Şimdi Ara

DRAGON'S DOGMA (DH ANA KONU) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
4.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şu an Witcher 2 oynuyorum da Witcher'den sonra Skyrim bile okadar kötü ve ilkel gözüküyör ki oynayamadım gerçekten gözüme çok battı, bu oyun da videolardan iyi gözükmüyör, texture yok bi kere oyunda her şey bulanık gibi...
  • Skyrim'deki haritada ulaşabildiğin alan witcher2'nin 20-30 katı büyüklüğünde.
  • Bu arada dragon's dogma'nın grafikleri yerinde açık alan var çünkü ben beğendim, manyak bosslar var ve bosslar etrafla sürekli etkileşimde olduğu için (etrafı yıkmaları gibi) frame düşmeleri oluyor.

Uçan boss yanınızdan geçerken rüzgar toz ne varsa üzerinize doğru geliyor, bittim orada
  • Tabiki karşılaştırma dahi yapmıyorum bu oyunları hepsinin farklı odak noktaları var, witcherin haritaları zaten koridor mantığıyla işleniyor ancak grafikleri ve sunumu, karakterler, konuşmalar mass effect seviyesinde, skyrim de tabiki çok iyi oyun ona lafım yok. fakat grafikleri gerçekten iyi değil.
  • skyrimi beğenmeyenler bence bu tür oyunlara dönüp bakmasın bile bi kere skyrim geniş dünyasıyla ve bilmem kaç yıl önce çıkmasıyla milattır..
  • O zaman yeni çıkan ve seri kökleri eskiye uzanmayan veya haritası büyük olmayan oyunları oynamıyoruz
  • Questler'de sıkıntı yaşıyorum görevi alıyorum harita'da bulamıyorum
  • Oyunu yeni aldım basladim cok da beğendim guZl olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  DRAGON'S DOGMA (DH ANA KONU)

DRAGON'S DOGMA (DH ANA KONU)

Geliştirici : Capcom
    Yayıncı : Capcom
    Yönlendirici : Hideaki Itsuno
    Üretici : Hiroyuki Kobayashi
    Tasarımcı'lar : Kento Kinoshita , Makoto Ikehara
    Sanatçı : Daigo Ikeno
    Yazar'lar : Haruo Murata , Makoto Ikehara
    Besteleyici : Tadayoshi Makino
    Oyun Motoru : MT Framework
    Platform'lar : PlayStation 3 , Xbox 360
    Yayın tarihleri ,
    JP May 24, 2012
    NA May 22, 2012
    AB May 25, 2012
    Tür : Aksiyon rol yapma , açık dünya
    Mod'lar : Tek oyunculu , çok oyunculu

Konu ;

quote:

Casadeis isimli balıkçı köyü, bir ejderha tarafından baskına uğrar. Baskında ejderha, kontrol ettiğimiz karaktere seçilmiş kişi olduğunu söyler, kalbini çıkarır ve onu öldürür. Ancak sonrasında bilinmeyen güçler tarafından karakterimiz, aydınlanmış kişi olarak tekrar hayata döner. Bundan sonra ise amacımız ejderhayı bulup, öldürmek ve intikamımızı almak.

Oyunda Bulunan Sınıflar ve Tanıtım Videoları
    Not : Karakter tanıtımları , neredeyse bütün siteler tarafından Capcom'un sitesindeki yazıları Türkçe'ye çevirerek yayınlamış ve bende uğraşmadan alıntılayarak buraya yapıştırıyorum.EMEĞE SAYGI
    Orjinalini okumak isteyenler karakter ikonuna tuşlayarak ulaşabilirler.

MYSTIC KNIGHT

Kılıç ve büyü ustası olan Mystic Knight, düşmanlarına yüksek oranda hasar verir. Elindeki büyülü kılıcıyla düşmanlarını altederken, kalkanıyla da güçlü saldırılara karşı gelir.

Ana silah: Sword/Mace
    İkincil silah: Magick Shield

Güçler ve roller:

Battle Magick: Mystic Knight'lar bir yandan sword veya mace taşıyıp heavy armor giyerken, diğer yandan güçlü büyüler yapabilirler.

Stalwart Defense: Mystick Knight'lar savaş sırasında yanlarında büyük ve büyülü kalkanlar taşırlar. Ayrıca bu büyülü kalkanlar, saldıranlara ölümcül sürprizler de sunar.

Deadly Enchantments: Mystic Knight, tüm grubun silahlarına büyü ekleyebilen tek karakterdir. Bu da onu en iyi destek karakteri yapar.

Yetenekler:

Firecounter: Bir saldırıyı engellediğinizde karşı tarafı yere düşüren bir dalga yayar.
    Sky Dance: Havada ileriye doğru bir tekme atar.
    Perilous Sigil: Havaya özel bir mühür çizer ve düşman buna gelince zarar görür.

