Şimdi Ara

Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
6
Favori
13.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ErhnUnl57

Ne güzel işte bu tip oyunlarında pcye çıkması güzel. İyi portlanırsa fiyatıda makul olursa satar. Niye böyle saçma sapan konuşuyorsun anlamıyorum Keşke red dead redemptionda çıksaydı pcye. İyide satardı kesinlikle. Ayrıca bu ülkede oyun oynayan herkes konsol sahibi olamaz. Olsa bile kaç tane oyun alabilecek ? Fiyatlar ortada. Konsolun kendisi ucuz ama 4 5 oyun fiyatı bir konsol fiyatı ediyor. PCde iyi fiyatlara oyun alınabiliyor ve modlar vs.. cabası. Neyse herkes istediği platformda oyunu oynasın

PS4'üm var cebimden en fazla 200 lira para çıkmıştır 40'ın üstünde oyunum oldu. Hala da PS4'ümde 20 tane var. Alıyorum, oynuyorum,satıyorum ama çok beğenirsem kendimde tutuyorum. İndirimlerden de çok ucuza alabiliyorum. Şu an ise Steamim de 600 lira üzeri harcamam var. Satmaya çalışsam en fazla 200 lira eder hatta o bile etmez. Strateji ve simülasyon oyunları olmasa atarım pcyi. Ama hakkını vereyim Pc'de bunlar harika oynanıyor. Ayrıca tüm PC oyunları konsola çıkmazken, neden konsol oyunları pcye çıksın ?

• Assetto corsa ve dirt rally geliyor. Eğer assetto corsaya değer verilirse forza ve gt ile rahat kapışabilecek oyun. Çoğu oyun konsola geliyor zaten. Strateji oyunları vs pcnin gücü buna elverişli olduğu için geliyor. Mesela starcraft ve total war gibi oyunlar konsola çıkar ama kenarından köşesinden kırparak getirilebilir. Ayrıca gamepad ile bu oyunları oynamak zor olur. Yani diyeceğim konsollar için fazlaca oyun var. Sadece pc için çıkması gereken geç kalan serileri makyajlayıp uygun fiyata bakıyorlar. Bu oyun witcher 3 ve fallout 4 gibi değer görmez ama iyi bir oyun. Tek sıkıntı optimizasyonun ne durumda olacağı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 26 Aralık 2015; 23:17:13 >
  • Sabırsızlıkla bekliyorum.
  • glorphin G kullanıcısına yanıt
    Oyun tek kişilik, multi olarak tek etkileşim yanınıza yarattığınız "pawn" ı diğer oyuncular ile paylaşabilmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Oyun tek kişilik, multi olarak tek etkileşim yanınıza yarattığınız "pawn" ı diğer oyuncular ile paylaşabilmek.

oyunu almak istiyorum ama kararsızım bir görev sistemi varmı yoksa dark soul gibimi oyun hocam ?
    dark soul gibiyse oynamıcam türdün bir oyun zorluğundan değilde nereye gidicemiz ne yapıcamızı bilmediğimizden sap sap dolaşıyoruz ortalıklarda.bilgin varmı bu konuda ?
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Baya ayrıntılı görevleri var, hatta görevlerden bıkabilirsiniz bile :P
    Ana görev var eli yüzü düzgün, yan görevler var bir de çok basit şundan 50 tane kes gibi görevler var. Görev adamıysanız içiniz rahat olsun.
    Almadan önce biraz bekleyin derim, bu aralar portarda ciddi problemler oluyor,.
  • Capcom nolmuş böyle normalde kuru 3₺ sabitti. 2₺'den almışlar. Fiyatı da $ fiyatına göre oldukça uygun.

https://steamdb.info/app/367500/
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Baya ayrıntılı görevleri var, hatta görevlerden bıkabilirsiniz bile :P
    Ana görev var eli yüzü düzgün, yan görevler var bir de çok basit şundan 50 tane kes gibi görevler var. Görev adamıysanız içiniz rahat olsun.
    Almadan önce biraz bekleyin derim, bu aralar portarda ciddi problemler oluyor,.

ozaman alırım bu oyunu kesin tam benim tarzım witcher gibi :)

umarım iyidir port 3 gün kaldı çıkmasınada bekleyip görelim bakalım ay sonunada tomb raider aldımmı witcher ek pakedi var zaten beni herlade bir 3 ay götürür acayip oyunsuz kaldım bu aralar :)
  • Oyunu biraz önce denedim yağ gibi akıyor güzel olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hevesli hevesli konuya girdim yine salak saçma pc konsol tartışması dönmüş
  • Almak isteyenler için bilgi , oyun şu an Voidu sitesinde 36 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Almak isteyenler için bilgi , oyun şu an Voidu sitesinde 36 tl.

hocam sağlam mı bu site ilk defa duydum sağlam ise alayım birde link yollarmısın arattım oyunu bulmadı ?
    oyunu bulsam alıcam hemen :)

edit:buldum saolasın hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 12 Ocak 2016; 23:37:45 >
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Sağlam , az önce kendim aldım. Enpara bilgilerini girerek direkt kredi kartı gibi alabilirsin . Cep telefonuna onay maili geliyor bir sıkıntı yok. Steame ekledim sorunsuz . Key global .
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Sağlam , az önce kendim aldım. Enpara bilgilerini girerek direkt kredi kartı gibi alabilirsin . Cep telefonuna onay maili geliyor bir sıkıntı yok. Steame ekledim sorunsuz . Key global .

hocam bende telefon yok kredi kartıda yok patronun paypal hesabından alıcam şimdi gece gece adama kod mod gitmesin ? :)maile gelir değilmi steam kodu paypaldan aldığımızda ?
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    aldım oyunu şimdi :)
  • Bu oyuna inşallah Türkçe yama gelir. Oyun harika, voidu kampanyası da çok iyi.
  • Erişime ne zaman açılacak
  • bu oyuna sweetfx şart

bu arada 36 tl iyimiş ben 60 a alsam mı almasam mı diye düşünüyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 15 Ocak 2016; 21:17:28 >
  • oyunu önce bir mage açarak deneyeyim dedim pek hoşuma gitmedi mage bu defa okçu asas karşımı olanı açtım tmm dedim benim karekterim bu :)
    tam istediğim gibi çıktı oyun.

edit:3 tane sınıf var zannediyordum baya varmış ilerledikçe açılıyor sanırım.

birisi rehber yapalirse çok iyi olur.

görev sistemini tam anlayamadım henüz :)gittim bir göreve arkadaş 10 dk vuruyorum yaratıklara 1 gram canları gitmiyor şehre geri döndüm dolaşırken önüme görev çıktı öyle öyle ilerleye ilerleye gidiyorum şimdilik karambole bakalım.

oynayan arkdaş varsa yardımcı olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 16 Ocak 2016; 6:46:37 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.