Şimdi Ara

DriveClub'ta Arabalar Ortalama 250.000 Poligona Sahip (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
1.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Source

Oyun ciktiktan kisa bir sure dedigin bir kac ay herhalde? :)<br> <br> Keske oyunla birlikte cikartabilselermis oyun bu haliyle yarim bir oyun gibi Forza Horizon 2, DriveClub'dan sonra duyurulmasina ragmen hem dinamik hava sartlari (yapay hava sartlari degil gercek ve kendi kendine olusan ve duruma gore degiskenlik gosteren hava sartlari) hem arac cesitliligi olarak bu oyundan ustun ve E3'de ki en iyi yaris oyunu secildi bakalik bu oyun neler yapacak.

Guldurmeyın arkadas bir bak Forza horızon 2 vıdeosuna hava eskı usul yapıstırma DrıveClub,ta oldugu gıbı 3d bulutlar, gökyuzu falan yok. Nasıl ınceleyıp baktıgınızı anlamıs degılım su gosterılen vıdeolara. Ayrıca sız anlamıyorsunzu galıba adamlar hava sartı derken harbıden olmayn bır sey yapıyorlar oyun ıcınde erıyen buz ve kar hangı yarıs oyununda böyle detaylar var. Hele bu etmenler yarısı da etkılıyorsa daha ne olsun. Drıve club ısıklandırması bazı sahnelerı nerdeyse gercek gıbı gösterıyor.

Bu ılerı de serı olabılecek bır oyun. Iyı bır oyun kısa surede yapılmıyor. Hele hele basarılı bır yarıs oyunu yapmak daha zor ıs. Forza ıse zaten varolan özellıklerıni gelıstırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: Source

Oyun ciktiktan kisa bir sure dedigin bir kac ay herhalde? :)

Keske oyunla birlikte cikartabilselermis oyun bu haliyle yarim bir oyun gibi Forza Horizon 2, DriveClub'dan sonra duyurulmasina ragmen hem dinamik hava sartlari (yapay hava sartlari degil gercek ve kendi kendine olusan ve duruma gore degiskenlik gosteren hava sartlari) hem arac cesitliligi olarak bu oyundan ustun ve E3'de ki en iyi yaris oyunu secildi bakalik bu oyun neler yapacak.

Evolution Studios'un geçmişini bilmezsen oyun hakkında böyle şüphede kalman normal.Tabi, pc oyuncusu olunca, ps2'de ki oyunlardan ne haberin olacak.Evolution Studios,'ın sıkı takipçisiyimdir.Yıllardır yaptığı oyunları büyük zevklen oynamışımdır.Sadece araba yarışları üzerine yoğunlaşmış bir firmadır.Yaptığı oyunlar 80 puan ortalamasının üzerindedir.Kötü bir oyunu yoktur.Nerde ne yapacaklarını iyi bilen kemik bir kadrosu olan firmadır.Eski ps oyuncuları evolution studios'ın ne kadar kaliteli oyunlar yaptığını bilir.
    http://www.evos.net/games/

Yarım oyun derken,araç sayısına göre deniyorsa, tam fail bir düşünce... Driveclub hakkında, tam net bir içerik bilinmiyor.Araç sayısı 50'nin üzerinde, 52 pist yapılmış ve 51 detayı biliyoruz.Ama oyunun kariyerinin nasıl olduğunu bilmiyoruz.Yağmur ve hava şartları oyun çıktıktan 1 ay sonra gelecekmiş.Ben oyunun iyi olacağını, evonun geçmişi ve izlediğim gameplay videolardan anlayabiliyorum.Araç fiziklerinin, horizon 2'den daha sim olduğunu net bir şekilde görebiliyorum.900 derece direksiyon açısı ile direksiyonu olanlara büyük zevkler yaşatacağını tahmin edebiliyorum.Zeytin tarlalarında lambo sürmek fikri beni cezbetmiyor.Çok arcade kaçıyor bu özellik.Oynaış olarak daha ciddi yarış oyunları tercihimdir.
    Neyse yarım oyun deyişi forza 5'e daha çok yakışıyor.Nurnburgring pistinin 6 ay sonra geldiği, oyun 60 dolar + 50 dolar DA araç paketine verdiğimiz toplam 110 dolara mal olan bir oyun yarım oyun sözünü sonuna kadar hak ediyor.Ama ne hikmetse forza 5 için yarım oyun diyemiyorsun.Geçmişini bilmediğin bir firmanın oyununa, daha görmeden yarım oyun diyebiliyorsun.Bu da senin, her zaman inkar ettiğin "fan değilim, tarafsızım" düşünceni çürütür.İlk önce pc, sonrada xbox ve forza fanısın.Eksilerini asla göremeyen, devamlı artılarını söyleyen, orjinal halis, mulis bir xbox fanısın.