Mystic Knight - Sky Dance

MAGICK ARCHER

Magick oklarına sahip olan Magick Archer, her okunda büyü fırlatan bir karakter. Magick Archer'lar, okları kadar dagger'larında da büyü kullanıyorlar.

Ana silah: Dagger/Staff
    İkincil silah: Magick Bow

Güçler ve roller:

Magick Arrows: Magick Archer'lar, büyüyü oklarına da ekliyorlar ve bir ok çantasına ihtiyaç duymazlar.

Seeking Shots: Magick Archer'ların attığı özel oklar, düşmanları takip etme özelliğine sahiptir ve düşman nereye kaçarsa kaçsın onları bulurlar.

Mystical Daggers: Magick Archer'lar dagger'larında da büyü kullanırlar ve bunu düşmanlarının üzerinde uygularlar.

Yetenekler:

Sunburst: Yere vurur ve bıçakları toprağın içine atar. Bununla birlikte düşmanlarına alevler yollar.

Threefold Bolt: Tek bir noktaya üç magick arrow atar.

Seeker Bolt: Hedeflere magick arrow atar. 5 düşman aynı anda hedef alınabilir.

Magick Archer - Threefold Bolt

Not : Türkçe'ye çevrilmiş yazılar MK sitesinden alıntılanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 29 Kasım 2012; 18:30:18 >

• Yeni char im ile 40 level oldum yanimdaki 3000 magic li pawn lar ile jilet gibi gidiyorum masallah dark arisen e hazirlaniyorum yavas yavas..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasti ve bilerek yaptığını düşünüyorum
  • 2 yeni pawn im ile milletin kose bucak kactigi ormandaki ejderi kesmem sadece birkac dakika aldi
    bu pawn lar ile bir cilginlik yapip 40 levelda bitterblack adasina gitmeyi dusunuyorum

• Su oyun rpg severler icin gizli kalmis bir hazine gibi gercekten. Skyrimden dark souls a herseyden biraz var. Bitterblack adasindayim suan level im 60 jilet gibi gidiyorum boss falan dayanmiyor

• Oyuna başladım da abi anlayamıyorum görevleri bulamıyorum haritada :( Bir de online olayını options tan açtım ama nasıl olucak o iş?

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇepniOğlu

Oyuna başladım da abi anlayamıyorum görevleri bulamıyorum haritada :( Bir de online olayını options tan açtım ama nasıl olucak o iş?

Görevler haritada sarı yada kırmızı renkle isaretlenmistir. Oyunda online in tek amacı diger oyuncularin pawn larini yanımıza yoldaş olarak alabilmemiz ve bu oyun icinde cok önem taşıyor.

• İlk göreve nasil gidicem anlamadim yanima 2 tane adam verdi mor ve turuncu olarak iki yer var haritada tam gidicem tek atiyolar resmen bana yolda kurtlar bile Ps3 te oynuyorsan ekleyebilirsin Cepnioglu

• Almıs oldugunuz oyun sadece dragon's dogma mı yoksa dark arisen eklentiside var mı ?
    Oyunda onlıne olayı yok sadece yukarıda ki arkadaşın bahsettiği gibi başkasının pawnını alıyorsun ps 3 bolumunde 200 lewel adamlar vardı pawn paylaşan onlardan yardım alabılırsın .Onlıne moduda zaten sadece en sondaki dragonu kesmekten ıbarettı yanlıs hatırlamıyorsam
    Bitterblack di sanırım eklentı harıtasındakı ada oraya +60 olmadan gıtmeyınız boss fightlar çok canınızı sıkabılır.Grafikleri oyununu gece modounda çamur gibi bazen fener taksanızda etrafta ne olup bıtıyor farkedemıyorsunuz.Hızlı level işini bir campın yanında sureklı skeleton spawn oluyordu o bolgede hızlıca halledıyorsunuz.

Oynanabilirlik açısından en ıyı rpg ama gel gör ki grafıklerı pek bı vasat ,hani kapalıçarsıda halı satmak için kullanırlarya bu kilimi dokuyan kızın gözleri kör oldu diye heh oyun için karşılığı bu 3 saat gece modunda takıl dediğimi anlarsın :).

Yeni nesıle çıkan dragon age inq. % 60 dialog % 40 combat ,witcherdada keza combat bayıcı ,bu oyunda dıalog yok sureklı combat.Yabancı dili sıkıntılı yada aksıyon severler için en ıyı rpg oldugunu tekrarlayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerMeister_ -- 16 Kasım 2015; 13:04:45 >

• Görevleri anlamıyorum hikaye görevleri ne yan görevler ne bilen biriyle oynasam daha iyi olurdu artık youtube da tam çözümlerden izleyerek yapacagim.dark arisen var zaten psn de sadece dragons dogma dark arisen var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi easternmediterranean -- 16 Kasım 2015; 22:28:41 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.