Şimdi Ara

DriveClub'ta Arabalar Ortalama 250.000 Poligona Sahip (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
1.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bir oyunda ilk defa gercek zamanli yer sistemi kullanilmis. Soyleki. Nasa serverlarindan Istanbul'da aksam saatlerinde oyunu oynadiginizda istanbul semasindaki yildiz sayisi ve gokyuzu dinamikleri neyse aynisi simule edilmis sekilde oyunda goreceksiniz :)
    Bunun gibi detaylar oyle cok ki playstation us blog girin okuyun. Bunlarin haberlerinin yapilmasi lazim yapilmiyor oyuncular taraf tutsun tamamda oyun sitesi olarak bunlarin tanitilmasi lazim.

Playstation konsoluna ozel muamele cekmeye gerek yok. Sadece olanlar yazilsin yeter. Ama bazi insanlar olanlarida yazmiyor ya da carpitiyor. Yapmayin artik gina geldi ve dahasi sizi gercekten Sony Turkiye ve Sony Avrupa'ya sikayet etmek icin ciddi dosya hazirlayab insanlar var su an.
    Islerinizi kaybediceksiniz cok ciddiyim bu tutumunuz devam ederse. Yapmayin artik.

Yarim saattir gülüyorum lan:))

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Yazık, acıyorum bu fanboylara artık rezil oldukları için Ar damarı filan da kalmamış. Dönüp klavyede tek tuşa basmaya bile değmez bunlar. Şu yazıyı bile onlara bir şey anlatmaya çalışanlar için yazıyorum, yoksa bunlar umrumda bile değil. Anlayacak olsalar gt_55 in mesajı yeter de artar bile ;)

Ikinci hesaptan güzel sallamasyon olmuş:)

• Driver Club bu boru değil .
    Yeni NesilAraba yarısı olarak belkide ilk çıkacak olan ilk oyun.
    Forza salla bittsin :D
  • Araçlar başarılı ama Forza 5 kadar başarılı değiller en azından videolarda gördüğüm kadarıyla bu arada Forza 5'de ki araçlar 1.000.000 poligondan oluşuyor.

DriveClub'ta Arabalar Ortalama 250.000 Poligona Sahip

• quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

Driver Club bu boru değil .
    Yeni NesilAraba yarısı olarak belkide ilk çıkacak olan ilk oyun.
    Forza salla bittsin :D

Dikkat ediyorum Şu bölümde her konuda mesajın var birtanesi okunacak mantıklı bir yorum değil Allahını seversen sen yorum yapma...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Gran turismo 6'da 1 arabada kaç poligon vardı ona göre karşılaştırma yapalım ?

500.000 poligondan oluşuyor hocam Premium modeller tabi oyun içinde yarışırken bu sayı 100.000 po**** düşüyor
  • Evet photo mode resimler koymuşsun her zamanki gibi.Oyun içinde bu detayda olmadığını sende biliyorsun.Bak bu da eski nesil dediğimiz oyun gt5'ten photomode resimler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 19 Haziran 2014; 20:17:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Evet photo mode resimler koymuşsun her zamanki gibi.Oyun içinde bu detayda olmadığını sende biliyorsun.Bak bu da eski nesil dediğimiz oyun gt5'ten photomode resimler.

Evet bende biliyorum ve insanlara burda yalan bilgi veriyorum dimi? Bilmedigin oyunlar hakkinda bilgi paylasmazsan insanlarida yanlis yonlendirmezsin senin paylastigin resimler gt serisine ozel photo modundan alinmis resimler ve bu resimlerde seninde gordugun uzere ozel mekanlarda cekilmis resimler benim paylastigim resimler ise yaris aninda cekilmis oyun ici resimler senin o modda cekilmis resimleri forza 5'de ceksem gercekten ayiramazsin buyuk ihtimal yemegimi yedigimde o resimleri paylasirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forza serisinde hiç bi zaman cilalı grafikler gösterilip oyun içinde düşürülmemiştir.Aşşada FMS5'i aşşağılamak için gösterilen bir ss fake oğlu fakedir.Drive Club araba detaylarında hiç bi şekilde ne FMS5 ile nede FH2 ile kapışamaz.Auto Vista baska bi olay.Foto Mod diye avunmayalim.:)

• DriveClub'ta Arabalar Ortalama 250.000 Poligona Sahip
    İlk resim corvette ZR1 direk yarışırken, photomode ile çekilmiş bir görüntü.Daha bir çok resimde eklerim yarış anındaki, photomode görüntüsünden.Ama gerek yok.İlk resim yeterli.
    Ben eski nesil oyunun bile photo mode'da iyi göründüğünü göstermek için koydum.Forza 5 ile yarıştırmak için değil.Forza 5 yeni nesil konsola çıktığı için haliyle daha iyi görünecek tabi.
  • Herıfler oyun ıcı degısen atmosferden, 3D bulutlardan, erıyen kardan, yagmurdan, atmosferden bahsedıyor mal gıbı hala kötuleme derdındeyız. Sevınecegınıze yuhalıyorsunuz,sasırmıssınız, sıze yaranılmaz. 250000 polıgon hele az uz bırsey degıl. Bır oyunda araba polıgonundan önemlı seyler var arkadas onlara artık yogunlasalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knocksthedoortwice

Forza serisinde hiç bi zaman cilalı grafikler gösterilip oyun içinde düşürülmemiştir.Aşşada FMS5'i aşşağılamak için gösterilen bir ss fake oğlu fakedir.Drive Club araba detaylarında hiç bi şekilde ne FMS5 ile nede FH2 ile kapışamaz.Auto Vista baska bi olay.Foto Mod diye avunmayalim.:)

