Şimdi Ara

Dragons Dogma Dark Arisen Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
3
Favori
1.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dragon's Dogma Dark Arisen Türkçe Yama ve Kurulumu (Düzenlenmiş Makine Çevirisi)

Yama Bilgileri

Türkçe yama oyunun orijinal sürümü ile uyumludur.

Türkçe yama bütün platformlarda çalışır. (Gog sürümü ile uyumlu değil)

Türkçe Yama Düzenlenmiş makine (DeepL) çevirisidir.

Türkçe Font olmadığı için "ş, ı, ğ" harfleri "i, s, g" olarak değiştirilmiştir.

**OYUNUN ANA MENÜSÜ VE OYUN İÇİ DURAKLATMA MENÜSÜ DOKU OLDUĞUNDAN ÇEVRİLMEMİŞTİR ANCAK MENÜ İÇERİKLERİNİN HEPSİ VE OYUNUN GERİ KALAN BÜTÜN KISIMLARI TÜRKÇE'YE ÇEVİRİLMİŞTİR.**

Emeği Geçenler

MissyGesserit \ VolkTyson

Kurulum

Aşağıda vermiş olduğumuz linkten indirdiğiniz Rar dosyasındaki Türkçe Yama exesini, oyunun kurulu olduğu ana dosya konumuna atarak, Türkçe yama exesini çalıştırın. Oyunun ana dosya konumunun seçili olduğunu kontrol ettikten sonra, hangi platformdan oynuyorsanız, o platformun yükle butonuna basarak yamayı yükleyebilirsiniz.

Yama Kaldırma

Yamayı kaldırmak için dosya konumundaki DD1DarkArisen_YamaKaldır.exe den yamayı kaldırabilirsiniz. 

NOT

NOT 1: Bizlere destek olmak, bizlerle daha hızlı iletişime geçebilmek, yama isteğinde bulunmak ve yamaların eski sürümlerine ulaşmak için Discord kanalımıza aşağıdaki linkten gelebilirsiniz.

NOT 2 : Windows defender veya virustotal'da karşınıza çıkan virüs uyarıları, setup programımızın bir lisansa sahip olmaması ve bu yüzden de virustotal'de bulunan antivirüs şirketlerinin ve defenderin altyapılarının bizim programı tanıyamayıp şüpheli program olarak etiketlemesinden kaynaklanıyor. Güvenmeyecek olanlar için ise programa herhangi bir şifreleme uygulamadık. Eğer isteyen yazılımcı olursa, kodları inceleyip herhangi bir risk teşkil edip etmediğini kontrol edebilir.

NOT 3: Türkçe yamayı yüklemeye çalışırken erişim reddedildi hatası alanların "Yönetici Olarak Başlatması" gerekiyor. Bunun nedeni ise var olan dosyayı değiştirmek için gerekli izine sahip olmamasıdır. Bu yüzden de yama dosyasını, var olan dosyanın üstüne yazmak için yönetici olarak başlatmanız gerekiyor.

NOT 4: Karşılaştığınız veya gördüğünüz hataları bizlere geri bildirebilirsiniz. Buradan veya discord üzerinden iletişime geçtiğiniz takdirde yama güncellenecektir.

LİNKLER

Türkçe Yama Link: https://www.mediafire.com/file/b2gqqj8pshhi5rz/Dragon+Dogma+1+Dark+Arisen+T%c3%bcrk%c3%a7e+Yama.rar/file

Discord Link: https://discord.com/invite/9zJe7ttAjS

Oyun İçi Görüntüler

Yönetim uyarınca gerekli düzenlemeler yapılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volktyson -- 26 Mart 2024; 0:58:41 >

• Yılladır beklenen oyun çevirisi çıkmış teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: CoronaHere

Yılladır beklenen oyun çevirisi çıkmış teşekkürler.

Rica ederiz, iyi oyunlar

• ellerine sağlık teşekkürler.

• eline sağlık 

• LostFearLess kullanıcısına yanıt

Rica ederiz, iyi oyunlar Dragons Dogma Dark Arisen Türkçe Yama 

• elinize sağlıkk

• Bu oyunun başka bir grup tarafından yapılmış yaması vardı zaten. Siz ayrı olarak mı yaptınız diğer yamadan farkı nedir?

