem de ayni olunca oradaki bilgi birikiminden mahrum kalacak bu konudaki arkadaslar. Kilitlenmesi en sagliklisi olur.
  • Bu oyunu oynayan varmı aramızda?
  • Ayri bir konuya hic gerek yoktu, Driveclub ana konusunda zaten Bike eklentisi konusuluyor, bu da ayni sekilde devam ederse konu butunlugu acisindan daha iyi olur.

Tum pistler, araclar ayni, yeni gelen bir pist var, sistem de ayni olunca oradaki bilgi birikiminden mahrum kalacak bu konudaki arkadaslar. Kilitlenmesi en sagliklisi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 17 Ekim 2016; 9:01:31 >
  • O konu Bike ile yeterince karıştı, VR ayrı bir deneyim olduğu için VR kullanıcıları daha rahat bilgi alışverişi yapabilmeleri için ayrı konunun daha iyi olacağını düşünüyorum.
  • Merhaba,

Ayrı konu açılmasında bir zarar yok. Zira bu önemli bir durum oyun açısından. Herhangi bir DLC değil, oyunun VR ortamına taşınmış hali. Eğer herhangi bir DLC olsaydı zaten ayrı bir konu açılmazdı, önceki konudan devam edilirdi. Konu kalabilir.
  • PS4 ile grafiklerin PS3 ün bir tık altında olduğu söyleniyordu.Acaba PS4 Pro ile grafikler normal oyundaki PS4 seviyesine gelebilecek mi ?
  • Gameriot adli youtuberin bu oyunu oynadigi videoyu izledim. Rigs disinda en sevdigi VR oyununun bu oldugunu soylemisti. Normal Drivecluba kiyasla ayni yarislarda grafiklerdeki detaylari ciddi olcude azaltmislar ama.
  • Allah allah ps4 pro icin tv basligi acinca boyle yaklasilmiyor nedense sadeve bir oyunun vr i geldi diye ayri baslik acmaya boyle super yaklasim guzel olmus sayin admin. Artik adam kayirmayi birakmanizi tavsiye ederim bu baslik altinda tv yardimi alamadik sayenizde gidin bakin binlerce kopuk tv basligi var ps pro icin

• Oyun Türkçe arkadaşlar merak eden varsa bilgisi olsun. Ayrıca cihazın ilk Türkçe oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

Oyun Türkçe arkadaşlar merak eden varsa bilgisi olsun. Ayrıca cihazın ilk Türkçe oyunu.

Bende bunu merak ediyordum iyi oldu diğer oyunlar turkce mi acaba bilginiz varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Oyun Türkçe arkadaşlar merak eden varsa bilgisi olsun. Ayrıca cihazın ilk Türkçe oyunu.

Bende bunu merak ediyordum iyi oldu diğer oyunlar turkce mi acaba bilginiz varmı?

Playroom saymazsak, Thumper adından bir oyun var. Ama tam olarak VR oyunu sayılmaz çünkü standart Ps4 sistemiylede oynanabiliyor.

Bunların haricinde oyun henüz yok. Ancak Mustafa yiğit çalışmaların başladığını söylemişti. Umuyorumki 9 kasım tarihinde çıkış yapacak Robinson The Journey Türkçe oyunlar halkasının devamı olur. Şahsen oyunu sabırsızlıkla bekliyorum

• quote:

Playroom saymazsak, Thumper adından bir oyun var. Ama tam olarak VR oyunu sayılmaz çünkü standart Ps4 sistemiylede oynanabiliyor.

Bunların haricinde oyun henüz yok. Ancak Mustafa yiğit çalışmaların başladığını söylemişti. Umuyorumki 9 kasım tarihinde çıkış yapacak Robinson The Journey Türkçe oyunlar halkasının devamı olur. Şahsen oyunu sabırsızlıkla bekliyorum

Şahsen Robinson: The Journey bende merakla bekliyorum Crytek grafiksel anlamda cihazı fazlasıyla zorlayacağına inanıyorum, umarım dediğiniz gibi Türkçe olur.

• drive clup oyunum vr bedavaya gelmıor mu bana ?
  • PES_21_Murat kullanıcısına yanıt
    Hayır ayrı almanız gerekiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

drive clup oyunum vr bedavaya gelmıor mu bana ?

Ekim 2016'dan önnce Driveclub Season Pass aldıysan VR sürümü yarı fiyatına yani 60tlye geliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.