Şimdi Ara

DriveClub'ta Arabalar Ortalama 250.000 Poligona Sahip (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
1.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Halleluja

Gran Turismo 6 da 500 bin poligon araç grafiklerine sahipti, ps3 gerçekten güçlü makinaymış arkadaş. Dediler inanmıyorduk

Adamlar bir nesil önden gidiyor her zaman. Ps2de 1080i Çözünürlük yapan adamlar bunlar

Bu arada oyun içi 500 000 değildir ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

quote:

Gran Turismo 6 da 500 bin poligon araç grafiklerine sahipti, ps3 gerçekten güçlü makinaymış arkadaş. Dediler inanmıyorduk

Adamlar bir nesil önden gidiyor her zaman. Ps2de 1080i Çözünürlük yapan adamlar bunlar

Elbette oyun içi 500 bin poligondu, fotoğraf modunda 1 milyon poligondu. Galeride 2 milyon poligondu. CELL işlemcisi malum yazmama gerek varmı

• quote:

quote:

quote:

Elbette oyun içi 500 bin poligondu, fotoğraf modunda 1 milyon poligondu. Galeride 2 milyon poligondu. CELL işlemcisi malum yazmama gerek varmı

5e kadar çıktığı da oluyor haberin yok mu

• quote:

Onaylama:

http://www.examiner.com/article/gt5-500k-polygons-a-car.

Bu oyunun araba poligon sayısının bu kadar düşük olması çevre detaylarına gereğinden fazla önem vermesi.PS4 ve X1 de milyon poligon araba modellemesi gayaet normal.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Tamam:/

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Oyunu oynarken kaç polygon sen onu söyle. O şekilde düşünürsek gt5 de 1 milyon polygon

Elimde net bir bilgi olmadığı için birşey söylemiyorum ancak bilgi kesinleşince sizlerle paylaşırım GT5'de araçlar 500.000 poligondu ama oyun içinde 100.000 po**** düşüyordu

Gt5 konusunda haklıymışsın. Dediğin gibi oyun sırasında 100 000e düşüyor. Forza 5 konusunu ise konuşmaya gerek yok. Sanırım herkes durumun ne olduğunu biliyor

• kim dedi lan bi milyon olcak diye çıksın ortaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • horizon 2 varken kim oynar la drive club ı
  • biz oynariz sen rahat ol

• Sony sever oyle fazla fazla yazmayi (Bknz. Killzone SF)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

horizon 2 varken kim oynar la drive club ı

Satış anlamında, xboxone'ı ikiye katlamış ps4'te çok oynayanı olacaktır.Merak etme sen.
  • Bu fanboyların kavgalarına hayranım PC FOREVER.

• Bana net görüntü versinde isterse 1 poligon kullansın.
  • Drive Club in grafik ozellikleri ortada ama oyunun asil gundeme gelmesi gereken konulari online ozellikleri ve sundugu diger yenilikler olmali aslinda. An itibari ile adamlar cok yenilikci bir sistemle geliyor ve erteleme sebebi de daha once acikladiklari uzere arayuz ve bu online ozelliklerin kullanimi ile ilgili gelistirmelerdi.

• Oyun çıktıktan kısa bir süre sonra, hava şartları oyuna update ile eklenecek.İşte bol yağmurlu, muhteşem resimler.
    DriveClub'ta Arabalar Ortalama 250.000 Poligona Sahip

• Grafik tamam önemli ama oyunun bana verdiği haz zevk daha önemli,grafik istediği kadar iyi olsun ama hasar modellemesi yoksa ne yapayım öyle araba yarışını değil mi ? ama işte araçlar gerçekçiymiş falan e hasar almıyor vs. alıyorsada traştan vs. olmamalı ben mesela hayatta simülasyon araba yarışından zevk almıyorum ama o oyunda beni çeken başka birşey vardır oynuyorum,mesela gt serisi her serisini oynadım ama simülasyon oyun sevmiyorum normalde ama işte bir araba yarışının o kadar detaylı olması vs. insanı oynatması yeterli drive club bu yüzden sabırsızlıkla bekliyorum,yoksa hani ya bilmemkaç bin poligon varmış işte öyleymiş böyleymiş zevk haz sıfırsa napayım grafiği poligonu hepsi boş,isterse cgi kalitesinde olsun oyun içi dediğim gibi zevk vermiyorsa boş.
  • Oyun ciktiktan kisa bir sure dedigin bir kac ay herhalde? :)

Keske oyunla birlikte cikartabilselermis oyun bu haliyle yarim bir oyun gibi Forza Horizon 2, DriveClub'dan sonra duyurulmasina ragmen hem dinamik hava sartlari (yapay hava sartlari degil gercek ve kendi kendine olusan ve duruma gore degiskenlik gosteren hava sartlari) hem arac cesitliligi olarak bu oyundan ustun ve E3'de ki en iyi yaris oyunu secildi bakalik bu oyun neler yapacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 20 Haziran 2014; 12:21:32 >
  • FM5 şu her arabanın gerçek parayla satıldığu oyun değil mi?

Şaka bir yana DC'nin üstüne grafik yok şu an araba yarışı türünde. Özellikle çevre grafiği ve detayları. Diğer oyunlarada örnek olmalı.

DC böyleyse GT7 nasıl olacak hayal edemiyorum. Umarım GT7'de araç seslerini tost makinesi ile kaydetmezler yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

horizon 2 varken kim oynar la drive club ı

PS4 ü olan Drive Club oynayacak. Horizon 2 çıktıda biz mi oynamayız dedik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

1 milyon poligon diye soylenti bile olmadi hicbir zaman. Yalan konusmanin alemi yok.

Google diye bir şey var hacit. Oraya istediğin anahtar kelimeleri yazıyorsun, sana ona uygun en yakın sonuçları çıkarıyor. Büyük kolaylık vallahi.

http://67.227.255.239/forum/showthread.php?t=810700&page=30

Burada konuşulmuş.

Bir diğer görsel karşılaştırma. Photo mode ne, auto vista ne, in game ne kavramları iyice otursun diye.

Ha bana kalsa GT de oynamam, Forza da. PGR iyiydi bak, direksiyonla coşar idim.

Halıdan rampa yapıp, araba uçuran, çarpıştıran çocuklardık biz. Parçalayamadığım arabayı neyleyeyim:( Allah'ını seven üzerime yeni Burnout atsın. PS2'deki Burnout 3 de olur.

Sana burnout alacam

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.