Şimdi Ara

Dreambox DM800HD | Genel Konu | Soruları bu konuya sorunuz. (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.296
Cevap
20
Favori
232.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nihat hocam ilgin ve cevapların için gerçekten çok teşekkür ederiz iyi günler kolay gelsin
  • Arkadaşlar dm800 için wireles aparatı aldım edimax marka ancak çalıştırmayı beceremedim nasıl yapmalıyım acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezgin16

Arkadaşlar dm800 için wireles aparatı aldım edimax marka ancak çalıştırmayı beceremedim nasıl yapmalıyım acaba

ben denemedim ancak burda anlatımı var

http://124.74.193.102/f1/20080906/16/How_to_Wlan_Nabilo_Black_Hole_DM800HD_PVR.pdf
  • nıhat ustam ben bu programı ındırdım bırazda kurcaladım ama pek beceremedım sanırım sencede uygun olursa bunuda bır baslıkda resımlı anlatımla bızlere anlatman mumkunmudur zıra bu konuda muhtesemsım bu baslıgın basında oldugu gıbı boylece ben gıbı bır cok arkadasda faydalanmıs olur ve sanırım bu program dm de baska bır cok ısede yarıyordur baya kapsamlı bı sey gordugum kadarı ıle tabıkı sencede uygun ve vaktın musaıt ıse her halıkarda sımdıden tskler
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyman2

nıhat ustam ben bu programı ındırdım bırazda kurcaladım ama pek beceremedım sanırım sencede uygun olursa bunuda bır baslıkda resımlı anlatımla bızlere anlatman mumkunmudur zıra bu konuda muhtesemsım bu baslıgın basında oldugu gıbı boylece ben gıbı bır cok arkadasda faydalanmıs olur ve sanırım bu program dm de baska bır cok ısede yarıyordur baya kapsamlı bı sey gordugum kadarı ıle tabıkı sencede uygun ve vaktın musaıt ıse her halıkarda sımdıden tskler

hangi program olduğunu anlamadım
  • dreambox edit programı nıhat anımsarsan buketler arasında gezınmekden se genelde ızledıgım kanalları bır buket olusturup toparlamak ıstemıstım sende bana bu programı tavsıye etmıstın ya :))

yakında nihat bizi nufusuna al moduna gecicez sanızırım saka bı yana gercekten cok sagol en muhımı paylasımcı olamandan zıyade bilincli ve anlasılır paylasımda bulunman onlarca kısıye hıtabetmen bu harıka

• Hocam bu 800 de de 500 deki gibi frekansalara 640 ekle 575 çıkar formülü var mı? Ne yaptıysam W3A da ATV nin bulunduğu transponderi çıkartmayı beceremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorak

Hocam bu 800 de de 500 deki gibi frekansalara 640 ekle 575 çıkar formülü var mı? Ne yaptıysam W3A da ATV nin bulunduğu transponderi çıkartmayı beceremedim.

W3A .... 11679 H 30000 fec 3/4 DEN SİNYAL ALIYORUM

senin dediğin derğerler merkezi sistem ve kendi lmb leri için geçerli

eğer öyle ise linki incele

http://falconavci.blogcu.com/dreambox-digiturk-apartman-tipi-mdu1-mdu2-lnb-elembisi-olanlar/6265925

http://www.hurforum.com/forum/dreambox/24124-dreambox-digiturk-apartman-tipi-mdu-lnb-elembisi-olanlar.html#post91543

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 8 Mart 2010; 0:28:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nihat1551

quote:

Orijinalden alıntı: zorak

Hocam bu 800 de de 500 deki gibi frekansalara 640 ekle 575 çıkar formülü var mı? Ne yaptıysam W3A da ATV nin bulunduğu transponderi çıkartmayı beceremedim.

W3A .... 11679 H 30000 fec 3/4 DEN SİNYAL ALIYORUM

senin dediğin derğerler merkezi sistem ve kendi lmb leri için geçerli

eğer öyle ise linki incele

http://falconavci.blogcu.com/dreambox-digiturk-apartman-tipi-mdu1-mdu2-lnb-elembisi-olanlar/6265925

http://www.hurforum.com/forum/dreambox/24124-dreambox-digiturk-apartman-tipi-mdu-lnb-elembisi-olanlar.html#post91543

sağol hocam deneyelim

• LİNKLER GÜNCELLENDİ
  • Bende yakın zamanda DM800 alacam.Nihat ustanın deneyimlerinde bende nasiplenecem.Dm500 ü ilk aldığımda çok yardımcı olmuştu..
  • Arkadaşlar bu konudaki cahilliğimi maruz görün lütfen, bir sorum olacaktı.

