Şimdi Ara

Drakensang Online(CBT)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
2.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunun ismini çoğumuz duymuşuzdur oyun başta single olarak düzenlenmiş bir RPG oyunudur.Single player'ı ''RADON'' firması tarafından düzenlenen oyunun online versiyonunu ''BİGPOİNT'' piyasaya sürüyor.

Oyunun Offical Web Sitesi

http://www.drakensang-online.com/

----------------------------------

Oyunun Official Trailer'ı

http://youtu.be/AxMhXL6L8-c

Şimdilik Closed Beta'da olan oyun'da iki sınıf bulunuyor;

Ejderha Savaşçısı
    ve
    Çember Büyücüsü

Oyun şu anda çok yeni olduğundan net ve detaylı bilgiler mevcut değil fakat şimdilik CBT'yi test ettiğim kadarı ile iyi bir yere gelebileceğini öngerebiliyorum.(Yenilikler geldikçe eklenecektir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi easternmediterranean -- 26 Temmuz 2011; 16:02:47 >

• Bu tarz oyunları seviyorum ama belli bi kitle edinip ayakta kalamadıkları için kapanıyorlar belli bi sure sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaAnıl

Bu tarz oyunları seviyorum ama belli bi kitle edinip ayakta kalamadıkları için kapanıyorlar belli bi sure sonra.

Aynen,Mythos Online gibi oyun çok iyi ama belli bir kitlesi yok mesela
  • oyunun browser tabanlı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ares

oyunun browser tabanlı mı?

Hayır 3D MMORPG oyunu.Verdiğim offical site linkindende bakabilirsin.
  • arkadaşım oyun browserdan oynanıyor java tabanlı onu sormuştum, zaten sabahtan girip baktım
  • quote:

arkadaşım oyun browserdan oynanıyor java tabanlı onu sormuştum, zaten sabahtan girip baktım

Pardon.Anlamadan cevap vermişim.
  • yok estapiti zaten yapan firma bigpoint hani adamlardan youtube videosunda ki gibi bir oyun beklenmez
  • haklısın ama rpg güzeldi belki mmorpg'side bir yere gelebilir diyede düşünebiliyor hani insan
  • Oynayan var mı oyunda buluşalım
  • Oyun open betaya geçmiş
  • quote:

Videoyu izlemedin herhalde, böyle bir oyun nasıl browser tabanlı olabilir ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasincix

quote:

Oyun browser tapablı arkadaşım.İnternetten oynanıyor.Bilmeden cevap vermeyin.Bigpoint şuana kadar bir tane clientli oyun yapmadı.Battlestar Galactica dahil hepsi browser.Buda...
  • quote:

quote:

keşke cevap yazmadan önce, hatta videoya bilem izlemeden drekt oyuna girip bi baksaydın.

oyun all time click click süper ya, bunca daraşmalıkta ve küçüklük kıstasında bir çok devasa oyuna kafa tutacak güzellikte. tavsiye edilir. yanlız ölünce taa bilmem nerde doğmak iyi olmamış. kimsecikler yokken moblardan bir yere gitmek zulüm oluyor.
  • Ben sadece videoyu izlediğim kadarıyla cevap verdim , özür dilerim ..

Torchlight oyununa benzetmiştim, onun RPG olduğunu bildiğim için. :( Kusura bakmayın yanlış bilği için özür diler bu çocuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tour Guide -- 9 Ağustos 2011; 13:12:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Che-Guevara

quote:

quote:

keşke cevap yazmadan önce, hatta videoya bilem izlemeden drekt oyuna girip bi baksaydın.

oyun all time click click süper ya, bunca daraşmalıkta ve küçüklük kıstasında bir çok devasa oyuna kafa tutacak güzellikte. tavsiye edilir. yanlız ölünce taa bilmem nerde doğmak iyi olmamış. kimsecikler yokken moblardan bir yere gitmek zulüm oluyor.

Oyun güzel olabilir ama bigpoint'in amele oyuncu topluluğuna sahip bir firma olduğunu bilmeyen yoktur heralde.
    O yüzden korkuyorum

• quote:

Ben sadece videoyu izlediğim kadarıyla cevap verdim , özür dilerim ..

Torchlight oyununa benzetmiştim, onun RPG olduğunu bildiğim için. :( Kusura bakmayın yanlış bilği için özür diler bu çocuk.

yok kardeş uyarı amacım sadece oyunu denemenin çok kısa yani 1-2 dakikalık iş olduğunu anımsatmaktı.

2 dungeonu solo bitirdim, zindan giriişinde sadece zor kolay ayrımı var. (4 lwl ken 1. haritadaki 6 lwl boss u. 10-15 dakika uğraşıp evire çevire kesmek güzeldi. boss figthda galiba 20 civarı can potu kullanmışımdır) acaba party olarak girilecek zindan varmı ki? daha doğrusu diğer oyuncularla party nasıl yapılıyor ilgili tuşları bulamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.