Senin karşında gerizekalı yok.Artık saçmalamanın da, trollemeninde bir sınırı var.Yetti artık.Kimse senin yalan dolan, yanlış, yorumlarını okumak zorunda değil.Oynadığım, birebir test ettiğim fm3 ve fm4'teki gördüklerime inanayım, senin saçma mesajlarına mı.Bal gibi de düşüyordu.Menüdeki araç grafiği, yarış içi photomode araç grafiği, in game araç grafiği arasında ciddi farklar vardı.Ama senin gibi thebladerunner fake'ine ne anlatılır.Seni psn'den eklediğim içinde bin pişmanım.Hemen siliyorum.Yazıklar olsun.
  • Haber Drive Club haberi konuşulan Forza tövbe Allah'ım yahu bırakalım artık şu saçmalıkları.Insanların yüzünden bende saçma sapan şeyler söyler oldum.Oyun harika duruyor,ön siparişimi verdim,oynamak için sabırsızlanıyorum.X1 var onada FH2 ön siparişi verdim.Lütfen artık X1 veya PS4 haberi altına gelip saçma sapan yere kötülemeyi bırakın.Kimde ne vars onunla oynasın mutlu olsun.Extremistleri görünce dayanamayıp cevap yazıyorum:)

• quote:

Senin karşında gerizekalı yok.Artık saçmalamanın da, trollemeninde bir sınırı var.Yetti artık.Kimse senin yalan dolan, yanlış, yorumlarını okumak zorunda değil.Oynadığım, birebir test ettiğim fm3 ve fm4'teki gördüklerime inanayım, senin saçma mesajlarına mı.Bal gibi de düşüyordu.Menüdeki araç grafiği, yarış içi photomode araç grafiği, in game araç grafiği arasında ciddi farklar vardı.Ama senin gibi thebladerunner fake'ine ne anlatılır.Seni psn'den eklediğim içinde bin pişmanım.Hemen siliyorum.Yazıklar olsun.

Rüya görmeyi kes.kimsenin fake'i falan değilim siteden ip numaramı iste.Bi mesaj attım senin gibileri gördükçe asla o mesajı atmamalıydım diyorum.Aşşadaki adidas_85 bal gibi sensin.Demek alışkanlık olmuş sendeki haluğa bağlamışsın.Sen de ki nefretden Xbox konsollarına baktığında herşey otomatikmen düşük zaten.O sana attığım karşılaştırmaların hepsi koskoca Digital Foundry den gelme.Hayali %50 daha güçlü konsolun yerlerde sürününce doğal olarak kafandan buhar çıkıyor.Sony sana güzel ödeme yapıyor heralde.Ömrümde ilk kez bu kadar extrem platform fanatiği görüyorum pes bee!!Bide ben de de PS4 var görmesek kandıracan!

• quote:

İlk resim corvette ZR1 direk yarışırken, photomode ile çekilmiş bir görüntü.Daha bir çok resimde eklerim yarış anındaki, photomode görüntüsünden.Ama gerek yok.İlk resim yeterli.
    Ben eski nesil oyunun bile photo mode'da iyi göründüğünü göstermek için koydum.Forza 5 ile yarıştırmak için değil.Forza 5 yeni nesil konsola çıktığı için haliyle daha iyi görünecek tabi.

Bende Forza 4'den paylaşayım o zaman

Bu işte resim çekme tekniği konuşur hocam ama aynı açıda aynı araçlarla detaylar çekildiğinde fark ortaya çıkar kimse kimseyi boşuna kandırmasın ben Forza serisi ile GT serisini hatim etmiş adamım

Al buda senin söylediğin AutoVista modu bu modda araçlar 800.000 ile 1.000.000 poligon kullanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: knocksthedoortwice

Forza serisinde hiç bi zaman cilalı grafikler gösterilip oyun içinde düşürülmemiştir.Aşşada FMS5'i aşşağılamak için gösterilen bir ss fake oğlu fakedir.Drive Club araba detaylarında hiç bi şekilde ne FMS5 ile nede FH2 ile kapışamaz.Auto Vista baska bi olay.Foto Mod diye avunmayalim.:)

Hatta FMS5 gerçek hayattan da daha iyiymiş.
  • Haberi okuyan arkadaşlar kusura bakmasın GT_55 konuyu yine birşekilde Forza 5'e getirdiği için konu bu hale geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

Hatta FMS5 gerçek hayattan da daha iyiymiş.

Ne diyosun be birader adamı zorla konuşturuyosunuz.Burda FMS'u yere göğe çıkarmıyorum b*k yere laf atılmasına karşıyım.Bana söylücene bişiler şu GT arkadaşa söyle.

• Milyon tane ip değiştirme programı var, veya bir yere tatile falan gitmişsindir.Oradan yazıyorsundur.Onu bilemem.Ama thebladreunner nicki üyeliğin ile banlandıktan hemen sonra yine bu bölümde, yani oyun haberleri bölümünde aynı tarz ve üslüp ile yazmaya başlamışsın.Bunu farketmek için kahin olmaya gerek yok.Ama illaki bir açığını yakalayacaktır yöneticiler.Takipteyim.
  • quote:

Milyon tane ip değiştirme programı var, veya bir yere tatile falan gitmişsindir.Oradan yazıyorsundur.Onu bilemem.Ama thebladreunner nicki üyeliğin ile banlandıktan hemen sonra yine bu bölümde, yani oyun haberleri bölümünde aynı tarz ve üslüp ile yazmaya başlamışsın.Bunu farketmek için kahin olmaya gerek yok.Ama illaki bir açığını yakalayacaktır yöneticiler.Takipteyim.

Bol takipler.Beni kendinle karıştırma!!!

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.