Şimdi Ara

DRAGON'S DOGMA (DH ANA KONU) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
4.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Var mi oyunu deneyen? Yahu KAKA yine sinirsiz banlanmis,hey Allah'im bölümde zaten yorum yapan konu acan yok en aktif üye yine sinirsiz banlanmis..
  • bu gece oyunu deneyeceğim yarın inceleme ve oyun içi görüntülerini koyarım
  • İncelemeleri takip edicem akibete göre edinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdoLaS_

Var mi oyunu deneyen? Yahu KAKA yine sinirsiz banlanmis,hey Allah'im bölümde zaten yorum yapan konu acan yok en aktif üye yine sinirsiz banlanmis..

Neden banlanmis acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkali Feldispat

quote:

Var mi oyunu deneyen? Yahu KAKA yine sinirsiz banlanmis,hey Allah'im bölümde zaten yorum yapan konu acan yok en aktif üye yine sinirsiz banlanmis..

Neden banlanmis acaba ?

Yine mi Aziz Yildirim vakasi acaba?
  • Dostlar Lite-on dvd işleri ile bu oyunu yazan var mı aranızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuchan

Dostlar Lite-on dvd işleri ile bu oyunu yazan var mı aranızda?

Liteon miteon farketmez ... affetmez
  • oynayanlardan yorum ve ss isteriz
  • quote:

Burdayım sakin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkali Feldispat

oynayanlardan yorum ve ss isteriz

Denedim, güzel oyun. Co-op yapacaksanız bu akşam bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Burdayım sakin

Hayirdir yav bi yanlislik falan mi oldu,sinirsiz görünüyordu? .. Ama iyi oldu bu sekilde,zaten aktif üye yok..

• Eğlenceli oyuna benziyor.
  • lite-on işleri ile halleden varsa benim içinde bir halletsin yaw.Parasıyla tabi
  • İnceleme bekliyoruz arkadaşlar
  • Joseph reyizden ultra ss'ler gelmeden listeme almam
  • oyunda mükemmel bir özgürlük var ordan oraya atlayıp zıplayıp turmanmak çok eglenceli bi durum. diyaloglar saçma sapan degil yanınızdaki tüm insanlar mantıklı konuşuyor ve etkileşim falan çok hoş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atheshlee

oyunda mükemmel bir özgürlük var ordan oraya atlayıp zıplayıp turmanmak çok eglenceli bi durum. diyaloglar saçma sapan degil yanınızdaki tüm insanlar mantıklı konuşuyor ve etkileşim falan çok hoş.

C-op destegi var mi , ben goremedimde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Co-op desteği yok ama oyun çok iyi olmuş. Baya ilerledim oyunda. Atmosfer mükemmel ve oyunun geçtiği mekanlar da bir o kadar iyi.

Skyrim GOTYE olduysa bence Dragon's Dogma'da rahat olabilir. Capcom yine kalitesini konuşturmuş. Her ne kadar DLC konusunda para canlısı olsalarda seviyorum Capcom'u. Çok kaliteli işlere imza atıyorlar.
  • Biraz baktım bende. Grafikleri palavra tarzı olmuş ama oynanış fena değil.Orj almazdım şahsen
  • Oyunun notları genelde 8-8.5 iyi ama 1-2 dergi 70'lere düşmüş ortalama bence 80'i bulur diğer incelemelerle beraber Demo ve Videolardan kaliteli bir oyun olacağı belliydi Hack'n Slash bir oyun Co-Op koysalardı iyi olurdu belki ileride bir şey yaparlar bu konuda.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.