• badientel kullanıcısına yanıt

Evet, biz kendimiz yaptık. Biz kendi yapmadığımız hiç bir yamayı paylaşmıyoruz. Yaptığımız bütün yamalar bize ait.

• sırf yamalar için xbox konsolu satıp pc alma fikri çık aklımdan...

• samtiger kullanıcısına yanıt

Zamanında bende ps4 satıp, pcye yöneldim Dragons Dogma Dark Arisen Türkçe Yama 

• samtiger kullanıcısına yanıt
    İşte bu benim. Series s i satıp pc ye geçtim. Mis gibi tüm oyunlar Türkçe. Modlama vs de cabası 😄
  • Ara sahneler paylaştığınız görüntüdeki gibi Türkçe değil hala ingilizce altyazı var ne yapmam gerekiyor?

edit

ayrıca yama düzgün çalışmıyor metinler bir ingilizce bir türkçe sunduğunuz yama düzgün bir yama değil maalesef bende mi sorun bilemiyorum sizden de bir cevap gelmedi. Bir hevesle kurdum ana menü hariç oyun full türkçe diyince siz menü hariç oyunun için full türkçe olmasını beklerdim. Baştan savma bir yama olmuş bu yamanın aynı şekilde özenilmiş hali zaten vardı aynı yamayı tekrar sunmuşsunuz gibi bir şey olmuş keşke yapmışken mevcut yamadan daha iyisini yapsaydınız öbür türlü bir anlamı yok yapmanın çünkü. Ayrıca yamayı kaldırmak istedim yama kaldır exesinden kaldırdım ve oyun patladı yani ingilizce de oynayamıyorum şuan message klasöründeki orijinal dosyayı da silmiş. Çok teşekkürler keşke bilen insanlar yapsa şu işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badientel -- 24 Mart 2024; 22:32:45 >

• badientel kullanıcısına yanıt

Merhaba, tahmin edersin ki benimde işlerim olduğu için sürekli anlık cevap atamıyorum. Menü dışında bizim kontrollerimizde oyunda herhangi bir sıkıntı yok. Biz full Türkçe bir şekilde oynadık. Sende neden öyle oldu bilmiyorum. Görmeden de bir şey diyemem. Yayın açıp gösterirsin ve bir sorun var mı kontrol edebiliriz. Baştan savma bir iş yapmadık. Yamayı yapmamız için istek geldi ve bizde yaptık. Beğenip beğenmemek size kalmış bir durum. Kullanmak istemiyorsanız kullanmak zorunda değilsiniz. Yani oyunun orijinal ise dosyaları doğrulama yaparak oyunu düzeltebilirsin.

• aynen gog sürümüne yükledim ara sahneler hep ing bende yarım yamalak duruyor ing kelimeler her yerden çıkıyor

• Sercio06 kullanıcısına yanıt

Dediğim gibi biz oynarken öyle bir şeyle karşılaşmadık ama farklı bir pcde kurulum yapıp tekrar denerim. Sorunu tespit edersek düzeltmeye çalışırız arkadaşlar. En kısa sürede çözmeye çalışırız.

• volktyson kullanıcısına yanıt

Gog sürümünden kaynaklı çalışmıyormuş. Steamden yükledim sorun kalmadı çeviride

• Sercio06 kullanıcısına yanıt

Geri dönüşün için teşekkür ederim dostum. Oyun bende steamde vardı. Steam üzerinden yaptık ve korsanda da denedim hiç bir sorun yoktu çünkü, hani böyle bir geri dönüş almayı beklemiyordum. Şaşırdım açıkçası ama sorunun çözülmesine sevindim. Soran arkadaşlara demek ki gog uyumlu değil diyeceğiz. Teşekkür ederim, bilgilendirme için Dragons Dogma Dark Arisen Türkçe Yama 

• Harikasın çok teşekkürler yıllar önce indirip oynamaya heveslenmiştim çevire çevire oynuyordum ama fenalık gelmişti öyle, gerçekten yamasının yapılmasını hiç beklemiyordum Allah razı olsun.

• Nintendo switch de calisirmi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.