Şimdi Ara

DRIVECLUB™ >>>DRIVECLUB BIKES>>> (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.889
Cevap
81
Favori
469.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyun böyle ise GT6 nasıl olacaktır kimbilir..
  • Peki bütün araçlar da var mı kokpit?
  • Takım kurup millettle kapışmak güzel fikir. Sağlam bir oyun yapmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailkulak

güzel görünüyor.umarım gran turismodaki gibi japon arabası çılgınlığı bu oyunda olmaz

olmaz merak etme. o sadece o oyunu yapan şahsa ait bir özellik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

reserved
  • venom gt var daha ne olsun. ayrıca dandirik bir firma bile bir aracı bu kadar modellemişse Polyphony Digital ne yapar PS4'de tahmini geç hayal bile edemiyorum asıl beni heyecanlandıran bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hata_I

umarim gt6 ya kadar bizi oyalar

Buna katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sefa™

Peki bütün araçlar da var mı kokpit?

Büyük itihmal vardır.Bu çok zor bir şey olmasa gerek diye düşünüyorum.
  • İkili kapışmalar şimdiden beni gaza getiriyor heleki birde guest olarak girip yarışları izleme imkanı olursa müthiş olur. Forumda da bir sürü takım kurulur hafta sonları meydan okuma yaparız

• Dusunce mukemmel ama keske sokak yarisi olarak tasarlansa bu fikir. Pist yarisi beni sikiyor bir yerden sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip...
  • quote:

Orijinalden alıntı: antking

Dusunce mukemmel ama keske sokak yarisi olarak tasarlansa bu fikir. Pist yarisi beni sikiyor bir yerden sonra.

Aynen bende çok sıkılıyorum pistlerde. En kötü sokak olmasada yarışa uygun gerçek yollarda olur. Mesela akina olarak bilinen haruna yolu gibi
  • Sokak yarisi daha cekismeli olur trafik icinde makaslar ara sokaktan firlayan araclar. Midnight clubi ozledim surusu arcade ama keyif veriyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sayfadan yerimizi alalım değerlenecek buralar Bence GT6'ya önemli bir antrenman olacak bu oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

quote:

Orijinalden alıntı: antking

Dusunce mukemmel ama keske sokak yarisi olarak tasarlansa bu fikir. Pist yarisi beni sikiyor bir yerden sonra.

Aynen bende çok sıkılıyorum pistlerde. En kötü sokak olmasada yarışa uygun gerçek yollarda olur. Mesela akina olarak bilinen haruna yolu gibi

Pist değildi zaten gösterilen video, bu kadar farklı aracın bir arada yarışmasıda arcade oldugunu doğruluyor.
  • dağ, taş, toprak, çamur lazım bana. rally'e yönelselerdi keşke.
  • evet ormanlık bir yola benziyordu bakalım inşallah trafikli yarış seçeneği felanda olur.
  • GT6'a kadar idare edecektir.
  • hasar modellemesinin de mükemmel olacağını düşünüyorum artık gerçekten düzgün kopan parçalar filan ...
  • motor sesleri çok iyi cidden. gt5 faciasından sonra senfoni gibi geldi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.