Şimdi Ara

Dremel'i nerden alabilirim ve ne kadara alırım... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
24.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar Sizlere Biraz Yardımcı Olayım Dedim Eğer Uygun Ve Orjinal Dremel Seti İstiyorsanız Tekzene Bakmadan Geçmeyin Derim Hem Bonus Karta 10 Taksit Axxes Ve Diğerlerine 7 Taksit Peşin Fiyatına hemde 104.90 YTL vede 55 Aksesuar Başlığıyla Yalnız Tek Sorun İçinde Esnek Mil Olup Olmadığını Bilmememdir Ki Zaten Sordum Soruma Cevap Gelirse Burdan Bildiririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoDChecK -- 29 Ocak 2008; 18:07:06 >
  • İnternetten online satın almak istiyorsanız Dremel'in Yetkili Satıcısı var. E-Hırdavat diye Dremel Yetkili Satıcısı

Dremel yazdığımda karşıma ilk çıkan firma buydu bende burdan aldım.

ertesi gün ürün elime geldi fiyat olarakta en uygun olanı bu site. Fakat hediyeli dönemi yakalamak lazım ben aldığımda Bod Set hediyesi vardı arkadaşıma aldık bod set gelmedi kampanya bitmiş
  • Bende dremel alıcam 1 hafta sonra, orjinal dremel marka alıcam ama önceden çok harika kampanyalar oluyordu şimdi hiç yok bile varsa yazabilirmi.

Bu bağlantı parçaları varya sehpa filan onları ucuz çin malı olanları varmı onlar da çok yararlı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seventyseven

hocalar su dremel işine bir son vereyım bu gun gıttım praktıkere aldım 29 ytl dremerın orjın lerı 100 -200 ytl arasında degısıyor neeeyysee aldım geldım gırıştım sac a o da ne!! arkadaslar 15 cm ınce delikli bır sac ı bıle kesmek için bir uc gıdıyor !!! yanı benım kesecegım alan 1 metreden fazlaydı velhasıl 8 ucun hepsıde bıttı gıttı şunu diyecegım bu dremel işi hiç akıl işi degıl ucların tanesı 1 ytl ayrıca ne dogrudurus matkap olarak kullanılabılır nede baska bır işe yarar gıdın bir yerde kestırın tertemız çıksın ayrıca duz kesmek te oldukça zor sonra duzeltmesı falan ayrı bır dert... hiç paranızı boşuna bu dremel aletıne vermeyın ben pişman oldum gerçi 29 ytl ama olsun... dremel markaylada yasıyacagınız sorunlar aynı yanı degişik birsey yok yani benden soylemesı

dremeller uzun yer kesmek ıcın degıldır saten bı kesıt acarsınız dekupaj testere ıle uzun yerı kesersınız.drelemme dekupaj a yer acar.mıpralarama duzeltme falan yaparsınız.aparatı olursa bıcak bıleme de yapıyo :D

• dekupajlada düz kesim imkansız gibi bişey

aslında en temizi lazer yada su jeti
  • Düz kesim için pratik olan dremeldir, su jeti ve lazer kusursuz keser ama pratik değil işte. Hemde pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: linuxuzman

Düz kesim için pratik olan dremeldir, su jeti ve lazer kusursuz keser ama pratik değil işte. Hemde pahalı.

hem de çok pahalı zaten her yerde bulmak da imkansız
  • Lazer, plazma işlerinizde yardımcı olurum, email atın, size uygun fiyat çıkarırım.

barisacar@gmail.com
  • www.e-hirdavat.com/

Ana bayi satış noktası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 23 Ekim 2009; 8:59:48 >
  • pişman olmak istemiyorsan orjinalinden şaşma 150 lira civarında dremel 300 55 parça aksesuarlı bakınız:www.ehirdavat.com

yanlış site adı vermişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangroo -- 3 Temmuz 2010; 19:11:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

pişman olmak istemiyorsan orjinalinden şaşma 150 lira civarında dremel 300 55 parça aksesuarlı bakınız:www.eticaret.com

kesinlikle çakmasına para vermeyin asla. praktikerde 160tl di aldığımda
  • Hırdavat.com dan aldım ve çok memnunum.tavsiye ederim. Dekubaj ve dremel arasında şunu söyleyebilirim. Dremel düz kesemez cünkü ucundaki kesici bölüm okadar uzun ve derin degil bu yüzden hafif çapraz durur.Ancak dekubaj ile daha düz kesebilirsin tek yapacagın dekubaj ın bıcagının girebilmesi için kücük bir delik acmak.Ama genel amaçlı düşünürsek tabiki DREMEL...
  • Kesme bakımından tabiki Dekubaj ama diger ince işlerde DREMEL .
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.