Bu cihazla, external usb hdd üzerinde kayıtlı 1080p MKV filmleri, türkçe altyazı sorunu vs. olmadan izleyebiliyor muyuz?
    Yani hem HD reciever hem de NMT gibi(popcorn hour misali) çalışabilir mi? O şekilde kullanan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhendis78

Arkadaşlar bu konudaki cahilliğimi maruz görün lütfen, bir sorum olacaktı.

Bu cihazla, external usb hdd üzerinde kayıtlı 1080p MKV filmleri, türkçe altyazı sorunu vs. olmadan izleyebiliyor muyuz?
    Yani hem HD reciever hem de NMT gibi(popcorn hour misali) çalışabilir mi? O şekilde kullanan var mıdır?

hocam harici bağlayıp hiç denemedim ...bilgisayara bağlanıp ordaki Mkv leri oynatıyor harici denemediğim için bilemiyorum

kazarıs dostum bildiğim konuda he zaman yardımcı olurum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 17 Nisan 2010; 11:43:26 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: harmonyoa

nihat hocam bişey daha sormak istiyorum bu ntv sporu açmak için olan dosyayı attım dediğin yere ancak kanalı açmıyor yüklediğim setting de iki tane ntv spor var birisinin yanında biss yazıyor ancak ikisinide açmıyor makinada ccam 2.1.3 yüklü başka cam dahamı yüklememiz gerekiyor biss için acaba yardımcı olursanız çok sevinirim...

dosya içeriğinde şöyle yazıyor

#NTV-SPOR --> Maç Anında önce "DHA FEED" kanalını ardından NTVSPOR'ı açın...

önceleri bu şekilde açıyordu ntv sporu ama şu ara açmıyor... acaba şifremi değişti_???

• quote:

Orijinalden alıntı: trkkrsy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: harmonyoa

nihat hocam bişey daha sormak istiyorum bu ntv sporu açmak için olan dosyayı attım dediğin yere ancak kanalı açmıyor yüklediğim setting de iki tane ntv spor var birisinin yanında biss yazıyor ancak ikisinide açmıyor makinada ccam 2.1.3 yüklü başka cam dahamı yüklememiz gerekiyor biss için acaba yardımcı olursanız çok sevinirim...

dosya içeriğinde şöyle yazıyor

#NTV-SPOR --> Maç Anında önce "DHA FEED" kanalını ardından NTVSPOR'ı açın...

önceleri bu şekilde açıyordu ntv sporu ama şu ara açmıyor... acaba şifremi değişti_???

CCCAM DA çalıştırmanız için

c: satırının altına aşağıdakileri ekleyiniz

C: server port user pass 

CAID PRIO FILE : /var/etc/CCcam.prio
    PROVIDERINFO FILE : /var/etc/CCcam.providers
    CHANNELINFO FILE : /var/etc/CCcam.channelinfo
    SOFTKEY FILE : /var/keys/SoftCam.Key
    STATIC CW FILE : /var/keys/constant.cw

constant.cw ise var/keys içinde olması gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 27 Nisan 2010; 9:02:11 >

• Bu sim2 bl72 ile sim 2.01 bl 75 arasındaki farkları nasıl anlarız ?
    Satıcı boot 75 diye 72 vermesin sonra

Nerden anlaşılır boot kaç olduğu ?
  • harici baglayip mkv leri seyredebilirsin denenmistir
  • selam arkadaşlar ne yaptıysam digitürk hd kanallarını bulamadım mdu 4 takılı apartrmanda bir çok frekans girdim olmadı bılen varsa yazarsa sevinirim 800 hd
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotshot77

selam arkadaşlar ne yaptıysam digitürk hd kanallarını bulamadım mdu 4 takılı apartrmanda bir çok frekans girdim olmadı bılen varsa yazarsa sevinirim 800 hd

http://img265.imageshack.us/img265/4866/27222231.png

http://www.hurforum.com/forum/dreambox-e1-setting/26864-digiturk-mdu-1-mdu-2-mdu-4-lnb-ayarlari.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 13 Mayıs 2010; 23:00:49 >
  • Merhaba Nihat,
    800 de mkv lerin altyazılarını çalıştıramadım.
    Mkv dosyayı açıyor, altyazı da aynı klasorde, isim de aynı, uzantı da srt ama açılmıyor.
    Tavsiye edeceğin bir işlem var mı?

24 mayıs pazartesi bir sürü arkadaşı eve davet ettim. Lost finalini HD seyredelim diye.
    sabah mkv dosyayı indireceğim ama altyazısız olmaz
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.