Şimdi Ara

DriveClub Geliştirici Ekibi Codemaster'a Katılıyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
         Geçtiğimiz ay sonu sizlere aktardığımız haberde DriveClub ve MotorStorm gibi yapımların geliştiricisi Evolution Studios'un kapatılacağını sizlere aktarmıştık. Sony'nin Avrupa'daki stratejisini yapılandırmasının bir sonucu olan bu girişim ilginç bir noktaya taşındı.

Daha çok geliştirdikleri araba yarışlarıyla tanınan İngiliz oyun geliştiricisi Codemaster, Evolution Studios'u bünyelerine kattıklarını belirtti. Böylece PlayStation'a özel stüdyo multiplatform bir oyun geliştiricisi oldu. Haber 12 yıldır Evolution Studios çatısı altında emek veren ve DriveClub'ın baş tasarımcısı olan Paul Rustchynsky'dan geldi. Paul, Twitter adresinden verdiği mesajda şu sözlere yer verdi:

"Ben ve ekibimin Codemaster'a katıldığımızı duyurmaktan daha fazla heyecanlanamazdım. Codemaster'la yeni bir araba yarışı oyunu üzerine çalışmak için sabırsızlanıyoruz."

Codemaster kanadından ise açıklama şirketin CEO'su Frank Sagnier'den geldi:

"F1 2015 ve DiRT Rally'nin başarısı şirketin yeniden büyüme kazanmasını sağladı. Evolution ekibinin katılımıyla iş alanımızda gücümüzü koruyacak ve yarış oyunu geliştiriciliğine liderlik edeceğiz."

Biz de kendisine ve ekibine yeni maceralarında başarılar diliyoruz!

• Hobaaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhteşem bir haber şöyle Midnight tarzı yarıs oyunu yapsalarda yıllarca oynasak.

• Çok iyi olmuş , yeni bir GRID oyunu üzerinde çalışmaya başlarlar muhtemelen.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: **Nicolae**

Çok iyi olmuş , yeni bir GRID oyunu üzerinde çalışmaya başlarlar muhtemelen.

Driveclub fiziklerinde Grid olursa efsane olur benim açımdan.
  • xbox one & windows 10 exclusive yapsınlar
  • Harbiden artık açık dünya bir yarışı oyunu yapsınlar pist ralli nereye kadar

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum GRID 1 tadında o fiziklerle tadından yenmez.

• Sony'nin salakligi boyle adamları kaptırdıklarına pişman olurlar yakında

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Driveclub çöpünden sonra belliydi .

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • ps3te 4 tane motorstorm yaptırıp ps4te 3 yılda tek oyun yaptırtıp kapatmak müthiş strateji cidden.

• Şu Driveclub grafiklerini 2 yıl oldu çıkalı PC'de hâlâ geçen olmadı artık bu adamlar ne tür şekilde yaptılarsa, bari bu adamlar sayesinde o grafiklerin PC'de de olacağını umuyorum, Codemaster'ın yarış oyunlarındaki tecrübesiyle de birleştirince harika şeyler çıkabilir ortaya.
  • Driveclub grafikleri ile dirt gibi bir oyunun fizikleri birleşirse ne olur biliyormusunuz ? BOOMM :D

• Adamlar müthiş yetenekli neredeyse 2 sene önce yaptıkları oyunun grafiklerine daha yaklaşan yok. Codemasters gibi bir firmada büyük işler yapacaklar şüphesiz. Sony açısından kayıp olsa da oyun dünyası için büyük kazanç.

http://youtu.be/pBEip6goHbY

• Hadi hayırlısı olsun.

• Aptal Sony böyle kaliteli oyun yapan stüdyoyu kapatıyorsun diyecek söz yok. Şimdi de multiplatform oldu kına yaksınlar mal herifler.

• İnşallah Grid 1'in devamı gelir.

• Driver Club 'a laf edenler simdi Pc 'de böyle birsey görmebilme arzusu icinde kivraniyor ne aci .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 11 Nisan 2016; 21:02:47 >
  • DriveClub favori yarış oyunlarımdan bir tanesi ve Codemaster ekibide her ne kadar Grid 2 ve Autosport ile bende hayal kırıklığı yaratmış olsa da ben core oyuncuların beğenmediği Dirt 2 ve 3'ü aşırı derecede eğlenerek oynamıştım. Dirt 2 ve 3 de çoğu kişi için hayal kırıklığıydı ben hariç bu listeye Showdown'ı eklersek kötü bir tablo çiziyordu ama Dirt Rally ile muhteşem bir şekilde döndü. Project Cars, Forza falan yalan Dirt Rally yanında. PS4'de bile inanılmaz görsellik yakalayan ve yetenkli olan bir ekip ile muhteşem işlere imza atacaklardır.
  • 2K kullanıcısına yanıt
    forzanın ralli oyunu yok ki karşılaştırmak doğru olmaz bence.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.