Konsolda yenimiyim? Emin ol senden daha eskiyim tanimadigin insanlari ne kadar kolay PC fani vs. Diyebiliyorsun sasiriyorum ben sadece senin gibi konsol oyuncusuda olmadim ben hem konsol hem pc platformunda kendimi bildim bileli oyuncuyum :) sen yine sadece "kendi" bakis acindan bir ps oyununu yorumliyorsun ve bu haliyle bircok oyuncu icin anlam ifade etmiyorsun cunku oyun dunyasini ps disinda dusunemiyor yeniliklere kapali bir zihne sahipsin tabi bunu yadirgamiyorum bircok fanatik senin durumunu yasiyor.

Bir yaris oyuncusu bir yaris oyununda ne arar? Ilk arayacaklari sey otomobillerdir ve bu oyun piyasada rakip edecegi oyunlara gore (basta forza horizon 2) arac cesitlili cok az driveclub'da 50 arac varken rakibi 200 aracin uzerinde secenek sunuyor. Cevre grafiklerine hicbir yerde laf etmedigimi sen daha iyi biliyorsun ben senin gibi laf soylemek icin yorum yapmam yapilmislara ve yapilmamislara bakarim gerisi beni ilgilendirmez.

Driveclub seninde bildigin gibi ps4 cikis oyunlarindan biriydi fuarlarla oynayan bircok oyuncu maalesef begenmedi ve sanirim sony bunun farkina varmis olacakki oyunu bir yil erteledi bu ertelemeye ragmen senin soyledigin hava sartlari bile oyunun cikisiyla cikmiyor bir yil ertelenmis oyun icin garip bir durum.

Bu arada forza horizon 2'nin simulasyon iddasi yok xbox one sahibi bu ihtiyacini 300un uzerinde arac senegi olan forza 5 ile zaten gideriyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Source arkdasım oyunun son halının öncekılerle alakası olmadıgı zaten yazılıp cızılıyor ben oyunun bıtmısıne bakarım. Eger oyunun ılk gösterılen demolarına bakarak konusursan bır cok oyun cöp cıkar.

Drıve Club oyununu Bsc de ılk demosunu denemıstı ve berbat bulmustu ama sonra kı oynanabılır demosunun cok farklı oldugu deneyenler tarafından belırtıldı Bsc calısanları bu konu da deneyımlı kısıler benım sasırdıgım bu kadar cabuk sonuca varmalarıydı, kıllzone ıcınde cok elestırı getırdıler ama oynanısın cok eglecelı olmaması dısında görsel olarak ust duzey bır oyun cıktı, kaldı kı hazıran ayına geldık.

Drıve Club bu resımlerı gösterdıklerıne göre ortada zaten halı hazırda bır hava sartı var ama belllı kı ısı garantıye almak ıstıyorlar. Su dönemde bırcok oyun ertelenmısken Drıve cluba yuklenmek neyın nesı. Ben 200 .300 arabaya degıl en ıyı oynanısı ve hıssıyatı verecek oyuna bakarım. Yoksa acar tabletlerdekı real racıng, asphalt gıbı oyunları oynar gecerım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Source arkdasım oyunun son halının öncekılerle alakası olmadıgı zaten yazılıp cızılıyor ben oyunun bıtmısıne bakarım. Eger oyunun ılk gösterılen demolarına bakarak konusursan bır cok oyun cöp cıkar.

Drıve Club oyununu Bsc de ılk demosunu denemıstı ve berbat bulmustu ama sonra kı oynanabılır demosunun cok farklı oldugu deneyenler tarafından belırtıldı Bsc calısanları bu konu da deneyımlı kısıler benım sasırdıgım bu kadar cabuk sonuca varmalarıydı, kıllzone ıcınde cok elestırı getırdıler ama oynanısın cok eglecelı olmaması dısında görsel olarak ust duzey bır oyun cıktı, kaldı kı hazıran ayına geldık.

Drıve Club bu resımlerı gösterdıklerıne göre ortada zaten halı hazırda bır hava sartı var ama belllı kı ısı garantıye almak ıstıyorlar. Su dönemde bırcok oyun ertelenmısken Drıve cluba yuklenmek neyın nesı. Ben 200 .300 arabaya degıl en ıyı oynanısı ve hıssıyatı verecek oyuna bakarım. Yoksa acar tabletlerdekı real racıng, asphalt gıbı oyunları oynar gecerım.

Yok hocam oyun ilk haline gore ciddi bir degisim yasadiysa lafim yok zaten bende bir yaris oyunu hastasi olarak oynuycam ve yorumumu sizlerle paylasicam ben otomobil cesitliligini sadece bir tanesi olarak soyledim yoksa bir yaris oyunu hastasinin arayacagi daha bircok sey var ama ilk maddesini ve en onemlisini driveclub karsilamadigini soyluyorum ilerde dlc olarak bunu katlarlarsa bilemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.