Şimdi Ara

Dremel'i nerden alabilirim ve ne kadara alırım... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
24.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende artık şu modlama işine ciddi ciddi gireyim diyorum,bana sıfır 60ytl'yi geçmeyen bir dremel içinde esnek mil ve bütün ıvır zıvırı olan bir dremel önerin bu dremel'i alabileceğim bir yer önerin
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuRk_OyUnCu

Arkadaşlar bende artık şu modlama işine ciddi ciddi gireyim diyorum,bana sıfır 60ytl'yi geçmeyen bir dremel içinde esnek mil ve bütün ıvır zıvırı olan bir dremel önerin bu dremel'i alabileceğim bir yer önerin

bende bilirsin ossuruhtan bi dremel vardı orda burda yakınıodum 1 hafta önce bi dremel daha aldım 1-7 hız ayarlı 35000devir 140watt 25 ytl kutusu falan da var uçları bile var hee sonra başka bi dükkandan 13ytl ye esnek mili de aldım şimdi fıstık gibi içimde kalamaz hiçbişi de okul yaa bayram tatilinde bişiler yapacam inş haftasonu boya moya alayım boş durulmaz 5 gün

• yaw nerden aldın o fiyata....
    bu arada sen nerde oturuyosun....
  • quote:

yaw nerden aldın o fiyata....
    bu arada sen nerde oturuyosun....

bursada oturuyorum eğer almak isteyen olursa yardımcı olabilirm de 25 ytl ye başka bulabileceğimizi sanmam normalde 30 civarı

not: okul kıyafetiyle gidin indirim istemeden yapıyolar dire 25 dedi bende bişi diyip yüzsüzlük edemedim
  • hacı bana bir tane alıp yollasana kargoyu ben öderim....
  • quote:

hacı bana bir tane alıp yollasana kargoyu ben öderim....

iyide hacu sen istanbuldasın ne diye boşa kargo vercen arkadaşlar bilir genelde karaköy hırdavatçılar çarşısı dediler forumda kesin bulursun ya

adamlara esnek mil dersen mal mal bakabiliyolar o yüzden spiral mil dersen daha iyi anlarlar
  • hımmm tmm da hacı karaköy'e kim gidecek carrefour dan fln alamazmıyım....
  • quote:

hımmm tmm da hacı karaköy'e kim gidecek carrefour dan fln alamazmıyım....

ya carrefour da falan böle detaylı şeyler bulunmaz mecbur gidecen emin ol istediğinden fazla ve iyisini alıp döneceksin
  • iyi peki dediğin gibi olsun
  • arkadaşlar bence ucuza kaçmayın öyle 28 ytl lik dremelle hiç bir şey olmaz
    bence biraz paraya kıyıp düzgün bir şey almak lazım
  • arkadaşlar birşey sormak istiyorum acaba
    piyasada küçük hobi amaçlı oksijen jaynağı gören var mı
    metal kesiminde kullanıcağım ama ufak olmalı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: librarian

arkadaşlar bence ucuza kaçmayın öyle 28 ytl lik dremelle hiç bir şey olmaz
    bence biraz paraya kıyıp düzgün bir şey almak lazım

hahaay olur dostum ama ben paraya kıyamıyorum anlayabiliyomusun haftada 30 ytl sadece ulaşım acaip koyuyo okul ev arası o yüzden bu dremel gayet yeterli üstelik gerçek dremelin birebir aynısı motor devir hız ayarı ve gücü (watt) her alahın günü kullanmıyoruz aklımıza bişi eserse yapabiliyoruz ve bence bu imkan da 25 ytl ye sağlanabiliyor sonrası gereksiz (benim şahsi fikrim)
  • yarın kadıköy'e gidicem orada dremel bulabileceğim bir yer varmı gitmişken alim diyorum....
  • Arkadaşlar şuna bir bakın nasıl bir cihaz bu alınmaya değermi en çok da fiyatı hoşuma gitti onaylarsanız alıyorum
    http://www.hemalhemsat.com/main/auctiondetail/1228978/diger/ev.php
  • quote:

Arkadaşlar şuna bir bakın nasıl bir cihaz bu alınmaya değermi en çok da fiyatı hoşuma gitti onaylarsanız alıyorum
    http://www.hemalhemsat.com/main/auctiondetail/1228978/diger/ev.php

hacu sakın alma bu alet 12volt ile çalışır adam gibi kesim yapamazsın sana 220voltluk lazım

• tmm hacı zaten size danışıp bu cihazı alimmi diye bir sorim dedim almam....
  • Bende bügün bir tane dremel aldım.
    Biraz fazla para verdim ama evladiyelik bir şey oldu

Hangi uç ne için kullanılıyor tam olarak bilmediğim için işe başlamadan önce biraz öğreneceğim.
    Bilenler vardır muhakkak. Uçlar konusunda biraz yardım herkesi mutlu eder herhalde... ( Cahilliğimi bağışlayın )

Dremel'i nerden alabilirim ve ne kadara alırım...

Dremel'i nerden alabilirim ve ne kadara alırım...

Reklama girer mi bilemediğim için nereden aldığımı yazmadım. Öğrenmek isteyenlere bilgi veririm.

Teşekkürler

Sevgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lunaworks -- 2 Kasım 2006; 14:59:03 >

• @lunaworks nerden ve kaça aldın bizi bilgilendirirsen çok iyi olur
  • quote:

@lunaworks nerden ve kaça aldın bizi bilgilendirirsen çok iyi olur

Ar Teknik

Tershane Caddesi No: 8 Karaköy

160 Milyona aldım.

Epey de ilgilendiler. Tavsiyelerde bulundular.
    Almak isteyen olursa burayı tavsiye edebilirim.
    Fiyatı biraz pahalı ama "kullan at" bir alet olmadığı için değer diye düşündüm.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.